PDA

View Full Version : страшно съм влюбена помогнете ми моля ви се



melina_baby
04-11-2007, 20:07
значи ето как започна моята история:
тази година в нашето даскало имаше едно ново момче.в първия момент само се закачхме и това беше всичко но после разбрах че го обичам.най добрата ми приятелка го познаваше отдавна и го попита кого харесва (аз не съм я молила) и той казал че харесва мен.после около 2 седмици си писахме любовни смс-и и след това станахме гаджета.незнам дали беше за това че е нов и всички му обръщат много внимание но него много го беше срам.само си пишехме бележки и това е.аз му казах че така до никъде няма да стигнем но той не ме послуша.на мен ми писна и го зарязах,но продължавах да харесвам.после той каза че харесва една моя много добра приятелка.незнам дали я харесваше или не но както и да е оправихме ги и аз тъкмо бях свикнала с мисълта че той ще е с нея и той ми каза че не е спирал да ме харесва а за приятелката ми е било шега.и така станахме за втори път.но втория път се повтори същата история-него го беше срам.после едно момче на което имах много доверие ми каза че той още харесва приятелката ми и аз му повярвах.попитах го дали е истина и той потвърди.скъсахме за втори път,но след всяка раздяла аз го обичах все по силно.след около месец той започна пак да ми се моли и да казва че обича само мен и че не може да живее без мен и т.н .станахме за трети път вече не го беше срам и всичко си беше нормално но приятелят заради когото скъсахме втория път ми призна че ме харесва но аз естествено го одрязах и той започна да плете интриги между мен и момчето което харесвам-с две думи опитваше се да ни раздели.на няколко пъти щяхме да скъсаме но не стана.преди 2 седмици за ваканцията той отиде там където преди е живял.като се върна ми каза,че не ме обича вече,че ме мрази,че ме мисли за курва и че си е намерил ново гадже и скъсахме.но аз все още го обичам.най добрият му приятел още ме базика с него но незнам защо след като знае че той вече не ме харесва а всички казват че си личи че още е луд по мен.сега кото се замисля той и предните пъти като късахме казваше че ме мрази но после пееше друга песен.незнам какво да мисля.моля ви давайте съвени много съм объркана и не знам какво да правя...

drebosucheto
04-11-2007, 20:27
Zdravei prochetoh istoriqta ti i eto kakvo mislq po vuprosa:spored men toi nikoga ne te e obichal a e imalo samo privlichane,trupka.Samiq fakt che si mu proshtavala tolkova puti pokazva kolko go obicha6,no spored men toi samo te e izpolzval za6toto e znael che vinagi ima shans s teb.Sus sigurnost ne go zaslujava6 i trqbva da go prejivee6,6te si namerish nqkoi koito naistina zaslujava 4uvstvata ti!Zatova gledai smelo napred i ne se predavai!

UnsTToPPaBBle
04-12-2007, 06:10
mene ne me e sram :-D :-D :-D :-) :-) :-)

Always`Sad
04-12-2007, 09:52
Абе в какви филми ме вкарваш бе момиче. Според мен той никога не те е обичал толкова че да те постави над приятелите си и точно за това не ти е повярвал.

honda^
04-12-2007, 10:08
Ае какви са тея глупости "него го бе666е срам" и т.н. ?!?! На колко си години... на 12?! Не ти ли става ясно, 4е си играе с теб?! :smt013

MaRiQnKa
04-12-2007, 10:26
Абе какво му се връзваш всеки път :?: Пък и каква любов тя връзката ви се е крепяла на писънца в час и тем подобни зарибявки, поне доколкото разбрах. А ти на колко годинки си бтв melina_baby :?:
Не си губи времето с него :!: :!: :!:

Diva4e
04-12-2007, 10:41
Не се занимаваи повече с него .. най-накрая ще изглеждаш така - :smt013

Small-Kitty
04-12-2007, 11:24
Задай си въпроса: Дали те е обичал ? Една любов трябва да се показва,а не само да се говори.... А при него се е получило точно обратното... казвал е че те обича, а всъщото време те е гаврил,Не е трябвало да му се връзваш на акъла за 2 път... Може да се каже,че до някаде и ти си виновна.... Замисли се !!!

kofti_nick
04-12-2007, 13:36
Казал ти е , че си курва :?: :!: #-o По добре го остави ... ааааа ма ха курва щи вика :smt013 :smt019

BAYO
04-12-2007, 21:37
Извинявай, че го казвам, ма много си наивно, дете мое. Как може да вярваш на такъв човек? Срам го е било ... кой знае коя е оправял, докато сте били разделени ... Айде, сиктир му дай и да ходи да се оправя, както си знае. Остави го!!!

melina_baby
04-13-2007, 14:30
благодаря ви много за съветите.за жалост знам че сте прави а и аз мисля по същия начин . ще се опитам да го превъзмогня някак си . :cry:

BAYO
04-13-2007, 19:56
благодаря ви много за съветите.за жалост знам че сте прави а и аз мисля по същия начин . ще се опитам да го превъзмогня някак си . :cry:

Ами тва е цената, която тряя да платиш. Малко е висока, но пък не е чак толкова, че да не можеш да я платиш. Айде GoodLuck!

Shadow_Walker
04-13-2007, 20:00
Това мяза на сапунен сериал :shock:
Моят съвет е просто да го забравиш.

bqsna_teenagerka
04-13-2007, 20:21
егатиии и сапунката...той изобщо не те оби4а какво е тва днес те оби4ам,ама утре не и толкова пъти му се връзваш е що за простотия!