PDA

View Full Version : Не трябваше да го допускам!



Glupachka
04-11-2007, 01:06
Моята историйка е следната:
Познаваме се от година и половина. Той е доста по-голям от мен и е невероятен човек. Няма място, на което да попадне и да не стане любимецът на всички. И така, както се досещате аз съм луда по него...от август мин.година. Говорихме веднъж за това, всъщност той подхвана темата и ме прати в дълбините на емоционалната деградация с думите: "Просто си много малка"...еми прав си е. И така се превърнах в добрата малка приятелка, на която можеш да кажеш всичко и изтръгвайки сърцето й да й говориш за жената, с която спиш. Но въпреки това, напоследък ми подава много объркващи сигнали. Ту ме притиска силно към себе си и като дойде моментът за целувка се отдръпва с думите: "Не трябва! Ти не си тук заради мен.", същевременно на другия ден дори не забелязва присъствието ми. Днес дори здравей не ми каза, просто ме щипна по бузката, сякаш съм 5 год. му племеница. А знам, че не е безразличен...приятелите ми твърдят, че все някога ще се предаде, все пак "не е от камък".Но аз не мисля така.
Цялата работа е, че съм много объркана и не мога да мисля за нищо, не мога да се концентрирам, не ям, не спя. Знам, че ще отмине това...но ако някой има да ми каже нещо по темата различно от "Откажи се" (никога няма да го направя) ще се радвам.
Макар че дори едно поощрително "откажи се" няма да ми се отрази зле :) Просто ми напишете нещо. Май имам нужда от това.

04-11-2007, 01:22
следващия път като каже "Не трябва! Ти не си тук заради мен." ти му кажи "От къде си толкова сигурен".... след няколко подобни намеци (без да казваш нищо конкретно) ще разбереш дали е "от камък" :wink: :)

honda^
04-11-2007, 03:07
666те ти кажа само, 4е до скоро бях в ситуация, в която ТРЯБВА666Е да се откажа и съ666то като теб твърдях, 4е няма да го направя :roll: . Да оба4е се отказах и да ти кажа сега ми е много по-леко. А това, 4е все някога 666те се предаде е много об666то понятие. Това някога може да е скоро, но може и да не. Не си струва да си губи666 времето. Не се забивай в него... 666те намери666 някой друг, който да е за теб :wink:

russianmafiaboss
04-11-2007, 03:20
Честно да ти кажа аз имах подобна ситуация, и говорейки от гледна точка на момчето.. според мен , той просто се притеснява малко заради това , че си по-малка, и (според мен) просто трябва да му покажеш че го харесваш по-вече от приятел и т.н. ама ако ще го направиш направи го в обстановката където няма да има никой друг . И аз имах същата ситуация с момиче , така че може и да помогне :)

04-11-2007, 05:40
A q kaji ti na kolko si i toi na kolko e? I kakva ti e vruzkata s nego, ot kude go poznava6?

Qvno ima nqkakwa otgovornost pone mom4eto.. 6toto lesno moje6e da te vkara v legloto.. Koeto e radva6to 4e ne misli samo za sexa

slan4evo_momi4e
04-11-2007, 05:50
Четсно казано, наистина много зависи от това колко по-голям е от теб. Надявам се не си си харесала някой 40-годишен .... защото това май стана модерно :)
Та...аз не бих ти казала "откажи се" .... напротив. Смятам, че не е трябвало да се примиряваш с положението "неговата малка приятелка". Трябвало е още тогава да му кажеш, че това положение не те устройва и искаш нещо повече. Но както и да е .... според мен не трябва да го премълчаваш повече. Поговори с него и му кажи, че ти е трудно да бъдеш само негова приятелка, че не те притеснява това, че е по-голям от теб и че просто искаш да сте заедно. Ако тогава не се получи ... никога няма да стане ...

