PDA

View Full Version : Как да спрем шибаните караници ?



bungle
04-11-2007, 14:09
Давайте идеи.
Аз се отчаях.
В нервна криза съм вече.
А никой от двама ни не иска да късаме!
Както и да се разделим за известно време.
Най-малкото нещо вече ме изнервя до такава степен, че да псувам като каруцар, а после да рева като тъпа истеричка.

http://www.kolobok.us/smiles/light_skin/girl_cray.gif

koalka
04-11-2007, 14:17
Да ти кажа и аз още се чудя, макар че съм достигнала до един извод.Например, ако той е избухлив, не прави така, че да го ядосваш и най-важното е да не говориш глупости.Глупостите казани в пристъп на ярост болят най-много, а в същност после така и така не го мислиш.И при вас е така предполагам?Просто сядаш и се успокояваш, а не да му говориш глупости.
Той също трябва да намери начина как да не те ядосва, а именно да разбере какво най-много те ядосва и да прояви разбиране, да се контролира и да не прави това, което те дразни. :wink:
Но в никакъв случай не бъдете инати и двамата, защото така нещата хич няма да се оправят, а само ще се влошат и така стигате до никъде. [-X
Най-важното е да се научиш малко или много да не се ядосваш, а и да се контролираш.И това не става на секундата, а и с времето.А ако се обичате, няма за къде да бързате. :wink:

HopeLesss
04-11-2007, 14:30
Да ти кажа и аз още се чудя, макар че съм достигнала до един извод.Например, ако той е избухлив, не прави така, че да го ядосваш и най-важното е да не говориш глупости.Глупостите казани в пристъп на ярост болят най-много, а в същност после така и така не го мислиш.И при вас е така предполагам?Просто сядаш и се успокояваш, а не да му говориш глупости.
Той също трябва да намери начина как да не те ядосва, а именно да разбере какво най-много те ядосва и да прояви разбиране, да се контролира и да не прави това, което те дразни. :wink:
Но в никакъв случай не бъдете инати и двамата, защото така нещата хич няма да се оправят, а само ще се влошат и така стигате до никъде. [-X
Най-важното е да се научиш малко или много да не се ядосваш, а и да се контролираш.И това не става на секундата, а и с времето.А ако се обичате, няма за къде да бързате. :wink:

Т.е на кратко - нужни са компромиси и от двете страни :wink:

Всъщност, при всяка двойка е различно. С моя се караме само заради бившия - не иска да го виждам, а аз не мога да го изтръгна от живота си. Мъча се да не подклаждам кавги, но понякога просто няма как. Когато пък се скараме, ако мълча, за да не изцепя някоя глупост, той се изнервя още повече, защото му мълча.

Знам, че сте от много време заедно и 100% знаеш какво го изнервя и т.н. Помъчи се, когато виждаш, че нещата отиват към караница, просто да го прегърнеш и целунеш и да му кажеш, че не искаш да си тровите нервите (естествено ако е нещо безобидно).

Пак ще повторя - за да няма много караници, трябва да се правят компромиси и от двете страни. Пък и в крайна сметка няма нищо лошо от време на време да се сдърпате, стига да не си подхвърляте тежки думи, от които после да боли... :roll:

nasty_f
04-11-2007, 14:33
Е защо правиш така,след като не искаш да скъсате?Сама осъзнаваш,че така вреди на връзката ви!Тогава спри!Или не се виждайте известно време.Зависи какви характери сте.Явно ти си много избухлива и дребнава....Накарай се да спреш за най-малкото нещо да псуваш.Аз няма как да те накарам.То не може само с желание,трябва и воля,упоритост,труд да се постараеш малко.Не става само с "аз искамммм".И много добре знам,че го знаеш това нещо,но просто трябва някой да те подсети :wink:

koalka
04-11-2007, 14:36
nasty_f нещата не са толкова лесни, колкото ги представяш.Не е лесно да спреш, когато те обвиняват за нещо, което не си направил или се отнасят несправедливо с теб примерно.Едно е да се караш с дадения човек, друго е да искаш да се разделиш с него.Това означава ли, че не се обичат?Няма връзка без караници, все пак различни характери.Но могат да се ограничат. :wink:

bungle
04-11-2007, 14:40
Благодаря, че ме подсещате.

Просто и двамата сме много избухливи, та даже той е 10 пъти по-нервен от мен. А пък аз не мога непрекъснато да съм спокойна. Когато се изнервя и става много лошо. Опитвам се да замълча. Мълча, мълча и после ми избива. Той пък само ми мълчи в това време, за да не изтърси нещо, а аз мразя да ми мълчат. И сме ебаси гледката отстрани.
Аз се извинявам, опитвам се да се поправя, но той помни като слон и постоянно ми припомня как съм го била наранила и бла бла, аз оттам се изнервям и хайде пак .... Някакъв порочен кръг е.

nasty_f
04-11-2007, 14:46
Хаха,представям си каква гледка е.Знам какво е покрай теб да има човек,който те изнервя с неговите нерви,ако мога така да се изразя.Все едно ти ги пренася по въздуха :lol: ....Офф,сложни сте вие двамката :-D