PDA

View Full Version : Много съм объркан! незнам какво да правя!



sramejlivko123
04-11-2007, 23:14
Zdraveite..............................

Zna4i iskam da vi iskam syvet otnosno moq problem... :(

Problemyt se systoi v tova 4e s edno momi4e si 4atime mnogo v skype, icq, mirc kydeto se hvaneme online tam :) i postepenno razgovorite stavaha po zadylbo4eni i po seriozni, dokato ne doide moment v koito mojeh da spodelq s neq vsi4ko imah i doverie i zapo4nah da q tretiram ne samo kato syo4eni4ka, no i kato mnogo dobra priqtelka, moje bi pove4e...

Ta vednyj v razgovora ni se stigna tolkova nadylboko 4e si priznahme nqkoi neshta za 4uvstvata pomejdu ni, no samo v 4at-a na jivo ne sym imal smelostta oshte da go naprawq!

Ta to4no tam e i problemyt mi :( V 4at-a vsi4ko moga da i kaja bez gram da se pritesnqwam 4e neshto she oklepam, dori sreshti si ugovarqme i nqkaksi e lesno, no kato trygna da i zvynq na gsm ili na domashniq i zapo4vat da mi treperqt nervite :(

Nqkaksi zabivam kato i 4uq glasa po telefona i me e strah da ne oklepam neshto ... Neznam prosto s kakvi dumi dori da zapo4na razgovora,,, dali shte prozvu4i dobre ili she izleze kato nqkakyv selqnin, pyk kamoli da q pokanq na sreshta ili dori da i priznaq 4uvstvata si, kakto se kazva lice v lice.. Strah me e da ne stane taka 4e ot 4akane tq da si pomisli 4e ne me interesuva i da q izgubq...

Daite nqkakvi syvet4eta, bili li ste v takova polojenie i kak ste se otyrvali ot tazi pregrada....

Daite vsqkakvi idei...

Blagodarq vi za vnimanieto koeto mi otdelihte ;)
pozdravi,
sramejlivko

sladkoto
04-12-2007, 01:32
Ами като я харесваш и го покажи по някакъв начин, отделяй и специално внимание, подари и нещо чрез, което да и напомняш за себе си...
Бъди мил, но не изкуствен...
Ако се наложи кажи и за чувствата си направо, ама измисли оригинален начин да и кажеш, че я харесваш...
Не бъди срамежлив, бъди смел, само смелите печелят...аз лично не харесвам страхливци...Предпочитем решителни мъже, знаещи какво искат...Успех!
И не се опитвай да лъжеш момичето, защото тя ще разбере, ако си фалшив...

04-12-2007, 18:01
kato 4eta tova koeto si pisal stigam dozakliu4enieto 4e si zle mnoo zle!napravo si lud po neq.. :lol: !predlojenieto mi e da i napi6e6 pismo v icqto ili skypa se edno s ubesneniq..kaji i vsi4ko koeto 4uvstva6 (ama gledai da ne prekali6 i da oklepa6 rabotata)!qsno i to4no :!:

UnsTToPPaBBle
04-13-2007, 06:35
nosi i roza na parvata sre6ta govori i opoznaite se pove4e ... i 6e stane raotata 8) 8) 8)

BebeTooOoo
04-13-2007, 07:32
Значи...имам приятели които са били в същата ситуация...това което казах на тях ще го кажа и на теб....щом харесваш това момиче...дори и да те е срам , да не си уверен в това как ще го кажеш или дали ще оплескаш нещата...отиди и й признай чувствата си...по-добре да празвучиш като селянин (както ти каза) отколкото да нямаш възможността да и кажеш това което изпитваш...поне според мене е така...щом по чата имаш стемостта да говориш с нея...и дори да й кажеш че я харесваш....какво ти пречи и лице в лице да й го кажеш.Ти каза че те е страх да не я изгубиш...."Strah me e da ne stane taka 4e ot 4akane tq da si pomisli 4e ne me interesuva i da q izgubq... " . Ами човече като те е страх...какво седиш...а и да ти кажа нещо...срама до нищо не води...само влошава нещата...опитай се да не се срамуваш ... защото накрая може да я видиш с друг.Бъди мил...но не прекалявай....бъди себе си...защото ако я лъжеш...тя ще го разбере...айде успех... !!! :-) :-)

