PDA

View Full Version : na vseki mu izglejdam zatvorena



depressed_lora
04-11-2007, 19:16
...az naistina se pritesnqvam pri nemn poznati hora ama kato mi lepnat 4e sum mn svita i lo6o mi stava! Kolko hora ne sa me opoznali taka! Znam 4e az sum si vinovna no nz kak da se spravq s problema! :-&

bungle
04-11-2007, 19:25
Ако продължаваш да се кръщаваш депресираната Лора и да хленчиш по тъпи форуми така ще е.
Грубо - но самата истина.
Замисли се малко и сама ще намериш отговор.

sh3_1s_7h3_0n3
04-11-2007, 19:53
Ако продължаваш да се кръщаваш депресираната Лора и да хленчиш по тъпи форуми така ще е.
Грубо - но самата истина.
Замисли се малко и сама ще намериш отговор.

кривотийка :wink:

а до депресираната госпо'йца... 1во трябва да имаш повече самочувствие... т'ва като начало... не трябва да се усмихваш тъпо и свеенливо сред банда непознати... защото тогава наистиан ще те помислят за затворена и скромна... когато си на кафе е може би по-трудно да завържеш разговор, защото се притесняваш, че ако вземеш думата всички теб ще гледат...но ако си на купон няма проблеми... казваш си 'каквото ще да става'. едно, че не трябва да плащаш данък обществено мнение...и 2ро, че тези на среща ти не са по-различни от теб и трябва да се държиш като равен с равен... трябва да си сигурна в себе си и да не си мислиш 'ето, с'я ако се обадя ще ме помислят за тъпа, че не разбирам шегите им или че се обаждам неподготвена'. колкото по-отрицателно се настройваш... толкова повече ще сгафиш лука и страховете ти ще се оправдаят и следващия път, опарила се вече веднъж, няма и дума да обелиш...

Притежаваш някакви положителни качества - покажи ги и на другите да ги видят, не е толкова сложно.

nJoy :smt006

04-11-2007, 20:10
SAmo da kaja , 4e sum se krustila depressed ne za6totot po princip sum deprssed, a za6toto sega se 4uvstvam kofti! I ne hlen4a po tupi forumi, a ot godini se opitvam da go prevuzmogna! Znam, 4e ne trqbva da mi puka , no su6tevremenno e mn trudno!

sh3_1s_7h3_0n3
04-11-2007, 20:25
SAmo da kaja , 4e sum se krustila depressed ne za6totot po princip sum deprssed, a za6toto sega se 4uvstvam kofti! I ne hlen4a po tupi forumi, a ot godini se opitvam da go prevuzmogna! Znam, 4e ne trqbva da mi puka , no su6tevremenno e mn trudno!

пука ти, пука ти, пука ти... до едно време... накрая просто ти омръзва да ти пука за всичко и за всички...и ставаш непукист... само дано не станеш 'абсолютна непукистка'... все пак има неща, за които трябва да ни е грижа... но определено са в пъти по-малко от колкото др-те, за които излишно се тормозим 8)

malka_sladuranka
04-11-2007, 20:26
Ако продължаваш да се кръщаваш депресираната Лора и да хленчиш по тъпи форуми така ще е.
Грубо - но самата истина.
Замисли се малко и сама ще намериш отговор. Така е, така е. Както се възприемаш ти, така ще те възприемат и останалите,

А имам въпрос...знаеш ли какво точно е депресията? Какво е състоянието...?

bulgarche
04-11-2007, 21:15
Че така е по-добре според мен
Ама те си имат едно на ум де...
тихите води са най-дълбоки

Kianna
04-11-2007, 21:19
Има много хора,които предпочитат по-затворените хора!Не се притеснявай от това,даже до някаква степен е сладко. (:

malka_sladuranka
04-12-2007, 10:54
По-хубаво ли е да си много нахална :lol:Е, айде сега пък...от едната крайност, та на другата..

04-12-2007, 11:05
Не пиши по форуми, ходи навън. Времето е супер. Излез.

Ellie
04-12-2007, 13:33
Хвани някое приятелче и бягай навън.Направи си регистрация, не бягай от нещо обикновено, като да поговориш с приятелите си. :wink:

04-12-2007, 13:50
SAmo da kaja , 4e sum se krustila depressed ne za6totot po princip sum deprssed, a za6toto sega se 4uvstvam kofti! I ne hlen4a po tupi forumi, a ot godini se opitvam da go prevuzmogna! Znam, 4e ne trqbva da mi puka , no su6tevremenno e mn trudno!

пука ти, пука ти, пука ти... до едно време... накрая просто ти омръзва да ти пука за всичко и за всички...и ставаш непукист... само дано не станеш 'абсолютна непукистка'... все пак има неща, за които трябва да ни е грижа... но определено са в пъти по-малко от колкото др-те, за които излишно се тормозим 8)
Като дете бях непукист и беше супер, после се промених и започнаха проблемите, депресиите, кризите. 2006 пак станах непукист ето така изведнъж и вече пак ми е супер.