PDA

View Full Version : Защо напълняват тийнейджърите



04-11-2007, 09:40
Защо повечето тийнейджъри са пълни,нали уж в тази възраст имаме нужда от повече храна и енергия,за да растем,а ние дебелеем?

strange__
04-11-2007, 09:52
Енергия е необходима,но една голяма част от тийновете не спортува-мързел :arrow: излишни килограми :wink:

kat4enceto
04-11-2007, 09:57
Енергия е необходима,но една голяма част от тийновете не спортува-мързел :arrow: излишни килограми :wink: =D>

HopeLesss
04-11-2007, 10:28
Енергия е необходима,но една голяма част от тийновете не спортува-мързел :arrow: излишни килограми :wink:

+ че повечето ядат само боклуци - дюнери, пици, фафли, мазни банички и т.н и киснат само пред компа :wink:

Adwokat
04-11-2007, 11:23
Енергия е необходима,но една голяма част от тийновете не спортува-мързел :arrow: излишни килограми :wink:

+ че повечето ядат само боклуци - дюнери, пици, фафли, мазни банички и т.н и киснат само пред компа :wink:

Правилно =D> =D>

Kianna
04-11-2007, 11:33
Енергия е необходима,но една голяма част от тийновете не спортува-мързел :arrow: излишни килограми :wink:

+ че повечето ядат само боклуци - дюнери, пици, фафли, мазни банички и т.н и киснат само пред компа :wink: :smt023

ani_sweet
04-11-2007, 11:41
Ot lipsata na dostatuchno dvijeniq(tezi zastoqvaniq po kafetata),hranene po vsqko vreme na denonoshtieto,preqjdaneto,nezdarvoslovniq na4in na jivot kato cqlo.Alkohol,cigari.Manzite bokluci s koito se tup4em i zabravqme plodovete i zelen4ucite koito sa taak pozleni :!:

koalka
04-11-2007, 15:48
Защото ядем много нездравословни храни.

Theoatguy
04-11-2007, 16:32
Защото ядем много нездравословни храни.

Това е единственото добре формулирано мнение дотук в темата. Интересно ми е да видя какво ще напишете, за да си изясним накрая подробностите :).

umrqlabubole4ka
04-11-2007, 16:33
защото ядем нездравословни храни и мързелуваме-за туй

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-11-2007, 16:35
ha ..abe mn` ste mi.. :lol: :lol: napulnqva se shtoto kato qdesh posle ne sportuvash.. da vqrno e 4e dunerite tam i faflite (kakto i da se pishe) sa vredni ama sled kato si izrazhodil energiqta sled tova .. kvo ot tova 4e si gi izql?! :smt017 :smt017 :smt017

Ulety
04-11-2007, 17:36
Zashtoto qdem samo bokluci kato duneri i maznite banichki ot uchilishtana laFka iii kisnem pred pc-to po cql den .. iii nai - vajnoto ne sportuvame

молец
04-11-2007, 19:32
Аз лично трупам,защото не спирам да ям...
Иии,разбира се,защото трябва да се спортува,а голяма част ги мързи.

А още повече,че се се храним нездарвословно.

Adwokat
04-11-2007, 21:06
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ?? :smt017 :smt017 :smt017

sexy_anji_
04-11-2007, 21:14
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ?? :smt017 :smt017 :smt017

Ядем ги първо защото на магазинчетата до училищата или в стола(??) не продават например салати и плодове, не във всички но главно... А също и защото могат да се ядат в движение и не трябва да се прибираш до вас и да ядеш половин час.

Относно темата отговора е - липса на спорт :idea: В миналото тинейджърите пак са имали нужда от енергия и не са били дебели. Знаете ли защо? Защото са копали на бустана(??), а не са стоели като нас пред компютъра да отговарят не безсмислени теми като "Който пусне последното мнение печели" или "опиши предния с емоциика" и т.н. всички теми във Фън-а :arrow: не са си пилели времето като нас, а са правели смислени работи чрез които са горили енергията от многото си ядене и не са били пълни. А сега, ние, само стоим по компютъра и пием кафета. Абе изобщо заседнал начин на живот.

HopeLesss
04-12-2007, 13:42
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ?? :smt017 :smt017 :smt017

Аз не ям!!! По простата причина, че имат месо :smt019

Theoatguy
04-12-2007, 14:11
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ?? :smt017 :smt017 :smt017

Ядем ги първо защото на магазинчетата до училищата или в стола(??) не продават например салати и плодове, не във всички но главно... А също и защото могат да се ядат в движение и не трябва да се прибираш до вас и да ядеш половин час.

Можеш да си носиш кутийки с грана от вкъщи. Аз така правя :).

