PDA

View Full Version : Дали любовта си отива ?



Monichka
04-12-2007, 05:51
Здравейте!Не съм писала тук отдавна,но ето ,че отново ми се наложи да търся съвет ..Така.. аз съм с човека който обичам,прекарваме цялото си време заедно ..Но (винаги има това но)виждам,че той се дистанцира от мен,нещо се е променило....Този месец се виждаме за много малко,защото той е на работа ,а и моята програма не е лека...но онези малки знаци ....преди всичките му смс-и завършваха на ,,обичам те'',а сега са толкова студени,той не се радва на малките изненади,с които се опитвам да го зарадвам,непрекъснато ми се кара и ми прави забележки,за глупости(например как съм оправила леглото и т..н),сърди се постоянно за глупости,все по често иска да си стоим в къщи вместо да излизаме,когато има възможност нито ми звани нито се интересува от мен,напоследък не си говорим мн.... Аз виждам моята приятелка и нейният приятел.... толкова сладки ! Непрекъснато си звънят и си пращат от онези сладки смс-чета.....Толкова много ми липсва вниманието на най-близкия ми човек :smt010 Когато го питам ,,защо не ме обичаш вече''...отговорът е ,,стига си се лигавила знаеш,че те обичам'',но казано по неговия груб начин звучи....... гадно :smt010 ..Разделяли сме се много пъти но сега отново сме заедно...всичко беше прекрасно ,но нещо се скъса :(Дали да продължавам да опитвам да крепя нашата връзка или просто да се оттегля с останалото ми достойнство....?Много го обичам,но незнам дали мога да издържа на непрекъснатите скандали и капризи :smt010

04-12-2007, 06:00
Гадно е когато виждаш,че една връзка ,в която си вложила толкова много,се разпада....Но щом той се отдръпва едва ли можеш да направиш нещо повече, от това да го попиташ,какво с е е променило... Трябва сама да прецениш дали го обичаш толкова,че да не се откажеш и да продължаваш да даваш ,въпреки ,че не получаваш [-(

IKisseDAGirL
04-12-2007, 06:04
Какво да ти кажа, рано или късно щеше да се случи, никоя връзка не е вечна, особено в тази ранна възраст. Винаги има опасност нещо да се обърка :?
Може би държанието му е несъзнателно, може би просто е свикнал с теб и те приема за даденост, или вече си му станала навик :roll: или просто има прекалено много проблеми и си го изкарва върху теб без да иска..

Кажи му, че няма да позволиш повече такова отношение и искаш да се разделите за известно време, за да може и двамата да обмислите положението.. Да се надяваме, че ще се стресне и ще се усети какво причинява.
Ако пък не, ще се наложи да го преглътнеш и да оставиш вече връзката ви в миналото :?

slan4evo_momi4e
04-12-2007, 06:29
Може просто да е в лош период и да има проблеми. Това не значи, че е спрял да те обича .... Просто се вгледай по-внимателно и потърси причината отвъд това "не ме обича" ....

Monichka
04-12-2007, 06:37
С него сме преминали през страшно много трудности и дори в най-лошите периоди сме успявали да запазим и да показваме постоянно любовта си.. Само факта,че той все по-често се обраща след някоя хубаво момиче по улицата ме кара да спичам....Когато някой доиде и иска да излезем на кафе или да му дам номера си,аз казвам ,че си имам приятел и нямам очи за други,но ако при него се получи това,имам чувсъвото ,че той няма да реагира по този начин..Болно ми е ,че вече не съм единствена за него ,и си мисля ,че по добре аз да сложа края въпреки ,че ще ме боли безкрайно много :smt010

IKisseDAGirL
04-12-2007, 06:43
Щом до там се е стигнало, няма смисъл да се унижаваш и да продължаваш с тези терзания - ясно е, че нещата трудно биха се оправили :| Най-добре го остави, преди той да го е направил заради някоя друга.

JoeBanana
04-12-2007, 06:55
чао чао любов http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

koalka
04-12-2007, 06:55
Явно твоя критерий за любов са смс-ите.Не мога да разбера какво толкова сте си втълпили, че като не ви пратят смс и вече не ви обичат.Смс-ите не са критерий за любов.Моя приятел да ми е пратил най-много два смс-а за цялата ни връзка, но какво от това?Аз знам, че ме обича, а и не са ми нужни смс-и, за да го знам.
Може да му е омръзнало да ти праща смс-и, най-много се тревожи за другите неща.Говори сериозно с него, защото явно нещо във връзката ви се е променило, за да не говорите толкова често, да не споделяте.Възможно е той да няма същите чувства, както в началото на връзката ви, но може и само на теб така да ти се струва, за това разговора е наложителен.

Monichka
04-12-2007, 07:17
Явно твоя критерий за любов са смс-ите.Не мога да разбера какво толкова сте си втълпили, че като не ви пратят смс и вече не ви обичат.Смс-ите не са критерий за любов.Моя приятел да ми е пратил най-много два смс-а за цялата ни връзка, но какво от това?Аз знам, че ме обича, а и не са ми нужни смс-и, за да го знам.
Може да му е омръзнало да ти праща смс-и, най-много се тревожи за другите неща.Говори сериозно с него, защото явно нещо във връзката ви се е променило, за да не говорите толкова често, да не споделяте.Възможно е той да няма същите чувства, както в началото на връзката ви, но може и само на теб така да ти се струва, за това разговора е наложителен.
Смс-ите не са критерий за любов,но това е внимание,жест,и когато тези смс-и са били безкрайно мили,сладки и изведнъж са станали дори груби и заповедни разликата е повече от явна.Просто промяната е има,но незнам за какво точно говори тя.. и точно за това пиша тук

krem4et0
04-12-2007, 07:50
А моя като праща само сексуални смс-и какво да кажа. мацка, вземи се оттърви от тоя. Явно си му писнала. А и какви връзки имат повечето-събират се, след 2 месеца се разделят, след седмица са пак заедно. Лапешка работа. с моето гадже никога не сме били разделени в смисъл на скъсали, въпреки, че сме имали тежки периоди. Достатъчно големи хора сме да си решим проблемите заедно, а не поотделно и пак да се съберем.

Always`Sad
04-12-2007, 09:59
Ами аз не съм много на ясно с това какви точно са ви взаимоотношенията, но по това което си написала съдя , че не са цветущи. Според мен няма смисъл да продължаваш така , но това само ти можеш да решиш зашото ти си знаеш как ти е по-добре с него или без . Това са си рвоите чувства.

honda^
04-12-2007, 10:03
От ясно, по-ясно е, 4е не666то във връзката ви куца. Поговори с неги и разбери какво то4но е то.

04-12-2007, 11:28
Щом до там се е стигнало, няма смисъл да се унижаваш и да продължаваш с тези терзания - ясно е, че нещата трудно биха се оправили :| Най-добре го остави, преди той да го е направил заради някоя друга.


И кво си мислиш мила че е така лесно да сложиш край на една любов..ми не не е!Лесно е да го кажеш,но е много трудно да го направиш!Винаги съм си казвала...бори се до края и никога не се предавай!И какво като се унижава..по-добре ли е да се затвори в себе си след раздялата.. да се предаде и да не се бори за любимиа си.. ми не не е!Защото ако истински обичаш някой ще се бориш с всичките си сили за него.. ще доказваш любовта си толкова колкото е нужно,защото когато този човек види че ти даваш всичко за него,че теб не те интересува нищо друго освен него..той ще се замисли и ще си каже "Имам любовта на един прекрасен човек..този човек прави всичко за мен.За какво ми е друга?Защо да жертвам тази любов като такава силна и истинска любов трудно се намира..?" Защо трябва да се предавате бе хора.. като обичаш истински ще изтърпиш,ако трябва и цялата болка на света само да сте с този човек!Моя съвет е да се бориш за любовта си и рано или късно нещата ще се оправят!Говори си с него и такам..гледай да не си писвате...правете нещо различно!!!Отидете на екскурзиа..докажи любовта си мила!Успех и дано нещата се оправят! [-o< [-o< [-o< [-o<

IKisseDAGirL
04-14-2007, 16:25
Не съм казвала, че е лесно, казах какво е най-добре да направи.
Не винаги това, което трябва да направиш, е просто, но въпреки това се налага понякога. :roll:
И достойнството на човек струва повече от едно момче, което няма да е последното в живота й.
И айде моля ти се, стига вече с тия клишета "ако истински обичаш някого"... #-o тва да не й е последната значима връзка, че да се хваща като удавник за сламка и да си хаби силите, при положение, че дори не е сигурно дали би могла да промени нещо..