PDA

View Full Version : Невъзможна любов



Rali4ka123
04-11-2007, 08:09
Здравейте скъпи приятели,искам да ми помогнете за един проблем.тази година уча в друг град и в ново училищте,в началото всчко беше супер,намерих си нови приятели и всичко останало просто беше страхотно.докато на един рожден ден едно момче от моя клас ми каза,че ме харесва,той е мн свясно,момче мн е мил и всичко останало.Но това е не проблема ние с него са разбирахме прекрасно,обаче момичето с което стоя на един чин също го харесва ма всъщност тя кои ли не харесва,всеки които и пусне(защото е малко надута и мн дебела направо закръглена)в началото нищто не и казахме,но то започна да става много очевидно.сега когато разбра си останахме приятелки,но не е както преди.тя се опитва да ни раздели по всевъзможни начини,но това момче ми каза че съм се променила много и ако не се оправя просто ще се разделим и толкова.но според мен моята съученичка му е напълнила главата с тия глупости.моля ви кажете ми какво да правя,защтото жече незнам!!!

Diva4e
04-11-2007, 08:22
Охх .. ама я недей да се затормозяваш с такива неща!Остави я да си приказва каквото иска ... само ти не се променяй спрямо момчето с което си ... никога неможеш да затвориш на хората устите!!! [-X Кажи му ситуацията е кофти знам ... но ако искаме да сме заедно няма нищо да ни раздели .. камоли приказките на .... =P~ Ако мислиш,че има смисъл говори и с нея!Ама според мен не и доставяй това удоволствие .... не и показвай,че ти пука и се дръж сега с приятеля ти добре ако мислиш,че го заслужава :!:

JoeBanana
04-11-2007, 08:31
дебелите хора са зло !
смърт за тях http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

UnsTToPPaBBle
04-11-2007, 10:02
omg fa6ta6 q i pred celoto daskalo mlati6 ko 6te pri direktorkata kazva6 tq me pridizvika vinagi raboti :wink: :wink: :wink: :wink:

FizeuRa
04-11-2007, 11:21
най-добре я остави да си говори :smt017 ,а ако не започни и ти да говориш за нея :twisted: все пак тя сама си го проси :smt021 :smt027 :wink:

Kianna
04-11-2007, 11:40
Детски истории..винаги ще има някой,който не те харесва.Явно момчето ти пък е още по-недорасло щом и се връзва на глупостите..

Бтв пише се "заЩото","училище",etc ... :shock:

vvs_go
04-11-2007, 12:26
ami vij sq ne paradirai v daskalo s lubovta si izlizai s mom4eto po kafeta razhodki kino bowling billiard itn

ThePowerOfLove
04-11-2007, 12:40
Охх .. ама я недей да се затормозяваш с такива неща!Остави я да си приказва каквото иска ... само ти не се променяй спрямо момчето с което си ... никога неможеш да затвориш на хората устите!!! [-X Кажи му ситуацията е кофти знам ... но ако искаме да сме заедно няма нищо да ни раздели .. камоли приказките на .... =P~ Ако мислиш,че има смисъл говори и с нея!Ама според мен не и доставяй това удоволствие .... не и показвай,че ти пука и се дръж сега с приятеля ти добре ако мислиш,че го заслужава :!:



мхм.. :wink: А ако не стане - :smt011 :smt014 :smt012

Diva4e
04-11-2007, 12:45
Охх .. ама я недей да се затормозяваш с такива неща!Остави я да си приказва каквото иска ... само ти не се променяй спрямо момчето с което си ... никога неможеш да затвориш на хората устите!!! [-X Кажи му ситуацията е кофти знам ... но ако искаме да сме заедно няма нищо да ни раздели .. камоли приказките на .... =P~ Ако мислиш,че има смисъл говори и с нея!Ама според мен не и доставяй това удоволствие .... не и показвай,че ти пука и се дръж сега с приятеля ти добре ако мислиш,че го заслужава :!:



мхм.. :wink: А ако не стане - :smt011 :smt014 :smt012 Амм ако не стане ... както казва една моя приятелка не разваляйте добрия бой с караница :::

Katerichka
04-11-2007, 12:48
Fat Lady's PWNED! :mrgreen:

koalka
04-11-2007, 14:34
Дръпни го настрани и поговори много сериозно с него.Кажи му каква в същност е тя, и ако той има чувства не трябва да те съди така, при положение, че истината е друга.

nasty_f
04-11-2007, 14:37
Охх .. ама я недей да се затормозяваш с такива неща!Остави я да си приказва каквото иска ... само ти не се променяй спрямо момчето с което си ... никога неможеш да затвориш на хората устите!!! [-X Кажи му ситуацията е кофти знам ... но ако искаме да сме заедно няма нищо да ни раздели .. камоли приказките на .... =P~ Ако мислиш,че има смисъл говори и с нея!Ама според мен не и доставяй това удоволствие .... не и показвай,че ти пука и се дръж сега с приятеля ти добре ако мислиш,че го заслужава :!:
Да,много точно казано!Кажи му,че трябва да си имате доверие и щом е с теб следователно трябва да вярва не теб,а не на нея.Нали?

nasty_f
04-11-2007, 14:39
Дръпни го настрани и поговори много сериозно с него.Кажи му каква в същност е тя, и ако той има чувства не трябва да те съди така, при положение, че истината е друга.
А аз я съветвам да не прави така и да говори да нея глупости на него-Дори да са верни,той ще си помисли,че тя го лъже и лицемерничи и ще стане по-зле.Това само,ако нещата помежду им загрубеят. :wink: