PDA

View Full Version : Moderated: Няма възможност да съм бременна, нали?



04-11-2007, 07:54
Значи,въпросът на самата мен ми звучи малко нелеп,но вече съм се притеснила и започвам да си мисля какво ли не. Значи,миналият месец правих секс (с презерватив и не забелязах да е имало проблеми,а и не ми беше за първи път изобщо....) . Това беше във времето,когато цикълът ми закъсняваше (т.е. по това време трябваше да съм в менструация). Дойде ми на следващият ден. Принципно съм запозната с процесът на оволацията,но пак ми закъснява с 7 дни вече ( мисля,че закъснение до 14-15 се считаше за нормално).Отдавам го на преходния сезон и резките промени в климата (което също влияе,доколкото съм запозната),но искам пак да попитам-няма възможност да съм бременна,нали?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

Dragon
04-11-2007, 07:59
bi sledvalo da nqma ama ot de da znam

kat4enceto
04-11-2007, 08:45
еми.. доколкото си запозната както казва6 това е в рамките на нормалното!!!така 4е няма6е нужда споредм нем да оуска6 тема изобщто!!! :-)

04-11-2007, 16:58
да,но все пак съм притеснена,ако непосредствено преди менстроацията попадне семенна течност във влагалището,вероятността от забременяване е никаква,нали?

CrazyWitch
04-11-2007, 17:09
Еми на мене ми е закъснявало с 10 дни поради смяна на сезоните..
Така де! Мисля си, че не си бременна щом и преди това ти е правило проблеми.

04-11-2007, 18:22
Uspokoi se, mila, kakto go opisvash, nqma shans da si bremenna. Dni predi cikyl veroqtnostta e nai- malka. Prosto sega vremeto e promenlivo, organizmyt se prigajda kym promenite, na mn momi4eta im zakysnqva, az samata bqh shash i panika do predi nqkolko dena, no vs e nared. Zakysnenie ot 1-2 sedmici e v granicite na normalnoto. Ako se trevojish si napravi test, da se uspokoish, zashtoto pritesnenieto samo oshte pove4e shte zabavi cikylyt ti... Dano vs e nared, syvsem skoro da ti doide. Kysmet :)

04-11-2007, 20:20
Благодаря ви наистина много :)

ProstoAz
04-11-2007, 21:02
Благодаря ви наистина много :)

С това считам темата за приключена! :wink: