PDA

View Full Version : Само... само искам да си напиша болката. Майка ми е ужасна..



04-11-2007, 00:08
... и не знам какво ще направя. Майка ми. Господи боже мой. Не знам как го понасям вече. Всеки ден се връща от работа и започва да крещи. Да ми вика за всяко едно нещо. Просто от вратата (винаги я посрещам усмихната, и аз не знам вече от къде я вадя тази усмивка), тя влиза и започва да се оплаква. Постоянно, няма минута, в която да не ми се оплаква от нещо. От работата. От колегите. От градския транспорт. От бабичките. От гаджето й. От безпаричието. От студа. От жегата. Не млъква колко е изморена. Смо повтаря как иска тишина. Оплаква се от приятелите си, от чистачката на работното й място, само плюе "приятелките" си. Влиза и веднага започва да натрупва толкова отрицателни чувства в мен, че и аз започвам да се треса от нерви. По някое време започва да вика. Постоянно се оплаква от музиката на брат ми, виииииинаги ч чува, дори когато той я е спрял. Мания й е. Постоянно ми се оплаква от музиката му. Казвам й, че нищо не мога да направя. Започва да вика, че нямало за какво да живее, че само сме я тормозели, че искала да умре. Постоянно ми повтаря да се разкарам от в къщи. Дава ми мизерни стотинки за да се оправям цял ден. Докато гледам телевизия или седя на компютъра, опитвайки се малко да си почина, надънила възможно най- силно музиката в слушалките тя продължава да ми се оплаква и да се жалва. Сякаш не може да млъкне дори за момент, не може да разбере, че и аз имам нерви, че и аз имам нужда от поне половин час тишина и покой. По някое време и аз се изнервям. Започвам да й повишавам тон а тя започва да се дере още повече, че съм змия, простачка, мръсна устатница, щяла да ме изхвърли, откачена ли съм била, простакеса, неблагодарница, помиярка. Само и съм се подмазвала, когато искам нещо да ми купи. Разбирате ли, не си говорим за нищо друго. Слушам как другите тийнове споделят с майките си. Говорят си за учители, училище, приятелите им, гаджета, купони, за всичко- и получават съвети от по- възрастните. А аз? Аз получавам единствено обидите й и постоянното й оплакване от живота. Не знае имената на най- добрите ( и единствените) ми приятелки. Не се интересува от мен. Живота ми се върти около нервите в училище (класа и учителите ми са ужасни) и тормоза в къщи. Просто започва да ми влияе на психиката. Преди бях спокойна, уравновесена. Сега само 15 мин след началото на часа, докато всички вдигат адския шум аз започвам да стискам чина от нерви, само за да не се развикам. Започнах да викам на приятелките си. Започнах да се затварям в себе си. Просто не мога да понасям... вече не мога да издържам на всичкото това монотонно повтаряне на обиди и крясъци от майка ми. И е толкова нервна... а започва да ми въздейства и на мен. А не искам да стана като нея- истеричка. Казах й да потърси проблема в себе си. Започна да крещи колко съм неблагодарна и колко съм била безсрамна. Общо взето всяка вечер е така. Ето, сега е 03:10, а аз не съм си в леглото, въпреки че утре имам контролно ( а тя естествено очаква шестица) защото до преди малко ми крещя. Дори не знам за какво. Това просто е вече начинът й да общува с мен. Единствено с викове или оплакване. Плача. Не, не плача. Рева. Просто вече нервите ми не могат да издържат. Изобщо не й дреме за мен. От половин година кашлям. Като магаре. Цигарена кашлица. Забеляза сега. След половин година. Смятам, че ако продължаав така да ме тормози няма да остана само на цигарите. Сигурно след 3-4 години ще си продавам чорапите за да мога да си купя доза хероин. Не знам. Просто не знам как да с еизмъкна от този постоянен стрес. ПОСТОЯНЕН. Търпя това вече 2 години. За 2 години само тя е говорила, докато сме заедно. Аз съм продумала максимум 10 нормални думи. Всичко друго е обиди. Как може от собстевната ми майка да не чуя една добра дума? Веднъж да не ме попита как съм? Не мога повече, вече стърженето й е в главата ми дори когато съм на някоя пейка, опитвайки се да се поосвестя. Не знам как ще живея така...

