PDA

View Full Version : кофти работа ви казвам



гост1
04-11-2007, 12:48
Кажете какво да правя ?? . Нещо се филмирам по приятелката на един мой приятел . Ама и тя нещо почва да зацапва свещите .. И не знам кво да правя .. ](*,)

Diva4e
04-11-2007, 12:55
Аммм като ти е приятел както казваш ти нищо няма да направиш с приятелката му дори и тя да иска ... ама знам ли щом се замисляш .. едва ли сте приятели ... явно сте много добри познати ... какво ли ще е това приятелство !

SouL^*DiViNe
04-11-2007, 12:57
дай повече инфо :wink:

гост1
04-11-2007, 13:01
Добре де ,познат с който чат пат пиеме по бира .
Аз по принцип си падам малко Гадина и нямам съвест ама за това не знам кво да правя , щото ако направя нещо и после пак си е с него става малко тегаво за мене .

Katerichka
04-11-2007, 13:01
Ебни я бе :-D

Diva4e
04-11-2007, 13:05
Ако я искаш много давай...ама ако е ей така привличане моментно няма за какво да го правиш .. И се замисли дали това момиче ще зареже всичко и ще е с теб или си някакъв пореден флирт .. малко да те използва да си направи кефа !

гост1
04-11-2007, 13:06
То това е лесно ,ама после ?? Имам в предвит : искам да е с мене а не с него..

JoeBanana
04-11-2007, 13:07
То това е лесно ,ама после ?? Имам в предвит : искам да е с мене а не с него..
вкарай го в болница http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Ice_Queen
04-11-2007, 13:09
То това е лесно ,ама после ?? Имам в предвит : искам да е с мене а не с него..
вкарай го в болница http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

грубоооо :-D

гост1
04-11-2007, 13:10
ако рискувам и пробвам , и се получи както си мисля ще ми стане доста тъпо ..

Diva4e
04-11-2007, 13:11
Сприятели се с нея ... виж какво харесва тя какви интересе има обръщай и повече внимание... и какво не харесва в сегашния си приятел .. и действай ... покажи и че си нещо повече от него !Опипай си ситуацията и направи така че не ти да тичаш след нея с тя след теб .... пиши да видим дали ще се справиш ... а на колко годинки си ? Ам каквото стане неможе винаги ти да печелиш .. по добре пробвай ако не пробваш никога няма да разбереш какво можеше да стане било то хубаво или лошо!

JoeBanana
04-11-2007, 13:11
ако рискувам и пробвам , и се получи както си мисля ще ми стане доста тъпо ..
да, най-вероятно след първия тек, ама нищо то минава http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

ABSOLUTme
04-11-2007, 13:12
То това е лесно ,ама после ?? Имам в предвит : искам да е с мене а не с него..
вкарай го в болница http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

еии,хаймана..няма ме няколко днида ви контролирам..и кви съвети раздавате вече..
6та божа заповед - не пожелавай жената на ближния.. :smt018
*измив на ръце* :-D

SouL^*DiViNe
04-11-2007, 13:15
То това е лесно ,ама после ?? Имам в предвит : искам да е с мене а не с него..
моят съвет е да не се занимаваш с нея...колкото и да ти е трудно в момента

divo_kotence
04-11-2007, 13:16
да ти кажа е по-добре да не се занимаваш с нея,но ако много я харесваш действай

гост1
04-11-2007, 13:16
По принцип не съм много влюбчив ама сега кво ми става да се е#а у главата проста не спирам да мисля за нея . Супер гадно се чувствам .


На 20 съм .. Не се натискам никога ,на принципа " перде съм " , малко небрежарка в тия работи . Те сами ми се натягат . щото съм готин #-o

ABSOLUTme
04-11-2007, 13:17
ами да,п*тки бол..къде пък в тая се заби :-D

JoeBanana
04-11-2007, 13:19
Те сами ми се натягат . щото съм готин #-o
еееее, трябваше направо с тва да започнеш
http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
на готините им е простено, щото.... са готини http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

гост1
04-11-2007, 13:36
Не в смисъл ,че от доста време нямам сериозна приятелка и съм го ударил на живот ... А и с мойто държание ,не ми се случва за първи път да момиче което си има приятел да ми се сваля , ама и до сега не съм се филмирал така по момиче ....

гост1
04-11-2007, 13:43
Сприятели се с нея ... виж какво харесва тя какви интересе има обръщай и повече внимание... и какво не харесва в сегашния си приятел .. и действай ... покажи и че си нещо повече от него !Опипай си ситуацията и направи така че не ти да тичаш след нея с тя след теб .... пиши да видим дали ще се справиш ... а на колко годинки си ? Ам каквото стане неможе винаги ти да печелиш .. по добре пробвай ако не пробваш никога няма да разбереш какво можеше да стане било то хубаво или лошо!

То от толкова внимание няма вече на каде , те е повече време с мене от колкото с приятеля си ....

A_JoLiE
04-11-2007, 13:52
Mi ako si mn vliuben :smt007 :smt007 :smt007 tragni s neq
No oq savet e da iz4aka6 .. da se uveri6 v liubovta si i da q opravi6 XaX :-D
I da ste si zaedno .... :smt008 .... a ako ne ti puka za priqtelq i (tvoq poznat) moje i da se pozdarpate za neq. :smt014 ... ili da se sbiete ... va6 izbor :smt021 ....

PluSHeNa_PanDA
04-11-2007, 13:56
Направете тройка така сички ще сте наясно със ситуацията


а сега сериозно задай си няколко въпроса сам на себе си:

Какво чустваш към нея...дали е просто увлечениеидали искаш само да покориш този връх един вид,колкото да се докажеш пред себе си какъв велик мъжкар си и че още те бива или пък храниш нещо повече от обикновенна симпатия към нея?

След това се замисли до колко държиш на приятеля си/познатия си ако ти пука поне малко за него и за чуствата му съм сигурна,че не би направил нещо с което да го накараш да се чуства зле (надявам се ако решиш обратното въпросни я да не е мн по-едър от теб и крайно ревнив)

Третият важен въпрос е свързан с момичето и с това което тя показва като чуства към теб...сигурен ли си в сигналите които тя ти подава?Дали не си внушаваш?(не ми отговаряй на тоя въпрос отговори на себе си)

И като край едно нещо ми направи впечетление ...казваш,че си "перде" ок ...но ако това беше истина в момента нямаше да задаваш въпроси и да се чудиш едно и друго твърдейки че след това най-вероятно ще се чустваш зле ;)

гост1
04-11-2007, 14:14
Перде имах в предвит ,че когато някое момиче има интерес към мен и обратното не го показвам веднага пред нея ..
А за това че сега питам в форума е друго

nasty_f
04-11-2007, 14:18
А защо да му взимаш гаджето и да му правиш гадно,като има още милиони момичета.Вярно,че е гадно и не трябва да се отказваш,но тук става въпрос да разделиш 2-ма души...
Ако тя иска вече е друг въпрос.Поговори си с нея и я питай с кой иска да бъде.Ако ти каже,че иска да е с теб хванете се,тя ще зареже сегашния си приятел и живота продължава-с 1 приятел повече,или по-малко...И без това в днешно време повечето не са верни :lol:

koalka
04-11-2007, 14:26
Преди да направите, каквото и да било, реши дали си заслужава заради едно момиче да прекъсваш приятелство, което е възможно да продължи с години.А тя, ако го направи, не знам с каква съвест ще го погледне после.Не го правете, а помислете за него.

PaMit0
04-11-2007, 14:30
ето в такива моменти си проли4ава кой ти е приятел,не са ли те у4или 4е на приятел не се забива нож в гърба,тва е най-подлото нещо,да вярваш на някой и той да те предаде. :evil: Не зака4ай приятелката му ако уважаваш приятеля си и ако го цениш

гост1
04-11-2007, 14:39
ето в такива моменти си проли4ава кой ти е приятел,не са ли те у4или 4е на приятел не се забива нож в гърба,тва е най-подлото нещо,да вярваш на някой и той да те предаде. :evil: Не зака4ай приятелката му ако уважаваш приятеля си и ако го цениш


Чакай малко ,не четеш внимателно . Аз оточних че ми е познат а не приятел както се изразих в началото .

Сега не съм педал и точно това момиче ме привлича супер много ... Иначе никога нямаше да й обърна внимание ако е гадже на мой близък приятел ( те и без това са 2-3 ма ) .

04-11-2007, 15:28
Ами, не знам дали мога да съветвам, след като в собствените си истории не мога да сложа ред :-D
Аз имах възможност да "открадна" един левент от приятелката му, въпреки че даже не я познавах. Не го направих. Въпреки че ме влудяваше самият човек, не съм изпитвала такова привличане към някого, а и той откровено показваше, че му допадам. Не само че не направих нищо, ами и оплесках нещата напълно, като му казах някои неща, които реално не мисля, за да ми се ядоса и да е далеч от мен. Не можех да издържам повече да съм му приятелка и да знам, че обича друго момиче. Пък и съвестта ми взе, че се обади. И други причини, и т.н... Както и да е.
Според мен тук има един ключов момент, който го имаше и при мен. Помисли си дали тя е човек, който си заслужава, ако се държи по-предизвикателно с теб, докато още има гадже. Никого не съдя, просто това леко се разминава с разбиранията ми.
Иначе - само ти можеш да си решиш. Тук няма правилно и грешно. Има субективна преценка на момента, принципи (или липса на такива) и степен на желание. Проблемът идва, когато желанието е твърде голямо в пропорция спрямо устойчивостта на принципите. Тогава вече почваш да се терзаеш, да пишеш по форуми и да търсиш разни трудни изходи. :-D

CrazyWitch
04-11-2007, 15:34
щото ако направя нещо и после пак си е с него става малко тегаво за мене .

Така си е! Така, че ходи по-други момичета ;)
Явно не си кой знай колко хлътнал по нея. Вземи се отдръпни.

гост1
04-11-2007, 16:40
За кво ми трябваше да се запознавам с нея , деба нейната семка ..

Alex___f
04-11-2007, 16:51
Аз съм ЗА да я ебнеш...пък после повторете...и трети път ако има я питай кво праите...ше го бъде ли...