PDA

View Full Version : Без причтели е тежко



к
04-11-2007, 11:22
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ХОРА!!!
Имам един голям проблем с който не мога да се справя и се обръщам към вас като към последен шанс за помощ.
Аз съм момче в девети клас.Уча в чужбина и си идвам в България само за ваканциите (зимна ,великденска и лятна).
Обаче тук нямам приятели.Много ми е скучно защото по-цчл ден съм сам и не познавам нигоко.Няма на когио да се обадя и с кого да изляза.Контактен съм обаче на мога да спирам хората по пътя и да ги питам дали искат да станем приятели.Моля ви ,ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!. :( :( :( :( :x :oops: :cry:

UnaBletoLoVeU
04-11-2007, 13:13
E ti na daskalo ne hodish li? Tam opredeleno mojesh da se zapoznaesh s mnogo hora. A ako ne hodish, mojesh da se zapishesh na nqkakvi kursove, kudeto znaesh, che hodqt tvoi vrustnici ili prosto ima mnogo hora i taka. Uspeh :-)

CrazyWitch
04-11-2007, 16:20
Приятели е силна дума...
Гледай да се врътнеш от даскалото покрай някоя групичка ПОЗНАТИ!

ЦвЕтИт0
04-11-2007, 17:18
Сладур да си скайпа

teenkopele
04-11-2007, 17:23
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ХОРА!!!
Имам един голям проблем с който не мога да се справя и се обръщам към вас като към последен шанс за помощ.
Аз съм момче в девети клас.Уча в чужбина и си идвам в България само за ваканциите (зимна ,великденска и лятна).
Обаче тук нямам приятели.Много ми е скучно защото по-цчл ден съм сам и не познавам нигоко.Няма на когио да се обадя и с кого да изляза.Контактен съм обаче на мога да спирам хората по пътя и да ги питам дали искат да станем приятели.Моля ви ,ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!. :( :( :( :( :x :oops: :cry:

Много добре знам какво е да нямаш приятели до теб в определен момент. Тежко е...
Колкото и тъпо да звучи ползвай нета, за да завържеш някой и друг контакт. Казваш, че не си от притеснителните и не вярвам да имаш проблеми.
Успех. :wink:

ThePowerOfLove
04-12-2007, 11:27
наистина в училище нямаш ли познати,ако не приятели...? Поне някой с който да можеш да излезеш на по кафе..? Или някой,който ти е съсед? :|

04-12-2007, 16:52
Zapishi se na uroci po neshto ili na trenirovki.
Preporachvam ti pluvane :)

04-12-2007, 18:53
И аз нямам приятели, но не защото не се намират (ограничените сме повече), ами защото не съм си поставил за цел.

punisher
04-12-2007, 20:05
ЗДРАВЕЙТЕ МИЛИ ХОРА!!!
Имам един голям проблем с който не мога да се справя и се обръщам към вас като към последен шанс за помощ.
Аз съм момче в девети клас.Уча в чужбина и си идвам в България само за ваканциите (зимна ,великденска и лятна).
Обаче тук нямам приятели.Много ми е скучно защото по-цчл ден съм сам и не познавам нигоко.Няма на когио да се обадя и с кого да изляза.Контактен съм обаче на мога да спирам хората по пътя и да ги питам дали искат да станем приятели.Моля ви ,ПОМОГНЕТЕ МИ!!!!!!!!!!!!!!!. :( :( :( :( :x :oops: :cry:

ми обади се на мен...
и аз съм контактна
ще си поконтактуваме.

punisher
04-12-2007, 20:07
Сладур да си скайпа
ето на.. тая е още по-контактна :lol:

Shadow_Walker
04-12-2007, 20:10
наистина в училище нямаш ли познати,ако не приятели...? Поне някой с който да можеш да излезеш на по кафе..? Или някой,който ти е съсед? :|
Не видяхте ли, че момчето учи в Чужбина.
Иначе...ох аз по-добре да не давам съвети тук :?

Fucking_Life
04-14-2007, 12:03
Сладур да си скайпа
ето на.. тая е още по-контактна :lol:

:smt082 :smt040 :smt005 :smt044

04-14-2007, 12:13
Fucking_life ТЪПА ЛИГЛА !!