PDA

View Full Version : Избелваща паста за зъби ?



04-11-2007, 21:37
Искам да питам някой от вас пробвал ли е някаква паста ? щото аз съм пробвал много и нямат голям ефект а ми се ще да имам по бели зъби щото ся те неса особенно бели :-k

kat4enceto
04-11-2007, 22:00
има една trisa продават я в бийла за около 4 кина ина4е има специялни пасти4ки за избелване

ЦвЕтИт0
04-11-2007, 22:21
Такам аз съм много доволнна от пастите за зъби на ВАДЕМЕКУМ.Хубаво е да се ограничаваш в приема на храни и напитки оцветяващи прекомерно зъбния емайл-кафе кола шоколад и т.н.Също така старай да включиш в менюто си повече млечни продукти богат източник на калции и други полезни вещества.Успех :wink:

04-11-2007, 22:41
абе според мен аз си имам някви по особенни кости щото . непия кафе , непуша нищо! несъм голям фен на колата та общо взето неизползвам кой знае кви вредни работи за зъбите а от друга страна съм голям фен на млечните продукти .. ям кашкавал сирене мляко и свякви такива работи в големи количества , особенно домашно сирене което знам че е богато на калции , и общо взето според мен имам здрави зъби но пък от друга страна са жълти :( незнам на кво може да се дължи

04-14-2007, 23:58
такава паста се продава в специализирани магазини които зареждат стоматологични кабинети! Питай зъболекарката си а цената е около 20-25 лева! Такива Вадемекуми Орал Би и други глупости не вършат работа!