Glupachka
04-11-2007, 06:15
Да, но той знае, че го харесвам и точно това му отговорих, когато ми каза "Не си тук заради мен". Знае, какво чувствам към него, дори сме говорили за това...и не е 40 годишен. Но имаме голяма разлика, осъзнавам го. Пък и позицията му в обществото не позволява да има връзка с толкова малко момиче. Или ако има тя ще е тайна (което не би ме спряло), но той дори на това няма да се съгласи.
Твърди, че наистина ме харесва и единствено възръстта го спира и аз му вярвам....донякъде. Мисля, че просто иска да ме предпази.
А за признаването и изясняването на всичко, просто ме е страх. Страх ме е да не загубя приятелството му. :(

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 06:48
доколкото успях да вникна в това, което пишеш, разбирам че никак не си глупаво малко момиченце, независимо на колко години си. виж възраста не е критерии, но може да бъде пречка. може би той наистина има чувства, но щом има бариера, която му пречи, то поне ти се опитай да го разбереш. би трябвало да оценяваш това, че той не се е възползвал от теб! има хора, които когато разберат, че изпитваш нещо към тях просто те прецакват за една нощ и те оставят. радвай се, че той те уважава!
а колкото до прословутото "откажи се" аз не бих ти го казала. няма нужда да се отдръпваш от него, но не го и притискай разбира се. просто си остани до него като добрата приятелка, помагай му, подкрепяй го, но винаги имай едно на ум, че ако се появи друго момче трябва не да бягаш след дивото, а да си хванеш питомното ;)

JoeBanana
04-11-2007, 07:02
Да, но той знае, че го харесвам и точно това му отговорих, когато ми каза "Не си тук заради мен". Знае, какво чувствам към него, дори сме говорили за това...и не е 40 годишен. Но имаме голяма разлика, осъзнавам го. Пък и позицията му в обществото не позволява да има връзка с толкова малко момиче. Или ако има тя ще е тайна (което не би ме спряло), но той дори на това няма да се съгласи.
пак ли Владо Кузов ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
не се отказва, ей !

koalka
04-11-2007, 07:13
Не знам колко е разликата ви, но определено той смята, че не може да е с теб заради възрастта ти и може би донякъде е прав, защото вие прекарвате деня си по различен начин, имате различни теми на разговор, а може би и секса.Може би иска да те целуне, но не го прави, защото положението му в обществото не му позволява, както каза ти.Може би трябва да се опиташ да гледаш на него повече като на приятел, от колкото като на нещо повече, защото явно нещата с него няма да се получат.Бъди с момче, което ти отговаря на годините, няма да има такъв пробем.

PaMit0
04-11-2007, 14:13
emi drugiq put kato kaje ne trqbva kaji mu nali pravilata sa za da se naru6avat,puk i kfo tolkova nqma da mu stane ni6to ima vruzki v koito razlikata m/u horata e 10 godini i pove4e taka 4e ne si tolkova malka puk i trqbva da si tarpeliva nameri si nqkoi da tie igra4ka dokato se zaigrava6 s tova mom4e toku vij moje da se vliubi6 v gajeto koi znae :-k :wink:

nasty_f
04-11-2007, 15:38
Ne se otkazvai.Bori se do posledno.Kogato nqkoi iska ne6to namira na4ini da go napravi...6te ti stiskam palci :wink:

Glupachka
04-11-2007, 20:29
Всъщност съм на 16, а той е на 28.....
Сега мисля, че много неща се изясняват в тази тема. Днес поговорих с него и той ми каза, че отдавна знае какво изпитвам към него и в този ред на мисли единственото, от което се притеснява е да не ме заблуждава. Каза ми, че границата между приятелството и любовта е съмсем тънка и фина (за което е напълно прав), но му харесва да върви по нея. И от целия разговор, който проведохме ми стана ясно, че той просто не иска да ми проваля бъдещето. Сиреч една такава връзка би му попречила да му помогне да направя стабилна кариера. Каза ми и че му е притно в компанията ми.
Вече не знам какво да мисля. Дава ми прекалено разногласни сигнали.

BuzkatA
04-11-2007, 22:32
Момче съм и съм имал подобна ситуация в която имахме разлика с момичето и когато тя ме видише и ме заговаряше по улиците ... ми беше кофти защото тя наистина много ме харесваше ... отделно приятелите ми бръщолевиха ... "лапе и т.н." но просто е кофти ...
С това момиче разликата ни е много по-малка и сега след 2 год примерно ако се вземем ще имаме една прекрасна разлика, но за времето преди 2 год абсурд ...
Та той вече е голям 28год. пръч трябва да мисли как да създава семейство а немисля че ти си перфектното момиче за това ...
Мисля, че ще ти е трудно да се бориш и дори и да се получи няма да свърши както искаш ...