04-13-2007, 08:40
davai smelo!az kato momiche,ako sym na mqstoto na tazi,deto si haresal,ako mi mylchish taka shte si pomislq,che neshto me budalkash i che ne izpitvash nishto kym men,tei che davai smelo napred,da ne q izpusnesh. ai,uspeh :wink:

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 08:44
положението при сегашния ми приятел беше същото. всичко ми казваше в скайп, но наживо просто се спичаше. сам ми го признаваше в чата, че на четири очи му е ужасно трудно да говори с мен за чувстата си. накрая си уредихме среща след даскало, излязохме и така постепенно той започна да се отпуска в моята компания ;)

punisher
04-13-2007, 10:54
Zdraveite..............................

Zna4i iskam da vi iskam syvet otnosno moq problem... :(

Problemyt se systoi v tova 4e s edno momi4e si 4atime mnogo v skype, icq, mirc kydeto se hvaneme online tam :) i postepenno razgovorite stavaha po zadylbo4eni i po seriozni, dokato ne doide moment v koito mojeh da spodelq s neq vsi4ko imah i doverie i zapo4nah da q tretiram ne samo kato syo4eni4ka, no i kato mnogo dobra priqtelka, moje bi pove4e...

Ta vednyj v razgovora ni se stigna tolkova nadylboko 4e si priznahme nqkoi neshta za 4uvstvata pomejdu ni, no samo v 4at-a na jivo ne sym imal smelostta oshte da go naprawq!

Ta to4no tam e i problemyt mi :( V 4at-a vsi4ko moga da i kaja bez gram da se pritesnqwam 4e neshto she oklepam, dori sreshti si ugovarqme i nqkaksi e lesno, no kato trygna da i zvynq na gsm ili na domashniq i zapo4vat da mi treperqt nervite :(

Nqkaksi zabivam kato i 4uq glasa po telefona i me e strah da ne oklepam neshto ... Neznam prosto s kakvi dumi dori da zapo4na razgovora,,, dali shte prozvu4i dobre ili she izleze kato nqkakyv selqnin, pyk kamoli da q pokanq na sreshta ili dori da i priznaq 4uvstvata si, kakto se kazva lice v lice.. Strah me e da ne stane taka 4e ot 4akane tq da si pomisli 4e ne me interesuva i da q izgubq...

Daite nqkakvi syvet4eta, bili li ste v takova polojenie i kak ste se otyrvali ot tazi pregrada....

Daite vsqkakvi idei...

Blagodarq vi za vnimanieto koeto mi otdelihte ;)
pozdravi,
sramejlivko

и при мен беше станало така веднъж...
има едно момче ,с което вече се знаем от година и нещо ,но не сме се виждали...
в началото и ние така...говорихме си много в скайп за всичко...
и после се започна с чувствата и т.н. и всичко се развали да ти кажа...
много сложно стана и изобщо..и двамата не знаехме какво става с нас и всеки объркан и се чуди какво изпитва и така...

ама не знам сега...при теб може да се получи :wink:
вижте се ..събирайте се понякога повече хора...правете си каквото си правите вианги,дръй се естевствено и ще те хареса предполагам.. :wink:

lii40
04-13-2007, 11:24
приятелю, ти си 100% Флюбен! и в това няма нищо лошо. все пак твоят проблем е чисто психологичен и трябва да си повярваш! преди да и се обадиш помисли защо го правиш, стбери си думите в устата и дай воля на чувствата си! помисли си ако не и кажеш лично каквоще си помисли(всъщност, тя има ли такъв проблем..?!) и би ли я загубил заради срама си! и както окуражително казвате вие мъжете
БЪДИ МЪЖ!
:D :D :D :D :D :D :smt006

nasty_f
04-13-2007, 11:30
Кофти положение.Преодолей някак си този срам,това притеснение.Глупаво е да зацепваш от срам,че ще оплескаш нещо.И всъщост тогава стават най-големите гафове,точно когато ти е много притеснено...За това се отпусни,не говориш с папата,а с едно момиче :-D Не разбирам кое е толкова притеснителното да звъннеш на някой да го поканиш на кафе.Глупости :wink: