PDA

View Full Version : Разни мисли - доста банални



Тишо
04-11-2007, 23:16
Защо винаги обичам разни курви , които ми се качват на главата?На този въпрос така и не можах да си отговоря.. Последната история още ме гложди.. няма к'во да ви я казвам , тъпа е историята.И великата истина - дръж се гадно с някоя да те обича , обичай я да ти се качи на главата и да ти се изсере... колко пъти съм изживявал тази истина , много.Не ми минава и т'ва е , колко други мога да имам , никоя не искам. :(

HopeLesss
04-12-2007, 06:22
Търси проблема в себе си. Явно има нещо сбъркано в теб... Пък курвите ги има, защото има кой да ги обича... такива като теб! :wink:

QuEEr_bOy
04-12-2007, 09:02
taka e kurvi ima mn no ponqkoga i nqkoi hora nemogat bez takiva taka 4e ako iska6 naistina neshto po seriozna vrazka s nqkoe ogledaise v realnostta okolo tebe ima povqrvai mi i az bqh taka i kato se poogledah ima dosta momi4eta koita sa hubavi i sa i ne sa tapi kato ... i taka kasmet

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 09:21
ами защото вие мом4етата сте много глупави гледате некоя мацка харесвате я не се замисляте и накрая тя се оказва курва...и докато се усетите ви е завъртяла мозъ4ето на 3

honda^
04-12-2007, 10:22
ами защото вие мом4етата сте много глупави гледате некоя мацка харесвате я не се замисляте и накрая тя се оказва курва...и докато се усетите ви е завъртяла мозъ4ето на 3
=D> :D

Diva4e
04-12-2007, 10:49
ами защото вие мом4етата сте много глупави гледате некоя мацка харесвате я не се замисляте и накрая тя се оказва курва...и докато се усетите ви е завъртяла мозъ4ето на 3 =D> :smt023