PDA

View Full Version : Неприятен проблем



Някои си
04-12-2007, 15:37
Проблема ми е 4е имам някокво зачервяване на горната част на главичката,когато не е в ерекция стои винаги някак си набраздена и по периферията имам малки бели топченца,след консултация сьс уролог тои ми исписа да се мажа с едно кремче но не виждам траино подобрение от него.Вьпроса ми е може ли някои да ми препорьча някакьв вид лечение или дали да се обьрна кьм дерматолог.Ще ми помогне ли тои за такьв вид проблем.Благодаря ви предварително!

Пак тои
04-14-2007, 09:48
Аре де хора кажете за такова нещо мога ли да отида на дерматолог :( да не отида там и да ми се исмее човека :?

sladoled
04-14-2007, 10:24
Няма да ти се смее. Щом нямаш полза от лечението да сега е естествено да идеш отново.

04-14-2007, 23:56
Е как да ти се предпише лечение като само уролога ти е виждал пишока? Само той знае какъв е вероятния причинител! Пусни една снимка и може да се коментира въпроса!

batkodoki
04-17-2007, 00:23
Проблема ми е 4е имам някокво зачервяване на горната част на главичката,когато не е в ерекция стои винаги някак си набраздена и по периферията имам малки бели топченца,след консултация сьс уролог тои ми исписа да се мажа с едно кремче но не виждам траино подобрение от него.Вьпроса ми е може ли някои да ми препорьча някакьв вид лечение или дали да се обьрна кьм дерматолог.Ще ми помогне ли тои за такьв вид проблем.Благодаря ви предварително!

а ти всъщност на колко си? :)

"някак си набраздена когато не е в ерекция горната част на главичката" - е съвсем нормално да буде такава освен ако не си с фимозен пишок или с такъв с дълга кожичка.

за белите топченча по периферията - пак не е ясно, но тук има вероятно 1000 подобни теми. порови

Някои си
04-22-2007, 23:53
на 18 сьм.за тея белите неща лекаря ми каза 4е били кондиломи и ми предписа кондилин,които в последствие ме изгори много жестоко,пишката ми вече прилича просто на туптяща рана.какво да правя вече не знам,реве ми се напрао заради тея проблеми, с какво да го мажа сега тва изгореното,то е ярко червено и мн гадно боли :cry: :cry: :cry: