PDA

View Full Version : za kakvo da si govorim ?



___T_T___
04-11-2007, 12:24
zdraveite imam sledniq vupros :
M/u men i 1 momi4e ima ne6to mai - usmihva se kato q vidq a az vinagi se staraq da prikazvam s neq i da se durja dobre(po princip s malko momi4eta se durja taka kakto s neq) i tq qvno ima nqkakyv interes kym men pone malko sys sigurnost. Do tuk dobre si4ko ama nqma mnogo ne6ta za koito da si govorim i malko dialozite sa malko ednoobrazni a mi se struva rano da q pokanq da izlezem vse o6te e kajete kak da namerq ne6to pove4e za koeto da si govorim ](*,)

p.p. toq problem po4ti s vsqko momi4e go imam no se se namira na kysmet ne6to ob6to

vendeta
04-11-2007, 13:58
zdrasti.az sam lili. da ti kaja i az imam sa6tiq problem , no s mom4etata .no da ti kaja edinstvenoto re6enie spored men e da q pokani6 na kafe ili na kino ili prosto da pita6 nena priatelka dali tia te haresva.za6toto ako ste gadjeta niama da se pritesniavate edin ot drug i 6te moje da si govorite i po-li4ni ne6ta. :smt008

MuJleH4eTo
04-11-2007, 14:08
Най-добрият вариант е да излезете нанякъде... Защо пък да е рано :) Колкото по-рано ,толкова по-добре... ;) Пък като излезете ще намерите общи теми :P

koalka
04-11-2007, 14:28
Питй я за любим изпълнител примерно или за любим стил музика, питай я нещо за някой филм.Толкова много неща има, за някои неща в училище и ей такива работи.

CrazyWitch
04-11-2007, 15:50
Питй я за любим изпълнител примерно или за любим стил музика, питай я нещо за някой филм.Толкова много неща има, за някои неща в училище и ей такива работи.

Това е тъпо. Поне мен никога не са ме впечатлявали пък и не ми е много гот да говоря за такива неща.
От моя гледна точка.. захвани някои житейски въпрос ;) ама не бъди сухар. Давай го по-така.. Базици-мазици.. Да има, да има! :-)
Карай я да се смее.. Ние го обичаме това 8).

04-11-2007, 16:27
hmm 6te q pokanq samo 6te vidq kak 6te stane rabotata 4e ne6to sym pesimisti4no nastroen 4e 6te doide :?

charlies_angel
04-11-2007, 16:57
говорете си за мене :D
на мене ми помогна
успех

radiante
04-11-2007, 16:58
за глобалното затопляне, за изчезващите видове, за европейския съюз, за Жельо Желев, Петър Стоянов, Иван Костов и т.н :-D \:D/

mechtaq_za_teb
04-11-2007, 17:20
Hm.. spored men pyk shte e po-dobre da q pokanish da izlezete na razhodka ili kafence.Ima mn neshta za koito da si govorite i na 100% shte namerite obshti temi:filmi,muzika,daskalo.. :)

Nivea
04-11-2007, 17:42
ами пич, според мен и да ти казват какво д аговориш няма да ти помогне ако не те бива в приказките. все едно да ме накарат да си разкажа урока по история(аз мразяа история) - обобщавам нещата с няколко думи вместо да разтягам лукуми както в учебника,мн мразя да изпадам в подробности на тази тематика. ако ме питаш мен направо и кажи че не т ебива в приказките - понякога се получава,щото ако тя е бъбривка ще се допълвате. ти ще говориш по-рядко и то само неша на място,това според мен ще и е достатъчно да те опознае. има ли смисъл да говорим за нещо дълго,когато все пак казваме едно и също? :smt018

koalka
04-11-2007, 17:47
Питй я за любим изпълнител примерно или за любим стил музика, питай я нещо за някой филм.Толкова много неща има, за някои неща в училище и ей такива работи.

Това е тъпо. Поне мен никога не са ме впечатлявали пък и не ми е много гот да говоря за такива неща.
От моя гледна точка.. захвани някои житейски въпрос ;) ама не бъди сухар. Давай го по-така.. Базици-мазици.. Да има, да има! :-)
Карай я да се смее.. Ние го обичаме това 8).На първа среща на мен пък ми е тъпо да говоря за някакви житейски въпроси, ако познавам толкова малко момичето!

BAYO
04-11-2007, 21:05
Пък кво толкова, говори и за себе си, питай я за нея... и обратното. Нека има диалог, не монолог. Всичко друго ще е 6+ :-D

Kianna
04-11-2007, 21:09
Аз или имам,или нямам какво да си кажа с даден човек още от първата среща.Не върви да мислиш "теми" за разговор предварително.

04-12-2007, 11:39
dobre ami ako se stigne do tva 4e nqma za kakvo da govorim i vuob6te ne govorim ?

krooki
04-17-2007, 10:50
Стигнете ли до там че да не се сетиш какво да и говориш целуни ч по продължително :smt008 :smt008 :smt008 :smt008 и повече пъти и ето ти нова тема на разговор :wink: :wink: :wink: :twisted:

krooki
04-17-2007, 10:51
При мене деиства а при теб НЕ ЗНАМ

`Death`Whore`
04-17-2007, 10:52
Всички са така...и аз бях така /не че излизах много по срещи, може би в това е бил проблемът :smt005 :smt005 :smt005/. Та...просто се успокояваш. Няма друг начин. Не се чудИ какво да говориш...все нещо ще ти дойде на ум - музика, филми, общи познати и приятели...все ще имаш някоя забавна история да И разкажеш.