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-12-2007, 14:42
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ?? :smt017 :smt017 :smt017

Аз не ям!!! По простата причина, че имат месо :smt019
az sushto ne qm... po prostata pri4ina 4e trqbva da se sloji ket4up i maioneza ii.. az si qm kato prasence :smt005 ta zatova sum se otkazala ot tqh.. :-& :-&

sexy_anji_
04-12-2007, 20:53
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ?? :smt017 :smt017 :smt017

Ядем ги първо защото на магазинчетата до училищата или в стола(??) не продават например салати и плодове, не във всички но главно... А също и защото могат да се ядат в движение и не трябва да се прибираш до вас и да ядеш половин час.

Можеш да си носиш кутийки с грана от вкъщи. Аз така правя :).

Говорех в генералния случай. Аз не си купувам такива боклуци,а си нося плодове от вкъщи :)

Kamuru
04-12-2007, 21:42
ogromnoto koli4estvo hrana i golemiq marzel si kazvat tejkata duma ;)

SINDEL
04-13-2007, 08:18
Защото ядем боклуци и ни мързи да гледаме. В общи линии тва е!

Fucking_Life
04-21-2007, 12:47
Zashtoto qdem samo bokluci kato duneri i maznite banichki ot uchilishtana laFka iii kisnem pred pc-to po cql den .. iii nai - vajnoto ne sportuvame
[-X Ядем тестени и сладки неща,стоим нон стоп пред компа и не спортуваме.
Ей тфа е истината #-o

delfin4eto
04-21-2007, 13:43
Няма спор по жъпроса , че тийновете се нуждаят от повече енергия за да се развиват нормално и пълноценно.Точно за това , диетите в тази възрас могат трайно да навредят на разтежа и развитиетто или просто да го прекратят.Това , че се нуждаят от енергия , не ознаава да се тъпчат на всеки 2min, а означава да се хранят пълноценно и от време на време , малко да ходят повече-това е!

e_l_i_z_a
04-22-2007, 08:39
Защото ядем много нездравословни храни.
Абсолютно.Коли,пепсита,чип ове,снаксове,кроасани,вафл и,бонбонки,близалки,бискви ки,сладки,солетки...... :x
От всичкото това храносмилателният тракт става на развалина

Drakthul
04-22-2007, 09:01
Защото ядем много нездравословни храни.
Абсолютно.Коли,пепсита,чип ове,снаксове,кроасани,вафл и,бонбонки,близалки,бискви ки,сладки,солетки...... :x
От всичкото това храносмилателният тракт става на развалина

Не точно, ако ставаше на развалина нямаше да може да ги ядете всички тези боклуци, но щом тракта си върши работата и сте още живи .. :lol:

04-22-2007, 10:12
Adwokat написа:
A be zashto wsichki kazwate che diunerite i djobowete i t.n sa bokluci kato wsichki NIE gi qdem?? kato sa bokluci zashto gi qdete ??


Аз не ям!!! По простата причина, че имат месо


Хах ми то щом не обичаш месо,то би трябвало да не ядеш доста видове храна и според мен сигурно си слабичка.А дюнерите може и всички да казват че са боклуци,но всеки си има свое мнение. \:D/

evil
04-22-2007, 10:14
Parkour rulzZz никога не съм имал подобен проблем, но си спортувам за спорта :D
Никога ама никога не съм ял нещо по причината от тази, че не ми харесва.
Дюнери, тостери, митове, банички, спагети, китайкско, мусака, манджи мухи, листа, мравки, стъкла... стига да се наяждам:>

gabrielka@a
04-23-2007, 09:52
В този период-на израстване и развитие се нуждаем от много енергия.Ние си я доставяме чрез храната,а не я изразходваме и затова надебеляваме най-общо казано.Други пък ,за да израстват на височина-първо надебеляват(като мен) и след това порастват на височина...Може пък затова да надебеляваме-още имаме да растем :-k А относно това,за джобовете и дюнерите-еми такова продават в училище-такова ядем!Ако се промени малко менюто-да дават некви плодове,зеленчици и там подобни здравословни продукти,може и да не надебеляваме.

Keira
04-23-2007, 09:57
Ми общо взето няма какво да добавя от мненията на другите. :):):) Най-вредното нещо, което правя поне аз е тъпчене с пуканки през тв-то или компа :)

dawn1003
04-23-2007, 18:10
Много ме е яд на мудните ми връстници... Мързи ги да потичат по физическо и затова се освобождават. Движат се като охлюв нарамил костенурка.

Ходете до училище пеша, с колело, не си купувайте хамбургери, а някакво топло ядене (вече има много такива заведения).
Сега е пролет купете си салатки и разни зелениики магданозец, репички, а не чипс за предястие, пица за основно и вафла Боровец за десерт...

Освен това консервираните храни съдържат страшно много вредни консерванти, за да са годни дълго време. После тия консерванти попадат в организма ти и ти правят целулитец. :D
:smt011