PDA

View Full Version : За багажа на летището...



,dhksahf
04-12-2007, 07:51
предстои ми да патувам ,но не мога да намеря сайт с вещите които са допустими и които изхвърлят от багажа при полет .Ако имате някаква инфо или сайт ше бъде най-добре :)

rusalkata_
04-12-2007, 07:55
еми аз във вторник се върнах със самолет от Италия.изхвърлят ти минералната вода от ръчния багаж.в смисъл не дават никакви бутилки.същото и за остри предмети.ако имаш такива слагай ги в куфарите,а не към ръчния багаж. :roll: приятен полет. :-D

teenkopele
04-12-2007, 07:56
Не е позволено да имаш ножици и ножчета в ръчния багаж.

fire_of_satan.
04-12-2007, 12:52
Нямаш право освен всичките остри предмети, да носиш течности в ръчния,
защото твърдят, че можело с някакви си течности да се правят бомби, та затова....ще си летиш без вода. Ако пренасяш алкохол, слагай го между гащите :mrgreen:

shadow4e
04-12-2007, 13:38
E, то ако е кратък полета няма да имаш проблеми с водата, а ако е дълъг в почнти всички дават даже и за хапване нещо :)
Като пътувах до Германия си изядох всичко, а и изпих 3 чаши със сок в рамките на 2 часа и после при кацането :smt118 :smt120

Disorder
04-12-2007, 14:57
Освен изброените до тук, може да ти направят проблем за запалки.

ErinEverly
04-13-2007, 10:00
Еми ножчета не трябва да имаш. За водата на мен лично не са ми правили проблем. Те гледат всичко на "ренген", така че най-вероятно няма да ти правят проблем. А и нали някой ще те изпраща - ако има проблем, даваш му предмета и готово!

MusicIsTheKey
04-13-2007, 10:15
Преди 2-3 месеца пътувах и ми изхвърлиха водата.
Зависи на кого попаднеш.

Повече информация можеш да намериш във сайта на летище София.

http://www.sofia-airport.bg/pages/content.aspx?lm01=101&lm02=81
http://www.sofia-airport.bg/pages/content.aspx?lm01=101&lm02=76

Liz
04-13-2007, 13:56
Аз мн пъти съм патувала тъй като живея в Канада и последно патувах понеделник и се тръгнах от Бг( :( ) , и както всички казаха остри предмети са строго забранени , запалки, то е близко до акъла мисля че сам човек може да помисли кое да не взима във ръчния си багаж, и течности не толкова важно просто трябва даги сложиш във отделно пликче, че да можеш да им покажеш всичките течнисти,които носиш маика ми имаше мн кремове, гланцове, фон дю тен, и само я накараха са си сложи течнстите в едно прозрачно пликче отделно.

А за водата в София, и на нас ни я взеха, но това е за да си купиш от там не за дуго щото са обирджии.
Никога, никъде другаде не са ни правили проблем за води или сокове.