PDA

View Full Version : ВЕЧЕ НЕЗНАЯ КАКВО ДА ПРАВЯ



:(
04-12-2007, 10:39
Съжалявам,че ще ви занимавам и с моя проблем обаче наистина повече немога да се боря сама :smt010 Моят проблем е следния имам си приятел,който обичам безкрайно много.До преди някъде около 1 месец всичко си беше наред и той ме обичаше и връзката ни беше много хубава. Естествено и ние си имахме проблеми,но ги разрешавахме лесно понеже се обичахме много.От някъде около 1 месец на приятелят ми нещо започна всичко да му писва.Само се нервира,че всеки ден му е един и същ,а когато аз предложа да направим нещо различно или да идем някъде другаде извън нашия град-той отказва.Твърди че вече незнаел дори какво изпитва към мен.Тези дни само аз го търся а той не проявява грам интерес.Аз му предлагам да се видим той отказва.Аз му се обаждам да го чуя и в същото време усещам че го изнервя факта,че го търся. Много го обичам и съм готова на всичко за него,а той.... :smt010 незнам дали е просто период,временно нещо..или пък той си е такъв.. за мое съжаление ние нямаме общи приятели и немога да понауча нещо от тях,а и немога да се сближа с тях... какво бихте ме посаветвали...наистина вече не ми се живее от мъка..звучи много присилено .. но аз получих нещо като 2 шанс да живея преди няколко години и за 1 път от тогава съм влюбена толкова искрено и силно .. искам да си спася връзката :smt010 моля ви дайте ми някакъв съвет защото ми е много мъчно така..

Diva4e
04-12-2007, 10:46
На твое място щях да поговоря с него .. Да му дам шанс да остане сам за няколко дни без да го претиснявам!И ако той иска да е с мен да му кажа да ми се обади ако наистина има още чувства към мен.Ако няма такива няма за какво да сме заедно макар го обичам....ако не направиш нещо само ще се карате и най накрая ще спрете и да ги общувате!!

04-12-2007, 10:48
Насекомите и тяхното значение за човека
1.Посочете вярното твурдение относно насекомите:
а/те са най малочислената група животни в живата природа
б/те са представени само от видове с вредно значение в природата
в/те имат пряко или косвено значение за човека
г/те не са важно звено в хранителните вериги
2.Към вредните за човека насекоми не се отнасят :
а/преносителите на болести
б/вредителите по селскостопанските растения
в/вредителите по горските растения
г/вътрешните паразити
3.Отговорете с ,,да,, и с ,,не,, на въпросите:
а/Съществуват ли народи които консумират насекоми?да не
б/Отглеждат ли се насекоми от

04-12-2007, 10:59
Diva4e Благодаря много за съвета...обаче ние говорихме за този месец някъде около 3 или 4 пъти при което той все ми отговаря с 'незнам' на повечето въпроси.Последният път когато разговаряхме сериозно аз го попитах дали иска да сме заедно и той ми отговори: 'аз искам,но може би не трябва,защото те наранявам много,така че може би нетрябва да сме заедно' при което мен ми стана много гадно и се разплаках и го помолих да не прекратяваме връзката ни.Той даже ми обеща че ще се промени..но тези дни не прави нищо по въпроса..... :smt010

04-12-2007, 11:07
Според мен това е моментно състояние!Просто си му писнала и му трябва малко време да помисли...да остане малко сам!Предлагам ти да поговориш с него и да му кажеш,че най-добре ще е ако няколко дена не се виждате!Остави го малко,но преди това поговори с него! :!: Успех

A_JoLiE
04-12-2007, 11:26
jhzsgdsh

bungle
04-12-2007, 11:28
Според мен това е моментно състояние!Просто си му писнала и му трябва малко време да помисли...да остане малко сам!Предлагам ти да поговориш с него и да му кажеш,че най-добре ще е ако няколко дена не се виждате!Остави го малко,но преди това поговори с него! :!: Успех

Да, и аз така смятам.

04-12-2007, 13:35
аз пък смятам че трябва да се бориш за него,но преди това му дай няколко дни почивка :wink:

poredniq gosttt
04-12-2007, 13:41
milicka,se edno slusham moiata istoria,samo deto pri nas neshtata se obyrkaha otsiakude kakwo bih te posyvetvala li kolkoto i da e trudno triabva da go ostavish da osuznae kakwo wsushtnost si ti za nego ako te obicha shte se vyrne,znam kolko e tejko,viarvai mi :(

koalka
04-12-2007, 16:55
Поговори с него и го попитай на какво се дължат тези негови реакции, защото щом не е бил така преди явно има някакви причина и се надявам да не е онази, от която се опасяваш.

Adwokat
04-12-2007, 17:04
'аз искам,но може би не трябва,защото те наранявам много,така че може би нетрябва да сме заедно

Ами и при мене беше нещо такова само дето аз съм момче и много я обичам но и при нас имаше такав момент... и тя ми викаше " незнам защо си с мене аз се държа ужасно с тебе а ти ме търпиш незнам.. и т.н" , но за мои късмет всичко мина и после за разнообразие заминахме за 2 дена към Пловдив че там има приятели и вече сичко е СУПЕР дори ми вика че се радвала че няколко дена сме били нон стоп неразделно заедно така че споко!! Стискам ти палци да се управите.. :-({|=

iNsaNE`giRL
04-12-2007, 17:20
Познато ми е, и то много добре. Сащото се случи с приятеля ми наскоро, и поиска да скъсаме. Добре скъсахме и като разбра какво е загубил на другия ден ми падна на колене и ми се извинява..(дори ми падна на колене :lol: ) знаех че така ще стане. Според мен му дай малко време. Всеки има такива периоди така че споко, ще се оправите. ;-)

iNsaNE`giRL
04-12-2007, 17:21
на другия ден ми падна на колене и ми се извинява..(дори ми падна на колене :lol: ) ;-)
Да де разбрахте ме, нещо съм бляла докато съм писала. :smt005

white_chik
04-12-2007, 18:08
Ами виж сега,не си споменала на колко си години,но мога да ти кажа,че аз като 16 годишно момиче съм наясно,че на този свят всички писва.ДА,сега много хора ще ме плюят,че ако истински обичаш някого той никога няма да ти писне,радвам се,че вярвате в това,но моето мнение е различно.ТА,явно на твойто момче тази връзка му е станла безцветна.Какво можеш да направиш,промени прическата,изненадай го с некво еротично бельо и страхотна вечеря,де да знам,нещо от този сорт.Може би всичко е само врменно и дано е така,но на тинейджърска възраст една връзка досат бързо се изчерпва

nasty_f
04-12-2007, 18:13
Нямате бъдеще според мен,щом се държи така.
Но от друга страна,ако не искаш да свърши толкова бързо не го търси известно време и така.....
Според мен са му огаснали чувствата към теб,но твой си е избора :-k

04-12-2007, 18:17
На твое място щях да му направя нещо като тест: -> няма да го търся няколко дена и ако той не ме потърси до 1 седмица /примерно/ колкото и да го обичам ще се разделя с него. Ако ме потърси значи се интересува от мен и бих поговорила с него за да решим заедно какво да правим от тук на татък с нашата връзка.Желая ти много късмет :smt049

Kamuru
04-12-2007, 18:23
donqkade mi e poznato
za tva moq savet e namiri si drug i toq go ostavqi da pase treva ;)

gangstata
04-12-2007, 18:28
mislq,4e trqbva da pogovorite seriozno,no spored men ni6to nqma da se poly4i :( po dobre ne se natujavai i ne misli za nego,ako iska da stane ne6to sam 6te te potursi :)