PDA

View Full Version : Момичетата пърдът ли?



Go to sleep bitch!!!
04-11-2007, 09:17
Много ми е интересно дали момичетата пърдът. Защото когато някое момче се изпърди и му викат простак и т.н. А аз мисля че и момичетата пърдът обаче го правят тайно особено тия напудрените "кифли".

JunioR_
04-11-2007, 09:20
Много ми е интересно дали момичетата пърдът. Защото когато някое момче се изпърди и му викат простак и т.н. А аз мисля че и момичетата пърдът обаче го правят тайно особено тия напудрените "кифли".
Estestveno 4e purdqt :smt005 Vse pak i te sa ot 4ove6kata rasa :-)

psycho_girl
04-11-2007, 09:42
според статистика дори по-често от мъжете :shock:

kat4enceto
04-11-2007, 09:48
мн ясно 4е пърдят!!!!!!!!амати си мн прост бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

OtherDimension
04-11-2007, 10:01
мн ясно 4е пърдят!!!!!!!!амати си мн прост бе!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

а ти си малоумна за да не се усетиш,че това е ебавка :twisted:

malka_sladuranka
04-11-2007, 10:05
Естествено. Нормално е да се образуват газове, които трябва да излезнат по някакъв начин. Просто е просташко да се изрежеш като най-големия селянин пред хора. :-s

cherinka
04-11-2007, 10:11
Просто е просташко да се изрежеш като най-големия селянин пред хора. :-s

Дам, въпреки това са си нормални физиологични нужди на всеки човек. (както и оригнята, но оригнята е върната пръдня) (с извинение)

cherinka
04-11-2007, 10:56
интересно е и как най-тъпите теми получават такова внимание...

Защото са общи. Смисъл тва са общи приказки и хората имат кво да кажат, а до "момчето, което харесвам, брат му е луд по приятелката ми, която се фана с бившия ми, а аз имам чувства към към него, обаче той е гей и харесва ми брат ми, а майка ми е против да спя с 30годишен мъж, защото съм едва на 17, но въпреки всичко, аз обичам брат ми и майка ми" то тука просто -> :shock: :shock: :shock: :shock: и само хората, които имат некъв подобен случай на тоя, изказват мнение, а тва са бач малко хора. и така.

cherinka
04-11-2007, 11:12
Въпроса ти беше все едно да питаш кои са повече, българите или циганите.

nencuHka
04-11-2007, 11:19
Естествено,нали и ние сме човешки същества :lol:

I'm crazy
04-11-2007, 12:08
мНОгО ясно, че какво мИслИш прАва в дАскАлото сЕки чАс :lol: шЕгувам сЕ =;

sherry
04-11-2007, 12:17
интересно е и как най-тъпите теми получават такова внимание...
И на мен :roll:

CrazyWitch
04-11-2007, 12:30
Пърдим, че даже и акаме.

Както вика един мой приятел на една приятелка : "Хубава, точна си, ама като знам, че и ти сереш...."

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-11-2007, 13:11
hahahahha .. . kak lujete mom4eto samo :lol: :lol:

teenkopele
04-11-2007, 15:20
...Както вика един мой приятел на една приятелка : "Хубава, точна си, ама като знам, че и ти сереш...."

Аахахаха, много ме радва! :lol: :lol:

:arrow: Пръцкат...и още как. :lol:

michka20083
04-11-2007, 15:22
представи си .. ние момичета можем даже да пикаем ..

04-11-2007, 15:42
ужъс :smt009

koalka
04-11-2007, 15:48
Естествено, че го правим тайно.

magesniko
04-11-2007, 16:22
Предлагам на всички да прочетете ето този блог :arrow: http://pazzi0811.spaces.live.com/PersonalSpace.aspx?_c02_owner=1

michka20083
04-11-2007, 16:33
хахахахха

Женските пръдни
Майка ви Ви е казала, че жените на пърдят?Жена ви Ви подкрепя тази теза след 20 години брак?Дъщеря ви поддържа тази теза?Не се паникьосвайте, ама ще ви издам, че са ви лъгали!

Пръднята е присъща не само на мъжкия, не само на човешкия, не само на животинския организъм, но и на растенията! Естествено при растенията пръднята се изразява в изпарения от корените до листата и е приятна на миризма.Но нека се върнем на жените.Аз като спецалист мога да гарантирам, че едни от най-красивите същества на планетата пърдят, те не само пърдят, а и се наслаждават на воните си. Жената крещи и вряка, когато мъжът й се изпърди в звучно, готов за звукозаписно студио, обаче вие мъже не знаете, че когато вас ви няма в стаята тя твори ли твори в соло. Качва се на масата, прилепнала плътно бузките си на плота и пръднята й придобива онзи звук на тромбон, който е чула в операта дето е до детската градина; когато седи на дивана или на леглото и плавно пръдне в дунапрена, тя изкача рязко и завира нос в душека, за да усети тръпката от трътката. Често и се надрисква от напън на същото това място - дунапрена и после й се ще да схруска това подобие на шоколад LZ (ЕЛ ЗЕТ).
Жената пърди ДА в това бъдете сигурни!Когато жена ви каже, че не пърди й обяснете теорията за появата на пръднята, а това е онова въздухоподобно нещо, което се набира поетапно между лайната Ви, в зависимост от периодите през които ядете.На закуска две яйца - хоп лайно, на обед пиле със зеле - хоп пръдня пред първото лайно, което не сте изсрали още и следва второто лайно, което натиска първото, същевременно пръднята между тях си прокарва пътеец по стените на червата ви и хоп излиза.Така че, когато жена ви Ви каже НЕ ПЪРДЯ и разкажете това й да не се прави, че не яде, а който яде пърди.

Искате да хванете приятелката си в крачка когато е пръднала?
Случвало ли Ви се е да карате колата и приятелката ви да ви каже "Оффф, любоффф отвори прозореца моля те, че ми е мноооого горещо..."?ДА ДА, ама не!Причината е една, тя го е пуснала в седалката и дунапрена е почнал да изпуска. А случвало ли Ви се е да се чудите какво се бави тая путка в тоалетната на студентската ви квартира след като сте я забили в дискотеката. Сигурно си мислите, а тя се разкрасява за мен и нямате търпение да я видите. ДА ДА, ама не! Дебилчето си пуска пияното лайно и после проветрява усилено, тя изтрезнява и после не ви прави свирка щото не й стиска като не е пила. Сетете се за всички онези моменти, в които жените ви сумтят изпод носа си и се засрамват без да виждате защо.Не виждате защо понеже пръднята е прозрачна.

Coki
04-11-2007, 16:50
11 точка от правилника!
/closed