PDA

View Full Version : Как да направим така, че една среща да е очаквана и желана?



Asen Spasov
04-12-2007, 12:15
Как да направим така, че една среща да е очаквана и желана?
Споделете вашето мнение. Бихте ли написали примерно смс на човека с който трябва да се видите и какво ще е посланието в него. Моля за помощ!
Става въпрос за харесване. Аз я харесвам, тя не знае. В същото време искам с смс да я предизвикам така, че срещата да е очаквана и желана. :cry: :cry:

Asen Spasov
04-12-2007, 12:17
Просто ме е страх тя да не ми се обади и да каже, че срещата пропада. Именно за това искам да я надъхам с смс. :-s

lo_flo
04-12-2007, 12:23
Тези неща трябва да ти дойдат отвътре!Ти най-добре знаеш какво изпитваш.Но все пак ето го моето предложение.То не е кой знае колко романтично или нещо такова, но доколкото помня,свърши чудесна работа:
"Навън пиче..а аз имам свободно време!Искаш ли да излезем за една <<РАЗХОДКАААААААА>>

04-12-2007, 12:26
Благодаря за мнението ти. Ние обаче се разбрахме да ходим на пица ;) Това, което ме притеснява е, тя да не ми се обади и да каже срещата пропада. Веднъж вече се е случвало. Днес тя ме предупреди, че ако "стане нещо" ще ми се обади. :smt011

lo_flo
04-12-2007, 12:30
Спокойно!Бъди малко по-уверен!Ние жените сме като радари!Усещаме,когато не вие комфортно и бягаме!Затова горе главата и не се сдухвай!Успех с пицата!

Асен Спасов
04-12-2007, 12:32
Спокойно!Бъди малко по-уверен!Ние жените сме като радари!Усещаме,когато не вие комфортно и бягаме!Затова горе главата и не се сдухвай!Успех с пицата!
ОКей, ама искам да и пиша смс - какво да съдържа той? :-$

lo_flo
04-12-2007, 12:38
Мисля,че не трябва да й пишеш.След като сте се разбрали,значи всичко е ОК.Недей да пресилваш нещата.Карай леко и бавно,че ние жените сме особени и пак ще избягаме!Бавничко и лекичко.Затова недей да й пишеш сега.

тъжния
04-12-2007, 12:38
Мило нали се сещаш каде ще ходиме днес? Айде цункам те и дано се видиме....

04-12-2007, 12:39
Мисля,че не трябва да й пишеш.След като сте се разбрали,значи всичко е ОК.Недей да пресилваш нещата.Карай леко и бавно,че ние жените сме особени и пак ще избягаме!Бавничко и лекичко.Затова недей да й пишеш сега.
Права си, но аз именно от това се притеснявам - да не пропадне срещата :smt017

lo_flo
04-12-2007, 12:39
Ееееееее ти пък!Много бързаш според мен!Пък и целувки раздваш!Нека мине първата среща,пък чак тогава такива неща!

lo_flo
04-12-2007, 12:41
Мисля,че не трябва да й пишеш.След като сте се разбрали,значи всичко е ОК.Недей да пресилваш нещата.Карай леко и бавно,че ние жените сме особени и пак ще избягаме!Бавничко и лекичко.Затова недей да й пишеш сега.
Права си, но аз именно от това се притеснявам - да не пропадне срещата :smt017

Ако тя не иска да се виждате,ще пропадне.Ако се колебае и ти я притиснеш-ще пропадне!Ако иска да излезете-няма да пропадне.Затова не й пиши!

Асен Спасов
04-12-2007, 12:44
Мисля,че не трябва да й пишеш.След като сте се разбрали,значи всичко е ОК.Недей да пресилваш нещата.Карай леко и бавно,че ние жените сме особени и пак ще избягаме!Бавничко и лекичко.Затова недей да й пишеш сега.
Права си, но аз именно от това се притеснявам - да не пропадне срещата :smt017

Ако тя не иска да се виждате,ще пропадне.Ако се колебае и ти я притиснеш-ще пропадне!Ако иска да излезете-няма да пропадне.Затова не й пиши!
Ние вече сме излизали веднъж. На мен ми хареса срещата. Искам пак да я видя.
Преди обаче да се видим за първи път, тя ми звънна 2 часа преди срещата и каза, че не се чувства добре. Може и така да е било. Просто се притеснявам да не стане някой фал.

lo_flo
04-12-2007, 12:49
Стига си се притеснявал!Сам го предизвикваш!Успокой се!Щом като сте излизали веднъж и смяташ,че й е харесало,значи ще се видите пак!

Романтичния
04-12-2007, 12:52
Стига си се притеснявал!Сам го предизвикваш!Успокой се!Щом като сте излизали веднъж и смяташ,че й е харесало,значи ще се видите пак!
Аз съм Асен Спасов, но вече с регистрация!
===========

Проблемът е, че съм прекалено песимистично настроен към всичко.
Прекалено много съм препатил. Това е цялата работа. Иначе, какъвто ми е ника - такъв съм - Романтичен :smt019 ](*,) :-k =D> =D> =D> =D> =D>

lo_flo
04-12-2007, 12:56
Споко,боко,човече!Всичко ще се нареди,стига да не бързаш и да не се притесняваш!