Господи, съжалявам. Съжалявам, че изписах толкова много :x . Просто нямам какво да правя, нямам с кого да споделя. Нормалните деца имат майки, с които споделят а аз... аз имам същество, коео ще ми срине психиката. СЪЖАЛЯВАМ, не е нужно да четете глупостите ми. Не искам да ви притеснявам така, както тя мен. Може някой да заключи темата, за да не пречи. Мерси. :smt090 [/b]

Anf3tamin4o
04-11-2007, 06:20
Според мене никога не си купувай хероин :P Тва щте ти повлияе ощте по зле :) А за майка ти недей и обръщта ВНИМАНИЕ А тя само на тебе ли ти вика на брат ти ?

04-11-2007, 06:40
И на двамата. Но брат ми е по- голям (на 19) а аз съм на 15 и трябва да живея с нея в една стая, защото ако ме нямало в стаята не можела да спи. А ме кара да стоя при нея само за да има на кой да си изнася литургиите. Сякаш съм кофа за нейните емоции, а за моите никой не се интересува. Не й дреме как съм аз. Но не мога да не й обръщам внимание. То е постоянно. Вече не мога да спя нощем, защото тя продължава да си говори и да обижда. Сякаш живее насила. А докато говори и ме обижда ме изнервя. В повечето случаи мълча за да не стават скандали, но вече започнах и сред хората да истерясвам. Но дори и да си мълча тя накрая някак си винаги стига до случая, в който съм "простакеса, неблагодарница, няма ли да ми се разкараш най- сетне от очите, само те хрантутя, не мога да те трая, искам да умра, вече не знам какво да правя, ще се самоубия накрая".

Денислав
04-11-2007, 06:40
Да, моля ви се!Как да не обръщаш внимание на такова мрънкало?
Това нещо е ужасяващо, по-лошо от кошмарите!ТОРМОЗ с една дума!
Ами..незнам какво да те посъветвам,най-добре я посъвтевай да отиде на психиатър,и без това си мълчала толкова време...

ДЕНИСЛАВ
04-11-2007, 06:47
Само да те успокоя,че и преди време моята беше така...
Не издържах, обаче веднъж толкова ме изнерви, че и шибнах един шамар,а и аз съм на 15 :lol:
Ами..не се търпи,обаче сега е като писенце

04-11-2007, 07:22
Хах, аз ако я ударя тя ще ме пречука. И ще ме изхвърли. Няма да има проблем с това. Ще си ме изрита без никакви угризения.

Денислав
04-11-2007, 07:24
Амии незнам....ужас...
Дано тоя период да мине бързо, че са такова ужасяващо същество не се стои на глава....
Трябва да има някакво решение, неможе така да те прави на ушаф!
Нещо и кажи,или да взима някакви успокоителни, може например без да забележи да и слагаш в храната :D

Денислав
04-11-2007, 07:30
Неее,неможе така!
Абе помисли и направи нещо,ти пак много си търпяла...
Ако знаеш моите нерви как са, на втората дума аз ще се развикам повече и хич не ми дреми какво ми казват,даже не ги слушам, дърдоря си това което аз си искам,включително обиждам, псувам както и те мен!
Така ще се оправят нещата, недей да търпиш а после да си го изкарваш на другите,защото те не са го заслужили и ще останеш сама...с ИСТЕРИЧНАТА СИ МАЙКА :|

04-11-2007, 07:32
Ами тя си ги пие по собствено желание, защото не може да спи без тях. Което, разбира се, не й пречи да натоварва нервната ми система на МАХ.
На някои може да им изглежда маловажно, но като не сте видяли отношението й към мен, като не сте чули как ми говори, като не знаете колко ме изнервя това... някак си написано не изглежда точно като в реалността. Друго е да го понасяш 24/7. Вече започна да се отразява на контактите ми с хората. Накрая заради нея ще стана истеричка или душевно болна. И няма да имам приятели.

Денислав
04-11-2007, 07:35
Спокойн де,разбирам те напълно!И на мен не ми е било приятно да ме нарича мелез, понеже тя е рускиня,а баща ми българин!Разбира се, че не е приятно и неможеда су опише с думи!

