PDA

View Full Version : Samo momi4etata li mogat da se vlubqt v "vytre6niq"



Po RuSoTo 6tE mE PoZnAetE
04-11-2007, 12:06
Ne moga da razbera:pomognete mi! Za6to mom4etata vinagi haresvat nai-slabite i krasivi momi4eta(kolkoto i da sa typi), i kato stanat gadjeta razbirat 4e sa kuhi kat pynove--ili gre6a?! A sys sigurnost ima momi4eta, koito haresvat mom4eta, koito ne sa tolkova hubavi, no sa mn. mili po harakter i gorini, nali? Popravete me ako gre6a, no ne mislq 4e e vyzmojno nqkoe mom4e da haresa momi4e, samo za6toto e totalna pi4ka otvytre!

vvs_go
04-11-2007, 12:28
da ne te trevoja no ima i hubavi i umni momi4eta v 1 da ne povqrva6 nali
po temata spox 6te si nameri6 pi4 prosto ne ti e do6lo vremeto

radito
04-11-2007, 12:31
За всеки влак си има пътници!

04-11-2007, 12:32
Ооо, възможно е.
Но не и на тая възраст.

JoeBanana
04-11-2007, 12:32
красотата наистина е важна на тези години (тук таме срещам изключения), но с времето и съзряването спира да играе водеща роля* http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

*(говоря за средностатистически хора след 23-25, без мутряги, без тъпаци, без кухи лейки и пр.)

Diva4e
04-11-2007, 12:41
[-X Не мисли за такива неща не се отчайвай ... както казаха за всеки влак си има пътници!Според мен хубавите момичета които не са много интелигентни бързо омръзват на момчетата .... а момичетата които не се смятат за хубави а са много готини по характер ми нека да го показват да се доказват,че ума е по важен от красотата ... всеки си има чар и е красив било външно или вътрешно ! П.с. - Мен лично ми казват,че съм хубава и много чаровна но смятам че това не е най важното .... на момчетата им е много приятно да седнат да си говорят с мен не само заради външноста ми и също защото могат да говорят с мен за много неща дори и футбол ... информирвам се за много неща .... :::

Vladokaaa
04-11-2007, 12:44
Абе споко ако си с наднормено тегло кво от това от моя клас всичките момичета са така и всичките си имат приятели ае нема да се притесняваш ще си намериш некой приятел просто не си го срещнала още.

:)

ThePowerOfLove
04-11-2007, 12:47
Мисля,че в повечето случаи момчетата наистина гледат първо външността...но има и някои по-свестни... :roll: А момичетата в повечето случаи гледат характера,но не зарязват напълно и външността де...Абе и от двата пола си има и по-красиви и по-умни...въпрос на предпочитание,а най-добре и красив и умен :wink: ама... :|

white_chik
04-11-2007, 17:13
Еми аз познавам момчета,които обръщат повече внимание на характера,но са малко.Първото нещо,което винаги прави впечатление,това е външният вид.И аз си мисля,че не е съвсем правилно,но е факт.Като се замисля за всеки човек визията е важна

kobrichka
04-11-2007, 17:25
За всеки влак си има пътници!

Съгласна съм :wink:

JoeBanana
04-11-2007, 17:29
За всеки влак си има пътници!

Съгласна съм :wink:
ама много линии ги закриват http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

BAYO
04-11-2007, 20:49
Е кфо бе, аз пък се кефех на пухкави момиченца, сочниии. Да има кфо да хапнеш, да пипнеш, да барнеш, да замесиш :-D Има момчета дет харесват и такива :wink:

Kianna
04-11-2007, 21:00
Престанете с това момчето какво гледа в едно момиче!Едно момиче също не би било с някое момче само защото има страхотна душа!

BAYO
04-11-2007, 21:29
Престанете с това момчето какво гледа в едно момиче!Едно момиче също не би било с някое момче само защото има страхотна душа!

Е за кво бе? Някои могат! Пример - моето гадже :)

Kianna
04-11-2007, 21:40
Престанете с това момчето какво гледа в едно момиче!Едно момиче също не би било с някое момче само защото има страхотна душа!

Е за кво бе? Някои могат! Пример - моето гадже :)


Ти си някъв дебил с прекрасна душа.Така ли? :-D

UnsTToPPaBBle
04-12-2007, 06:02
awe momi4etata haresvali umni mom4eta hodi pii 1 studena voda 6ot ne e taka ot na6ia klas ima 1 sportist4e i si4ki go gleat s izcakleni o4i kat mine a nqkoi umen kato otide i zagovori nqkoe momi4e to se iznasq pri sportist4eto ... :smt012

