PDA

View Full Version : Moderated: Първата среща - къде да бъде и за какво да...



shummi
04-11-2007, 06:26
Искам да споделя с някого моята история:Аз съм 9ти клас,интелигентен съм имам всестранни интереси, спортувам...
Към 5ти 6ти клас бях модел, ходих по ревюта, снимки за
Visage и т.н. Общо взето бях харесван.
А от 2 години насам имам пъпки.Най-лошото е,че през тези 2 години постоянно пия антибиотици, мажа се с всякакви неща,дори трябваше да ме оперират, за да премахнат 1 киста под окото и нищо не помага. Най-добрата ми приятелка ми каза, че външният вид няма значене, но имам чувството че вече хората ме отблъскват и някакси загубих самочувствието си, което бях изградил и не знам какво да правя.
Та, стигна се до този момент, в който се влюбих в 1 момиче от моя клас. Тя ме нарича на галено име, като я погледна в часовете ми се усмихва и се държи мило с мен.(аз бях писал преди още една тема-http://www.teenproblem.net/f/viewtopic.php?t=87825&highlight= ) Така се развиха нещата, че не излязох нито с нея, нито с нея и приятелката й.
Като се видим в училище ще я поканя да излезем само 2мата през събота или неделя. Почти съм сигурен, че ще приеме. Но идва следният проблем-Първата среща!!! Къде мислите, че е най-добре? На пица и после разходка(привечер), на разходка в парка или просто на кафе?
А също така на какви теми може да си говорим?
Помогнете!!!

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

BUBU_to4ka_TO
04-11-2007, 06:39
1)za vyn6niq vid naistina ne se pritesnqvai 4ak tolkova
2) kyde da q izvede6 moje direktno da q pita6 dali ima predpo4iitaniq a ako nqma picariqta ne e lo6a ideq a sled neq i razhodka
3)na kakvo temi da si govorite -> ami obi4aini ne6ta koito sa vi vpe4atlili prez denq ili prosto q popitai za ne6to koeto vinagi ti e bilo interesno da nau4i6 ako se 4udi6 vse pak ot kyde da zapo4ne6 moje6 da q popita6 dali i haresva zavedeneito/hranata i t.n.
uspeh :smt023

CrazyWitch
04-11-2007, 06:42
Имай кураж и самочувствие и пак я покани на среща.

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 08:21
не мога да разбера кое ти е проблема?! :-s пъпките, момичето или първата среща :-s
виж, външния вид определено е от значение. и все пак ако момичето те харесва няма защо да се притесняваш. а първата среща... ми много сложно го правите с тия понятия честно казано :-s ти отиваш просто да си поговориш на едно кафенце с нея и толкова! от там се започва вече

koalka
04-11-2007, 08:26
Относно пъпките-много хора ги имат, пък имат гаджета. :wink: На мен не ми правят впечетление у някой.А за първата среща-независимо къде ще отидете е най-добре и най-важното да си прекарате добре, ден изпълнен с усмивки.Можете първо да отидете на пица, а после на разходка или обратното.

Diva4e
04-11-2007, 10:14
Охххххх абе човек я си помисли какво ти би избрал:Чаворно момиче с малко пъпки и страхотен характер или Супер готина мацка и тъпа като галош само седи и се усмихва с ужасен характер... отговори си сам на темата ... външноста винаги може да се подобри !

anxela_87
04-11-2007, 10:26
Trqbva predi vsi4ko da se nau4i6 da se haresva6 za da te haresvat i drugite.Prosto se otdai na emociqta i q izjivei bez predrasadaci...

