PDA

View Full Version : как може да направя така че момче и момиче да скъсат?



Едно там..;)
04-11-2007, 14:59
Знам че звучи отвратително,но има едно момче което обожавам....за жалост то ходи с друго момиче...та въпроса е там че преди бях ходила с него но въпросното му сегашно гадже го сваляше когато той беше с мен.След известно време скъсахме,но не заради нея а заради друга причина,която не искам да споделям и след около 4-5 месеца момчето което обожавам тръгна с тази повлекана....кажете ми как мога да направя така че двамата да скъсат...има една подробност те двамата изобщо не се държат като гаджета...смисъл такъв подминават се дори и без едно "здрасти" да си кажат...сега чакам отговори;)HELP ME!

JuSt_A_vErMiN
04-11-2007, 15:03
АХхахаХХАХ натискай му се и тя като те види и те ще скъсат...ама внимавай да не те отблъсне той ХАХахха когато бях на лагер една шестокласничка хаха се натискаше с гаджето на една моя приятелка и те скъсаха заради нея пробвай може да подейства хахаха....щом го обожаваш ще се бориш за него

radito
04-11-2007, 15:04
ми щом дори не се поздравяват ти пък от къде знаеш, че ходят. аз несъм чувала за такава връзка :shock:

honda^
04-11-2007, 15:07
Гледай пове4е сапунени серияли :lol: . Там 666те намери666 отговора на въпроса си :twisted:

nasty_f
04-11-2007, 15:08
Не си усложнявай живота да се занимаваш с пачаври!Няма некакъв смисъл.Ще и се върне рано,или късно за всички лоши постъпки.Не ставай като нея,защото сама веждаш колко е лошо и въобще каква проста постъпка.Представи си я като едно лайно с извинение и би ли се занимавала тогава с нея...Колкото и да го бъркаш ще си остане лайно :wink:

Едно там...;)
04-11-2007, 15:09
Но при положение че ме отблъсне...хаха искам да измисля някаква интрига в която да се оплетът ...да скъсат...и той да се върне при мен;)хаА

JuSt_A_vErMiN
04-11-2007, 15:12
еми ако си много гениална измисли си някаква интрига и ги заплети в нея...само после да не ти тежи на съвестта...ХАхахаххАхХХха

nasty_f
04-11-2007, 15:14
Охх,ама ти си много неразбрана.Аз ти казвам как ще е най-добре,ама не!Ти си знаеш твойто.Аз ти казвам как биха постъпили повечето хора тук,а и не само в този форум.Не падай чак на такова ниво.Знам,че сега си изпълнена с гняв мжоже би и си озлобена и искаш дори да я пребиеш.И аз съм била така,но винаги съм се сдържала.И повярвай ми,не съжаллявам.Много лесно мога да накарам 2-ма души да скъсат или да пребия някоя,която ми се дърви,но помисли какво ще спечелиш с това...Някакво си тъпо момче!?Не си заслужава,повярвай ми,моля те!Не прави глупости.Дръж се на положение,трябва да имаш достойнство!

Едно там...;)
04-11-2007, 15:17
честно казано не ми пука какво ще е мнението на другите за мен след като направя някоя простотия от тези...само едно ме интересува да си го спечеля пак за мен..така че плс дайте идейки;)

nasty_f
04-11-2007, 15:18
Отказвам се [-(

JoeBanana
04-11-2007, 15:20
направи магия
трябва ти само мозък от кокошка, опашка от змия и нос от мравояд http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

Едно там...;)
04-11-2007, 15:20
хаха не дей моля те помогни малко де хаха нали каза че можеш да направиш много неща за да може момче и момиче да скъсАТ НО НЕ ИСКАШ Ххах поискай плс;)

koalka
04-11-2007, 15:21
Не се хаби да им отмъщаваш и после да късат.Прави се, че не ти пука, че не ги забелязваш.И без това ямно нямат чувства един към друг, след като се държат така.То си е за тях, остави ги.

Едно там...;)
04-11-2007, 15:24
само че лошото е че не мога да се примиря с мисълта че ходят...;(кофти

CrazyWitch
04-11-2007, 15:27
Според мен повлеканата тук си ти :) !!!

Остави момчето да си живее живота.. Не му се меси.

nasty_f
04-11-2007, 15:28
Много е лесно да бъдеш к***a....Примери...?Като минава покрай теб го погали само по лицето и му се усмихни...Ако може и приятелката му да види...Заговаряй го,пиши му смс-и...Ако ходите в една и съща дискотека танцувай с него на бързи песни и докато танцувате му се натискай.......Но не знам как едновременно ще се държиш курвенски и после,ако скъса с приятелката си ще е с теб,ако още си я харесва.. :roll:

dankow
04-11-2007, 15:30
просто си го сваляй това момче.... като ни знам кви сме " непостоянни" веднага ще му светнат очите ако му се наточиш малко и му... "дигнеш самолета" по някъв начин :о) а и давам бас, че приятелката му няма да те харесва мн. мн.... и ще има :smt014

Едно там...;)
04-11-2007, 15:32
от приятелкта му ни най малко се притеснявам...тя изобщо няма да си отвори устата много е страхлива хаха;)

FaTaLn0t0_LaDy
04-11-2007, 18:11
хммммммм...на мене ся ми се случва нещо подобно всмисъл момчето което обичам си има приятелка но тои не я иска и се мляска постоянно с едно друго момиче което го харесва (но гаджето му незнае ест) ... съвета ми е да не прайш никви интриги щото не искам да те убидя но никое момче не харесва такива интригантки а щом е с нея не можеш да промениш нещата така че по-добре се примири с действителноста...мале само като прочетох че искаш да направиш интрига и просто ми идеше да счупя нещо.. :smt013..най-мразя такива момичета които се чудят каква интрига да направят за да разделят някой но си признавам че ако и аз бях такава тоест долна кучка нямаше да се поколебая и да разделя момчето което обичам и приятелката му защото знам от него че той ще се върне при мен(колкото и други да има с които да се целува) ако скъсат!!!..но не съм таква и го чакам колкото и жалко да звучи...

BAYO
04-11-2007, 19:46
ПФфффффф не ща да те коментирам изобщо. Ако го направиш тва на мене, или поне се опиташ ... ще ви вдигна червен картон веднага , ако се чаткаш кфо имам в предвид?

04-11-2007, 20:14
kak se kazva6?

Едно там...;)
04-12-2007, 06:46
казвам се Мартина що има ли някакво значение?