hilarydonau
04-12-2007, 06:13
ami .. az sum na mnenie 4e vsi4ko zavisi ot samiq 4oken bi bil toi momi4e ili mom4e i ot 2 pola ima i krasi i grozni i sredni i ymni i tupi ama se pak ... ti purvu gleda6 vun6nusta posli haraktera no kogato nekoite opoznai dori da si nai grozniq na sveta no neguvoto surce 6e te iska i nema da gu e sram ot teb za6oto 6e znae 4e e napravil pravilniq izbor :wink: pome spored men e taka i faktite gu pokazvat ... puk za momi4etat ima ne6u koetu moje i da znaqt no a pak az gu kaja MOM4ETO S KOETO HODITE TREBVA DA E PO GROZNU OT VAS tova e spored meni ... :D vii pravete kvotu iskate :smt016

koalka
04-12-2007, 07:07
Да, особено в тази възраст може би е важна повече външността.Може би повече момчетата я гледат, обаче и момичетата също си харесват хубави, а не грозни, въпреки че са по-склонни да тръгнат с човека заради характера му.Тук обаче не говорим за любов, а просто за харесване, защото за любовта не трябва външен вид толкова, колкото по-важен е характерът.

hristowow
04-12-2007, 07:50
Напълно съгласен съм с Kianna. Като в много други случай така и в този половете не играят никаква роля. Всички сме хора. А за авторката на темата ти да не би да се влюбваш във грозни момчета с прекрасни характери? Не ми се вярва. Момчетата и момичетата обръщат еднакво внимание на външността като цяло и въобще тия неща с разделяне по полове е много глупаво, защото не е вярно.

hristowow
04-12-2007, 07:51
опа тва беше за друга тема. много съжалявам

zubi
04-12-2007, 15:33
аве де да знам .... кат сме малки ни хващаокото само краситвото и се чудим как да се изгзарим .. кат пораснем вече (повечето) гледат да има между тях и момичето душевна връска и красота а не физическа така че споко има време

sk8er_girl
04-12-2007, 16:00
vseki razbira krasotata po razli4en na4in i za vseki vlak si ima patnici:)da ne ti kazvam 4e ponqkoga gotini mom4eta hodqt s palni kravi vav vsqko otno6enie:)ne se sduhvai lubovta 6te te nameri to4no kogato nai-malko o4akva6

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 16:50
НЕ ГРЕШИШ ЗА ЖАЛОСТ СИ ПРАВА....

GoSteNkaTa
04-12-2007, 17:44
Ol mila az za da se vlubq v nqkoi trqbva d ago hare6a i otvatre!!! A mom4etata sa napast !!!Predi ima6e edno mom4e koeto me be6e vidqlo 2 pati i po4na obi4am te mn si krasiva sladka i gotina a sled vreme mi vika a ti si bila i pe4ena !!! Naistina ima mn tupi ekzemplqri no sa rqdkost za moq radost!!!

geri777
04-12-2007, 17:57
всичко това си зависи от момичето/момчето как ще се развият нещата и какви са те самите.всеки харесва различни хора.ама момчетата кат си хванат некоя яка пичка и си мислят че са царе,а в същото време ги използват и ги лъжат с думите ОБИЧАМ ТЕ

nasty_f
04-12-2007, 18:00
[-X Не мисли за такива неща не се отчайвай ... както казаха за всеки влак си има пътници!Според мен хубавите момичета които не са много интелигентни бързо омръзват на момчетата .... а момичетата които не се смятат за хубави а са много готини по характер ми нека да го показват да се доказват,че ума е по важен от красотата ... всеки си има чар и е красив било външно или вътрешно ! П.с. - Мен лично ми казват,че съм хубава и много чаровна но смятам че това не е най важното .... на момчетата им е много приятно да седнат да си говорят с мен не само заради външноста ми и също защото могат да говорят с мен за много неща дори и футбол ... информирвам се за много неща .... :::
=D>

упорито&хлапе
04-12-2007, 20:00
Еми аз редовно съм свидетелка на разговори от рода на" Ей братле, на тоя купон нямаше нито една хубава! " и разни такива дискусии , в градския транспорт основно! Само външният вид на момичетата се дискутира, но според мен външността трябва да се съчетава и с вътрешността, момчетата, както и момичетата харесват цялостен образ, не е единственото външния вид! А и ми бяха казали, че като се блюби момче в дадено момиче и Мис Свят да е до нея, за него тя ще е най-хубавата!

sasha_90
04-12-2007, 20:07
Не винаги момчетата харесват слабите момичета.Аз съм слаба,но нямам мн обожатели.

nencuHka
04-12-2007, 20:08
За всеки влак си има пътници!

ThePainIsReaL
04-12-2007, 20:12
Хах .. абе, аз съм зле май.
Не мога да се влюбя в един човек, ако го няма външното привличане. Не ми ли допадне на външен вид, аз не мога да го опозная.
Била съм два пъти с човека, чиито характер обожавам и боготворя, но като не го харесвам на външен вид, не става и не става .. не мога да го целуна дори.. кво съм виновна, че като няма химия и губя интерес.
Само не ми се нахвърляйте, че съм била малка и тъпа, защото никак не е така.