PDA

View Full Version : какво правите когато....



kat4enceto
04-11-2007, 07:41
здр.!искам да ви попитам как най-често признавате на човека които харесвате чувствата си към него/нея?имам предвид какво казвате как и т.н съжелявам ако темата не е за тук!

_[LiFe-StiLe]_F
04-11-2007, 07:44
никога аз първа не съм казвала на някой, че изпитвам чувства към него! не че не бих го направила ако се наложи, но просто винаги са ме търсили първи момчетата. и предимно са си показвали чувствата чрез целувка. единственото момче, което ми го каза в скайп беше сегашния ми приятел. макар че не одобрявам подобни признания в чата, него го оправдавам тъй като го бях рязала два пъти преди това и човека вече е бил наплашен :lol:

cherinka
04-11-2007, 07:44
Ами различните обстановки и ситуации изискват различни думи и държание.
Аз най-често използвам "Баячка ми допадаш, ако искаш може да пробваме"..
Или ако харесваш някого, можеш да му кажеш под формата на бъзик това, и в зависимост как ще реагира той/тя (дали ще го приеме като бъзик или насериозно) ще си напрайш извода. :)

kat4enceto
04-11-2007, 08:25
това с бъзика е яко като идея!!! :smt007 :smt016

Diva4e
04-11-2007, 08:39
Ам аз не казвам нищо.По точно го показвам!Сприятелявам се с човека който ми допада....говоря си с него разбирам това което ме интересува...има много различни места където мога да го сваля..било в някой клуб или по дискотеките дори и в училище.. ще го хвана да потанцуваме,че го закачам - щипя за да види,че ме интересува и евентуално ако той има интерес ще ми отвърне по същия начин ... и тогава вече може да го :smt008 без проблем!

die eiskoenigin
04-11-2007, 17:33
и аз съм на мнение че е по-добре чувствата да се показват , а не да изстреляш някое любовно обяснение и да стреснеш другия.Ако се виждате по-често (от един клас сте, в една компания и т.н.)обръщай му/й пове4е внимание, говори си с него/нея, пусни някое и друго комплиментче, ама така естествено, а не нещо заучено и банално и най ве4е го наблюдавай,ако има нещо към теб ще ти го покаже и тогава ............ отивате на някое яко,ТИХО местенце и ти му/й казваш как се чувстваш ама пак не мн директно
Аз съм на мнение 4е ако нещо ще става, не е нужно да се обяснява много,ами то просто се случва!

BAYO
04-11-2007, 20:51
Покажи му, не му казвай нищо. Действията говорят повече от думите в такива случаи :wink:

ThePainIsReaL
04-11-2007, 20:54
Еми .. нз.. много си зависи от обстоятелствата и ситуацията. В някои случаи съм доста срамежлива, в други по-отракана. Но никога не казвам гласно на някого, че имам симпатии към него. Просто се старая да го покажа..
но по-често чакам него..
:lol: не се знае де.. всичко си зависи от шибаните обстоятелства.

Kianna
04-11-2007, 21:06
Никога не ми се е случвало да отида и да кажа на някой "ЕЙЙЙ,ама ако знаеш колко те харесвааааааааааааааааааа ааа?!?!?!" ... Винаги го показвам с отношение. :roll:

radito
04-11-2007, 21:17
_F]никога аз първа не съм казвала на някой, че изпитвам чувства към него! не че не бих го направила ако се наложи, но просто винаги са ме търсили първи момчетата. и предимно са си показвали чувствата чрез целувка. единственото момче, което ми го каза в скайп беше сегашния ми приятел. макар че не одобрявам подобни признания в чата, него го оправдавам тъй като го бях рязала два пъти преди това и човека вече е бил наплашен :lol:
ХА!абсолютно същото! :smt005

IGNGN
04-11-2007, 22:58
Хъ
Като гледам всички разправят как трябвало да се показва а не да се казва
На кой му се занимава с глупости?
Отиваш си при момата, говориш малко с нея излизате един-два пъти и й казваш "моме, може и да си усетила че чувствата ми към теб са повече от приятелски" или нещо в тоя стил
Ако стане всичко е супер
Иначе кръчмата е близо :)

aaaHaaa
04-11-2007, 23:48
Хъ

Ако стане всичко е супер
Иначе кръчмата е близо :)
ako shte hoite kam krachmata i mene me izvikaite :-D

BrokenInnocence
04-12-2007, 00:33
Нито той ми го каза, нито аз на него... нещата просто си станаха и нямаше нужда от думи, предполагам.

sladkoto
04-12-2007, 01:22
здр.!искам да ви попитам как най-често признавате на човека които харесвате чувствата си към него/нея?имам предвид какво казвате как и т.н съжелявам ако темата не е за тук!
Аз даже не мога да преценя, кой харесвам и кой не...ти по какво разбра, че го харесваш този човек?!?!

04-12-2007, 14:11
Az izpolzvam nai ge4e vizualniq konatakt...prosto ako go haresvam zadurjam malko po- dulgo pogleda si vurhu nergoviq :P Tva e super qko, za6toto tova e dosta po- vujdeistva6to ot dumi....A ako "iztrupne6 , kogato pogledite vi se sre6tnat , zna4i opredeleno 6e stane ne6to po- kusno ve4erta .... :smt007

Lolla
04-12-2007, 14:43
Az izpolzvam nai ge4e vizualniq konatakt...prosto ako go haresvam zadurjam malko po- dulgo pogleda si vurhu nergoviq :P Tva e super qko, za6toto tova e dosta po- vujdeistva6to ot dumi....A ako "iztrupne6 , kogato pogledite vi se sre6tnat , zna4i opredeleno 6e stane ne6to po- kusno ve4erta .... :smt007Tva bqh az \:D/

positive
04-12-2007, 14:53
здр.!искам да ви попитам как най-често признавате на човека които харесвате чувствата си към него/нея?имам предвид какво казвате как и т.н съжелявам ако темата не е за тук!xaxaxa mi prebivam go :oops: