PDA

View Full Version : pomo6t



lubovni saveti
04-11-2007, 14:06
haresvam si edno mom4e.oba4e predi tova si haresvah nai-dobria mu priatel i toi me haresva6e oba4e be6e sramejliv i ni6to ne mi kazva6e samo izlizahme zaedno ,govorehme si po telefona , no taka ili ina4e ni6to ne stana.sega si haresvam nai-dobria mu priatel i mislia 4e toi niama da ima ni6to protiv ,no neznam kak da deistvam za6toto vse pak i toi znae6e 4e se haresvame.sega i s nego hodim na kafe , podari mi podarak za rojdenia den i to mn li4en podarak ,no ne sam si gurna 4e me haresva a ne iskam da go pla6a ako kaja na niakoi da mu predade 4e go haresvam. KAK da razbera 4E me HARESVA? :?:

MuJleH4eTo
04-11-2007, 14:19
Най-добрият вариант е да бъдеш директна с него :) По-добре да разбереш дали има смисъл :P Защото ако няма... Кажи му, че ти допада, а ако стане на въпрос за приятеля му- просто отбележи,че е минало :) Успех ти желая ;)

koalka
04-11-2007, 14:21
Еми, как да разбереш....виж как се държи с теб, как те гледа, как ти говори.И ако толкова не можеш да разбереш, просто му кажи, че имаш чувства.

nasty_f
04-11-2007, 14:24
Като излизате следващите пъти му прави леки намеци...Каквии??Понякога да ти кажа и един жест,един поглед може да те издаде колко го харесваш..Докато седите на кафе просто го хвани за ръката,ей така,без нищо...Или като го гледаш му се усмихни едно найвно :wink: .Но не се прави на няква гъзарка,бъди себе си.Не е нужно постоянно да говориш и да си измисляш тъпи истории,които дори не съществуват.Или му кажи,че момчета с име като неговото мнго те влечат...Ако духа вятър го накарай да те гушне,понеже ти е студено....И много такива от сорта.Прати му смс,но не да е много банален и така.Успех!

nasty_f
04-11-2007, 14:27
А как да разбереш,че те харесва??Щом ти е направил по-личен подарък значи може би те харесва.Повечето момчета в днешно време ги е страх да направят първата крачка,за това прави тези неща,които те посъветвах по-нагоре и ако не те харесва може да започне.Все пак зависи и от самия човек.

Black_Cat
04-11-2007, 16:56
offf emi pitai go tolkova li e slojno ebasi?! :smt005

aaaHaaa
04-11-2007, 23:30
offf emi pitai go tolkova li e slojno ebasi?! :smt005
xaxaxaxa to4no :!: :-D :-D :-D