ThePowerOfLove
04-11-2007, 13:53
Еее не се притеснявай :wink:
Това,че имаш пъпки...ми то е нормално на тази възраст! И се съмнявам,че само ти имаш...спокс
А относно момичето...явно и тя изпитва нещо към теб :) Заведи я на някое хубаво местенце,където да можете на спокойствие да се видите...ако нещата потръгнат добре :smt008 :wink:

PluSHeNa_PanDA
04-11-2007, 14:27
Най-добрата ми приятелка ми каза, че външният вид няма значене, но имам чувството че вече хората ме отблъскват и някакси загубих самочувствието си, което бях изградил

Мойто момче това изказване за самочуствието ти не ми харесва...един човек който има истинско самочуствие,подплатено и на ниво,никога не би го загубил,да не говорим заради нещо преходно и не особено значително като външният вид...човек трябва да има саочуствие заради това което е вдействителност...имаш ли приятели,хора които държат на теб и те уважават,имаш ли малко ум в главата,имаш ли характер с който да се гордееш и най-вече сърце с което да обичаш няма повод да нямаш смаочуствие,ако си способен да помагаш на другите да се грижиш за близките и да не нападаш по-слабите то имаш повод да се наречеш пълноценна личност така,че забрави ги тези глупости за външният вид...той е преходен...той се променя и то лесно,но виж стойностния характер мн трудно се гради.

По отношение на първата среща съвета ми е да я поканиш на кафе...някак си в пицарията на по една мазна пицичка не ми се струва толкова подходящо,а и обстановката някак си не е мн предразполагаща по-строга е...В кафенцето на по лафче по- бива,времето почна да се оправя слънцето грее,цъфналите дървета са около вас все повече кафенета изнасят масите навън все още не са дошли уморителните жеги,атмосферата би била по-ведра и спокойна.
Теми на разговор дал господ,а както се от едно даскало и още повече от един клас нещата стават лесни...със сигурност имате странни учители/съученици,зли учители/съученици,готини учители/съученици,които да обсъдите.Когато разговора вече е потръгнал повярвай ми няма да сезамисляш закакво да говорите,вие вче ще разговаряте по инерция,а и все пак тя не е някоя тухла насреща ти - тя също диша и най-вече мисли със сигурност и тя ще подеме тема за нещо което я вълнува или пък ще те разпита за теб самия за интересите ти в случай,че и тя те харесва.Не си споменал какъвтипе момичето и ми е трудно да предвидя евентуалното развитие (смисъл сррамежлива по бъбрива или?..) но със сигурност ако я накараш да се чуства добре ако я накараш да се отпусне разговорът ви ще потръгне ;)

Успех \:D/

shummi
04-11-2007, 18:42
Това със самочувствието наистина не го бях формулирал както трябва. Може би по-добре щеше да стане- ПОНИЖИХ си самочувствието,а не изгубих го.


(смисъл сррамежлива по бъбрива или?..)
По скоро по-бъбрива.

Мерси за съветите!!!

nasty_f
04-11-2007, 20:18
И какво общо има проблема с пъпките и проблема с момичето,че не разбрах?Май трябваше да се похвалиш,че си бил много харесван.За това на тия с високото самочувствие ще им кажа понякога да го ограничават да не стане нещо подобно катвото на теб ти се е случило :-D
По темата- Разказвай й смешни неща,питай я различни и интересни въпроси,дали вярва в любовта от пръв поглед и такива........Дръж се мило.Що за глупав въпрос,че как може да се държиш.Хвани и я пребии,а :mrgreen:

BAYO
04-11-2007, 22:00
Това със самочувствието наистина не го бях формулирал както трябва. Може би по-добре щеше да стане- ПОНИЖИХ си самочувствието,а не изгубих го.


(смисъл сррамежлива по бъбрива или?..)
По скоро по-бъбрива.

Мерси за съветите!!!

Тогава се стегни, вдигни си гащите и отивай да каниш момичето на среща! Няма да има проблеми, ако бъдеш пич! Другото го остави на Съдбата :-D

Kianna
04-11-2007, 22:12
_F]не мога да разбера кое ти е проблема?! :-s пъпките, момичето или първата среща :-s
виж, външния вид определено е от значение. и все пак ако момичето те харесва няма защо да се притесняваш. а първата среща... ми много сложно го правите с тия понятия честно казано :-s ти отиваш просто да си поговориш на едно кафенце с нея и толкова! от там се започва вече :smt023