PDA

View Full Version : работа



04-12-2007, 15:04
значи интересува ме каде могада работа при положение че съм на 16 години.Разбирам от компютри имам сертификати за говорене на немски и английски физически съм здрав и не ми пречи някаква хамалска работа единственото ми изискване е да се плаща ден за ден или на края на седмицата ида бъде по-часово.Дайте предложения,кажете кой каде е работил и каде мисли всичко ще ми е от полза.

kPuCkA
04-12-2007, 15:25
Ами аз две години работих като флаерка...заплащането беше ден за ден и работих по 6 часа на ден,но.....това едва ли те устройва,но след като си със сертификат за английски и немски 100% ще си намериш споко :wink: :wink:

04-12-2007, 15:35
проблема ми е там,че ако ще и китайски да говора като съм на 16 нема ме земат никаде

04-12-2007, 15:36
сори ама нема edit. та за тва търса да се насоча някаде кадето езика не се използва. и се пак казвайте по колко пари сте взимали

Valar
04-12-2007, 15:48
значи интересува ме каде могада работа при положение че съм на 16 години.Разбирам от компютри имам сертификати за говорене на немски и английски физически съм здрав и не ми пречи някаква хамалска работа единственото ми изискване е да се плаща ден за ден или на края на седмицата ида бъде по-часово.Дайте предложения,кажете кой каде е работил и каде мисли всичко ще ми е от полза.
Предполагам имаш много свободно време и за това си се разчудил!
За твоиа възраст най-добре си почни един бармански курс хем ще си запълниш времето хем може след време да ти послужи!
Говоря за професионален курс разбира се с начален стадии!

kPuCkA
04-12-2007, 16:10
абе как няма да те вземат бе..аз от 15 годишна работя това ще ми е третото лято в биснеса...нема се плашиш коп'ле :wink:

04-12-2007, 16:25
не курс нема да карам най-малкото че иска пари а на мене ми трябват пари, братовчед м ие професионален барман и знам че мн яко пари идват но искам нещо от сега или за лятото за събера пари колкото по-скоро толкова по-добре

malka_sladuranka
04-12-2007, 16:29
Една приятелка работеше на 15(ако не се лъжа...мисля че нямаше 16). Работеше в автомивка. Така, че явно се намира работа като си под 18.