04-11-2007, 07:37
Да де, и аз от време на време се решавам да се развикам, но винаги става едно и също (както снощи) не мога да зспя, защото съм в нервна криза и будувам по цяла нощ а на следващия ден съм като... олигофрен (както тя обича да ме нарича).Опитвала съм да й обясня (спокойно, без кррясъци и т.н), че и аз имам нужда да споделя с някой, имам нужда от тишина, от лично пространство... тя пак започва за себе си. Винаги извърта темата за себе си и сама се ядосва себе си и накрая започва да ме тероризира. Опитах се да излизам рано сутрин и да се прибирам късно вече, само за да огранича контактиете си с нея, а тя ми спря парите и ми каза да не ставам уличница.

Денислав
04-11-2007, 07:40
Оффф..наистина те съжалявам :(
Ама как може такова ненормално и просташко поведение!!?И то от майка....уж...А всъщност,аз така си го обяснявах, че е някаква която ме е изтръскала на белия свят, защото ми е натяквала, че съм грешка, не съм бил плануван... :(

Денислав
04-11-2007, 07:41
Между другото,ако можеш се оплачи на баща си,но аз неможех, понеже не е тук...

04-11-2007, 07:46
Разведени са. И той не е стока. Тя доста често ми казва да вървя при него. Вчера й казах тя да иде при своя (а дядо почина) и тя ми каза, че скоро аз може да отида при него :shock: .

Денислав
04-11-2007, 07:48
ц цц ,ама ти хубаво си я насмела де :-D
Ако неможе и помогни.... :lol:
Миииии ужасна работа....това си е психически тормоз, ако не се оправи скоро ще я търпиш още 3 години...

Денислав
04-11-2007, 07:51
Между другото, жената може да е изперкала например от работното си място,защо не си потърси друго?Или да си вземе отпуск ,да отидете заедно на почивка, да се поотпуснете..? :?:

Денислав
04-11-2007, 07:53
Още нещо, да не се оплаква че и се подмазваш да ти купува неща!Това и е задължението, докато не навършиш 18 години е длъжна да те облича като манекен, да те хрантути, както тя казва, да ти дава пари,да ти купува и други неща!От какво се оплаква, защо тогава те е създала да те гърчи? [-X

04-11-2007, 08:05
Ами да, от работното място е. Постоянно стрес и някакви проблеми (за които ми разказва в най- мали подробности, докато аз се опитвам да си науча по физика или химия). Почивка... няма достатъчно приходи за да можем да си го позволим. А и ако отидем някъде на почивка съм почти 100% сигурна, че ще се измъкна от нея и ще си остана там, където сме отишли. А отпускане... вече само като я видя и започва да ми се свива стомах и ми иде да се изповръщам. Споделяне... никога не бих могла да се сближа вече с нея. А толкова искам да съм като другите да мога да сподея с нея за приятелите ми, за момчето, което харесвам, за всичко, което ме вълнува.
За купуването и обличането и аз и казвам :За какво си ме раждала като не можеш да ме издържаш?" А тя - Аз съм ги изгладувала тия пари, с кървава ппот съм ги изкарвала а ти каква си, че са ги харчиш за глупости.С какво си ги заслужила?... а аз й нося само шестици. Много рядко получавам петици. А тя смята моя труд за маловажен...

Денислав
04-11-2007, 08:10
Ооо, при мен вече не е така!И аз имам 6 -ци, рядко 5-ци или 4-ки,е и двойки имам две,по алгебра,но няма в момента по- голямо нещо,което можеш да изпълниш,освен да носиш само 6 -ци, тя какво иска, багер ли да се научиш да караш?!?!

04-11-2007, 08:10
Да, оценявам това, че ми дава и малко. Нямам претенции за повече пари, и така вече свикнах да се оправям, има хора и по-зле от мен. Единственото ми желание е да млъкне. Само да мълчи. Как да е накарам да сме просто на "Здравей" и "Чао". Само да спре, да млъкне, вече гласът й го чувам и в кошмарите си!

04-11-2007, 08:11
Хах ами за нея... съм нищо. Непотребна съм. ставам единствено за "кофа за душевни терзания". А за мен кой е кофата? Аз ако започна да й говоря за колко неща страдам... тя ще се ужаси. Но никога не слуша.

Денислав
04-11-2007, 08:15
Амии, мда, бъди доволна и на нещо, макар да е малко...все пак не ми се вярва наистина да те държи на някакви стотинки...
Ами, кажи и че не ти е приятно да говорите и толкова, ако се съгласи ще е СУПЕР!

Денислав
04-11-2007, 08:19
Ами това е гадно, разбира се за парите, неможе ли да проведете някакъв разговор, че не си толкова малка, трябват ти, имаш свои нужди?На мен за у-ще не ми дават повече от 5 - 6 лв,и пак не ми стигат...но това е разбира се до финансови възможности...

04-11-2007, 08:26
Хах, 5 за мен са мечта. Лев или два, когато е в добро настроение. А колко пъти съм й казвала, че просто искам да си мълчим, че така ще се разбираме дори по- добре, но тя се изкарва жертва. Започва истории от типа на " Аз не мога ли да споделя с най- добрата си приятелка (когато има да мрънка съм й приятелка, но знае да ми смазва самочувствието), ако не на теб- на кой да споделя? Защо се държиш така с мен, сякаш съм животно, нали за това си ми дъщеря- за да ми помагаш...". Обича ме когато ме разкарва напред - назад да й правя кафе, да й нося храна, да й готвя, да подреждам. Дори за най- млките работи не иска да се помръдне. Няма го дистанционното " НАМЕРИ ГО!!! НАМЕРИ ГО БЕ ПАРАЗАИТ< КАКВО САМО СЕДИШ И ГЛЕДАШ!!!". А когато аз не знам къде е крема за ръце (който почти само тя използва и си слага където й кефне) я питам съвсем добронамерено и пак " Ами размърдай си задника! Да не съм ти слугиня, където си го сложила!!!" (а естествено тя го е завряла някъде).Абе няма да ставам дребнава, но винаги се изкарва жертва и пренебрегва дори най- малките ми нужди.Най- елементарните.

Денислав
04-11-2007, 08:38
Лоша работа...ами мести се в другата стая,когато неиска да спи

04-11-2007, 08:42
Идва и ме вика обратно :lol: . Абе 3 години ще ми се наложи да поживея така и... после работа- квартира- следване- още по-добра работа...
Мерси за подкрепата и разбирането, които ми даде. Олекна ми малко, поне това не ми тежи толкова вече. Мерси много :-) .

Денислав
04-11-2007, 08:47
Е, няма защо и аз съм имал такъв период,и нали ти казвам че работата се оправи с един шамар, но преди това много бях изнервен, просто неиздържах!
Наистина ще се наложи да потърпиш още малко,а може и ако си смени работата да и мине това напрежение! :wink:

04-11-2007, 08:57
Хах, ами вече е прекалено дърта да сменя професия... а и друго не може да прави. Само пациенти знае да подмята и за Здравната каса да мисли.
Аз не бих я ударила (все още), имам някаква мъъъъъничка тлееща искричка на уважение към нея. Но някой ден... можеи така да си спечеля уважението. Щом наистина не разбира нито от думи, нито от молби, нито от жестове.

Денислав
04-11-2007, 09:01
Еее, стига де!Ти сега пък бабиера я изкара... :lol:
Може би на жената и е от възраста, невярвам да е толкова дърта,обаче незнам... :roll:

04-11-2007, 09:21
Хах, ами минава петдесетака. А пък ако с годините започне да се влошава... простооо ще се изнеса на стълбите между етажите докато стана на 18. :)

Денислав
04-11-2007, 09:36
Оо,аз направо в мазетата бих отишъл! :mrgreen:

Ellie
04-11-2007, 11:08
Това е повече от гадно, не можеш да говориш с нея, малка си да работиш или да бягаш... :smt017

Имаш ли някоя роднина, био то и далечна, било то и в друг град, да те вземе и може да заживееш там поне през ваканциите.Зависи как се развият нещата.Може и да се запишеш на училище там(ама друг роднина да те гледа, едва ли ще се наеме...).А тва, което каза Денислав, да и обършеш един... :D Абе, тя си личи, че не те уважава, може би си прекалено кротка, че да си прави с теб каквото иска. :smt012 Малко по-смело, покажи й, че няма да те обижда, поне за 2 дни иди при приятелка, че да почувства загубата ти.

Чао, дано се оправят нещата! [-o<

04-11-2007, 14:19
Това наистина е нечовешко, което ти се случва. И аз бих ти казал да не и обръщаш внимание, да я избягваш, да се заключваш в стаята, но разбирам, че отстрани изглежда по-лесно отколкото е. Най-добре е да избягаш някъде, както казаха по-горе, па ако ще да нямаш 18 - здравето ти е най-важно. Иначе ще полудееш и ще станеш като нея.
Да ти кажа отначало като прочетох какво си писала си помислих, че говориш за учителката ни по химия - тя е точно такъв случай :-({|= :::

littlestar
04-12-2007, 14:44
Лелелееле ужас.Темата ме потресе,докато я четях сърцето ми се сви.Първо в никакъв случай не взимай хероин или нещо подобно.А относно майка ти поговори с нея ако това е възможно,обясни и че не можеш повече така да живееш и .... и аз незнам.Ако нищо не стане колкото и обидно да звучи прати я на психиатър

Fucking_Bitch
04-12-2007, 16:18
Замисляла ли си се,че може просто да е в критическата?Пък и не вярвам,че културните разгоори не помагат.Като е тъка веднъж ти и се развикай,кажи и,че ти еписналод аслушаш само нея и нейните проблеми,и всичко което ти тежи.Но и го изкрещи,както тя на теб,дано те чуе. [-X

Ulety
04-13-2007, 18:07
Ako towa shte te uspokoi,az sm s maika mi weche ot 2 godini,a sm edwa na 14(nenawyrsheni) ... wseki den shte me owika .. wseki den shte mi gowori , che samo mene gledala .. che az sm bila nqkakyw bokluk,a brat mi e nai - miloto angelche ... ne se pritesnqwai .. i az sm taka .. wsqka nosht me e strah da legna .. zashtoto moje da stane neshto , koeto i da ne sm ochakwala .. nooo ... nqma kakwo da se prawi .. nadqwam se neshtata weche da otiminat , zashtoto mi pisna ot takiwa roditeli , koito nikoga nqmat wreme za teb ... makar che pri men ne e taka ... zashtoto znam che ako spodelq neshto na maika mi ... tq na sledwashtiq den go e kazala na prqitelkite se .. a na men towa wyobshte ne mi hareswa.... Ohh...krai nqma toq skapan TORMOZ! [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-( [-(

NightSky
04-14-2007, 15:56
Ситуацията ти е много сложна.Майка ти очевидно няма намерение да спре да те тормози.Когато започнете да се карате по-добре излез някъде навън, разходи се и се върни.Тъкмо и тя ще има време да премисли.Въпреки всичко мисля, че нещата при вас може и да не се оправят...Ако искаш ми дай skype-а си, мога да те посъветвам нещо :wink:

04-15-2007, 08:28
Простооо...
Майка ти вярно няма да те остави на мира. Няма смисъл да се опитваш да променяш нея, когато на тебе ти иде да заколиш някого от нерви. Наистина, опитай се да я игнорираш, срещай се с добрите си приятели, но не им се оплаквай. Започни да се държиш малко по-надменно с майка си. Репликата "намери го бе, паразит!" е достатъчна за да ти изчисти съвесста от всякакви приетснения, че ще се отнасяш зле с нея.

Нервите могат сериозно да те разболеят. И аз имам проблеми с майка ми, не толкова сериозни, но все пак ме изкаравт от релсите. Имал съм моменти, когато дотолкова не мога да я дишам, че не ми се е прибирало в нас. Затова, опитай се да се успокоиш и да гледаш по-нормално на света. Не знам какво музика обичаш, но ще ти препоръчам да слушаш нещо по-агресивно - Slipknot, Metallica, Korn, Meshuggah, Disturbed, Dry Kill Logic, или просто нещо, което те кефи до такава степен, че когато го слушаш имаш чувството, че света е твой и можеш всичко. В НИКАКЪВ СЛУЧАЙ НЕ ПИПАЙ НАРКОТИЦИТЕ. 100% гаранция, че ще стане по-лошо. Посвети се на интереситв и хобитата си, виждай се с приятели, просто прави всичко възможно да не допускаш депресията и нервите да те преборят, тов е най-важното.
Игнорирай дразнителя. А как се разбираш с брат си, щом и към него така се отнася, защо не си помагате по някакъв начин.
И наистина, ако ти трябва помощ или опора, дай един скайп.

az si znam
04-19-2007, 09:57
hora kak da pogovori s tva sa6testvo kato "maika" i 6te izkara 4e tq pak e jertvata i 6te zapo4ne da q obijda.Moga samo da kaja gorkoto momi4e no moje da pogovori6 s brat si ako toi e razbran da te za6titava po nqkakav na4in.I sig v edin moment 4ovek se zamislq dali da ne se zahvane s drogata nZz PROSTO NQMAM DUMI!

04-19-2007, 16:53
Хероина го сложи като вариант след самоубииството. :wink:

party_girl
04-19-2007, 18:03
а не можеш ли да се преместиш при баща си?дори и да не е стока,сигурно е по-добре от този тормоз. а ако наистина е толкова зле,можеш да си намериш работа и да се изнесеш на квартира още сега.възможно е,но все пак трябва да можеш да съчетаеш работата и училишето.но ако наистина е толкова зле във вас,би било по-добре да се изнесеш.познавам хора,които се справят така..трудно,но успяват и определено им е по-добре отколкото при техните...

05-08-2007, 17:31
dam napalno te razbiram :( i za moe ogromno sajalenie moqta maika e sa6tata..... i az sam na 15 razlikata oba4e e 4e imam sestra na 11....lele vs se dava za neq ama vs- materiqlno duhovno vs....za men oba4e- ni6to!
postoqnno mi se natqkva ti za ni6to ne stava6, marzeliva si, tapa si i t.n.
dam 6te si kajete e kvo tolko ama tva da ti go kaje maika ti, to da be6e nqkoi dr hubavo ama 4oveka det te e rodil da ti kaje 4e si bukluk prosto e...Ubiistveno
abe nz ama se izpokarah s vs si frendove, s vs poznati, postoqnno mi e
nervno, reva bez pri4ina abe ujasno e na nikoi ne pojelavam takava maika...
vs mi kazvat tq te obi4a da ama nqkoi koito te obi4a nqma da te kompleksira i unijava

die_die_my_darling_
05-10-2007, 23:36
само не почвай и ти да пиеш успокоителни-аз ги почнах преди 3 години и до ся
хероин също не те съветвам изглеждаш амбициозно момиче ще си провалиш живота
а ти какви цигари пушиш?

Anorch
05-11-2007, 05:27
Значи отдавна гледам тая тема, но чак сега имам възможност да отговоря. Така първо никога не прибягвай към хероина, защото това е най-коварния наркотик. Второ не обръщай внимание на майка си, Тя може да си вика, но ти просто си го приемай спокойно (изпробвано лично от мене). Запиши се на някакъв спорт, по добре на бойни изкуства. Забравих кой го е казал, но смъртоносната опасност е перфектното лекарство за фикс идеи. Тоест когато спортуваш ти мислиш и се отдаваш на спорта-по добре е отколкото да седиш у вас, да пушиш и да се вайкаш колко несправедлив е живота. Пък и след време ако станеш добър съзтезател, ще имаш път към живота. Сигурен съм, че ако зарадваш майка си с нещо много приятно тя ще ти обарне внимание

VerryBerry
05-13-2007, 18:29
lele,taq istoriq e brutalna...... :smt010

zoben_pitbul
05-14-2007, 14:56
Съвета,който ще ти дам е абсолютно сериозен-давай брутално!Щом са разведени с баща ти като ти крещи още веднъж и ти и се разкрещи,втория път пак,а на третия просто я хващаш и и шибваш два шамара.Ако се опита да те изхвърли от вас я трошиш от бой,вкарваш я вътре и и казваш,че колкото пъти отново крещи или се опитва да те изхвърли толкова пъти ще я пречукаш.Това е решението за мен,лошото е,че аз въобще нямаше да чакам толкова,колкото ти си чакала :? Въобще не мисли повече,това за мен лично не е човешко същество.

techCandy
05-15-2007, 08:18
Anorch намали си аватара на 1/3, преди да ти шибнат бана, освен това аватара ти е срещу политиката на сайата. Тва беше offtopic :mrgreen:
Сега по темата, не знам просто, как решихте, че на това чудовище може
да не му се обръща внимание. Много е лесно да се каже, непосилно е да се изпълни. И има две решения на проблема май, и двете не са леки. Нали каза, че брат ти е на 19, това значи, че той или е завършил, или сега завършва, защо не се пробвате да се изнесете заедно и сами да се оправяте? Няма да е лесно, но това май е единственото решение. Другото е наистина да не ви пука, не знам обаче как ще го направите. Във всички случаи, успех!

VerryBerry
05-15-2007, 09:18
mda,6te trudo no ideqta ti ne e lo6a,makar 4e ](*,) .........

dessito{p}
05-15-2007, 11:01
gorkata tq 6te te sasipe :(

VerryBerry
05-15-2007, 16:06
takav e jivota,za sajelenie :smt010

05-19-2007, 21:29
гледаи сега тези всички ралти дет си ги писала трябва да и ги кажеш да се опиташ да и обясниш ,че от кавги и разправий няма смисъл.Все пак ти е маика и ще прояви някакво разбиране стига само да намериш правилния подход.А тои е да разговаряш с нея като с приятел.Всички имат кофти моменти,важното е да ги преглътнеш и да гледаш от добрата страна на живота O:)

GerGet0
05-19-2007, 22:59
Леле много ми стана гадно като прочтох това което си написала наистина незнам какво да те посавтевам но силно се надявам да намериш решение на проблема си!Аз лично с удоволствие бих те изслъшала!Стана ми много тъжно..и пак ти казвам надявам се да намериш решение!...

Axel_f
05-20-2007, 07:22
Леле...това е ужасно покъртително... :cry: Как може да има такива родители :shock: Но ти трябва да се справиш с майка си,да устоиш и при първа възможност да се изнесеш от вас! Защо наистина не пробваш да говориш с брат ти, сигурно и на наго му е писнало от това същество :? Или нямаш ли някакви роднини,баба,леля, с които да можеш да говориш и евентуално да се пренесеш временно пр тях? Защото все пак си малка още и не е желателно да се оправяш съвсем сама...Трябва да изчакаш поне още 2,3 години
Явно не можеш да промениш майка си, не се и опритвай,най много още повече да я вбесиш! Трябва да се научиш как да я игнорираш, да не и обръщаш внимание, да си изградиш по някакъв начин защитна стена срещу нея! Можеш да пробваш да се занимаваш със спорт, както вече казаха, не е задължително бойни изкуства, дори тичането в парка ще те разсее според мен....

miki4kata_
05-20-2007, 20:30
da tva da se prenese6 pri nqkoq fr,ta da po4uvstva zagubata ti e variant.Az kato gledam tq ne 4e ne te obi4a,ami prosto e sviknala s misulta 4e si ne6to kato "kofa"(kakto ti kaza) i dotolkova e sviknala s tazi misul 4e ve4e nemoje da prieme fakta 4e ti si ima6 4uvstva i 4e e vuzmojno ne6tata da ne stavat kakto tq iska,i ne priema tva koeto i kazva6 naseriozno.100% sum sigurna 4e kato te nqma nqkolko dena tq 6e poludee kato nqma na koi da dudne,a kato se vurne6 i kaji da izbira-da te ostavi namira ili izob6to da ne se vidite otnovo.sumnqvam se 4e 6te izbere 2roto a ako vse pak tova stane ti predvaritelno pomisli kude moje6 da otide6.Rano ili kusno 6te te potursi..moje6 su6to da zapo4ne6 da i dudne6.kato se pribere o6te ot vratata q posre6tai s razni dosadni istorii,obvinqvai neq za vsqka slaba ocenka koqto izkarva6..samo i se oplakvai ot vs. v u4ili6te..ob6to vzeto druj se s neq kakto tq s teb :smt017 i po-dobre se izvini na priqtelite ti za na4ina po koito se durji6 i im kaji za6to se durji6 taka,predi da e stanalo kusno. nadqvam se da ima nqkuv efekt (ama budi po-uporita) uspeh :smt006

ronnygeo
05-24-2007, 17:15
Разпакаха се докато го четях...много ми стана мъчно...а си мислех,че мене ме тормозят.Много ми е мъчно.Наистина съжалявам.Просто моят съвет е:Не се оставяи!Ти си млада,зарежи цигарите(ако можеш),бъди самоуверена и намери нови приятели.Лично аз бих искала да се запозная стеб.Не разваляи и проваляи живота си заради 1овек които не те заслужава!!Бъди силна! :cry: :cry: :cry:

nasty_f
05-24-2007, 19:29
Кажи й всичко това,което написа тук.Ако не стане отиди при баща си!Ти така ако чакаш да пораснеш в такава обстанвка няма да живееш още дълго...