PDA

View Full Version : ПРАВ ЛИ съм?



ПРАВ ЛИ съм?
04-12-2007, 15:21
Амии.. значи, кажете ми да не се притеснявам, защото злобата и завистта у хората е огромна!Днес ми се случи това, купих си нов телефон и веднага разбрах че почнаха да ми завиждат,и днес докато говорих един си лепна фаса върху камерата ми,а телефона е НОКИА Н93, доста парички е....
Направо подивях, скочих, залепих му фаса върху лицето, направо му направих дупка на бузата, оня се разрива,ама аз не спрях, това се случи в коридора до чешмите и като го засилих с яката в мивките съм му изкъртил предните два зъба :?
Сега незнам, аз ли съм виновен или той,но все пак мисля че ме предизвикал,защото не всеки ден се купува телефон за 1400 лв!

ПРАВ ЛИ съм?
04-12-2007, 15:25
И все пак си мисля, че на гадината мръсна и е било малко!Трябвало е всичките зъби да избия и на амулет да си ги нося, направо газ пикая заради хубавото ми телефонче, ама нека да му оздравее устата и ще му премахна и останалите на злобата неземна :-D

Fucking_Bitch
04-12-2007, 15:32
М да серията N на нокиа са доста добри,но чак пак да го биеш,де да знам ся,ако си нямаш проблеми ок,ама не мисля че е редно.

zubi
04-12-2007, 15:47
с телефона фаса и него в полицията .. съда или там дет трябва да ти върне парите .. на вниоски ли как нз или ако може се опрай поне сервиза ;-)

04-12-2007, 16:42
Малко му е било на тариката смотан и бтв пушите в даскало(в коридора)?Съмнителна ми е тази история......

dete_na_prostora
04-12-2007, 16:46
Мне не си прав, седнал си :P :mrgreen: :P

деем
04-12-2007, 16:55
Просто Синдром на Емоционалния Срив(СЕС).

04-12-2007, 18:51
Фешънчето се фука.

04-12-2007, 19:15
Е, кво лошо има и дори, ако се фукам?По-добре, че не е купуван на вноски телефона, а относно, мисля че трябвало да му натрия мусурата по-добре!

Dissenter
04-12-2007, 19:27
Не е редно,ама за толкова пари защо не...Като те е предизвикал.Какъв му е бил проблема на него,да не е дал той пари за тоя телефон...? :?

punisher
04-12-2007, 19:35
и какво..? 8-[

04-12-2007, 19:41
Абе не е дал той пари,ама защо трябва да злобее и да си набута фаса в камерата ми?Другия път ще му направя индийска точка между веждите, с тоя фас :lol:
Иначе си работи пак,ама утре ще го видя с някои протези на даскало, мамицата му мръсна,още пикая газ

punisher
04-12-2007, 19:52
мии мой човек то не е един такъв досадник дето ше го направи тва..

тва кво ... тема за оплаквания от напасти ли ше става?
или ще анализираме постъпката на онзи младеж... ?
а може би гъ-съ-мъ рекламиране...

:-D

04-12-2007, 20:01
Неее, просто какво да направя, защото класната каза, че могат родителите му да ме съдят, относно постъпката ми!Не ми е за друго, а аз ако съм искал,извън училищно време, ще му натрия гимийте!

BastardOfChrist
04-12-2007, 21:46
Немога да ви разбера с тея тъпи Нокии ... Излиза iPhone след няколко месеца , много по-практичен :-D
Ако имах такъв телефон и някой ми прецака камерата => директор...
После , ще го запаля с натрий докат осе прибира по-тъмно за да не разбере кой е бил :-D :mrgreen:

teenkopele
04-13-2007, 07:14
Дори не се замисляй...постъпил си съвсем правилно. Момчето те е предизвикало и си е получило заслуженото. :wink:

[B]a[N]D[i]T[k]a
04-13-2007, 11:55
ha .. abe ako pitash maika si i bashta ti sig shte ti kajat 4e ne e trqbvalo.. no toi si go e izprosil kipnalo ti e .. trqbvalo ne trqbvalo slu4ilo se e .. i az mislq 4e bih napravila sushtoto makar 4e trudno se palq :oops: i 1400 sa siii baqqqq parii........

Just_One_Girl
04-14-2007, 05:48
Ако бях аз щях да му изкъртя всички зъби да не може да яде, и дупки на двете бузи с фаса да му направя, че да не може и да пие, 'щото ще му изтича :lol: После ще якара на глюкоза венозно и ще му е гадно :twisted: :twisted: :twisted:

alkobalko
04-14-2007, 06:30
Нито твоята, нито неговата постъпка е правилна.
Това, което той е направил не е никак хубаво, все пак това е твоя собственост и струва доста скъпо.
Ти обаче си прекалил с боя. Можеше просто да отидете при директора или да разрешите проблема доста по-цивилизовано.

<black soul>
04-14-2007, 09:36
М да серията N на нокиа са доста добри,но чак пак да го биеш,де да знам ся,ако си нямаш проблеми ок,ама не мисля че е редно.
тъ тъп/а ли си!? /само питам, това не е обида/ оня си залепил фаса на камерата му! и телефон за 30 лв да е аз пак ще го пребия от бой! аз подкрепям напълно автора на темата :wink: ...да защитаваме своето! :)

eg_missy_
04-14-2007, 09:56
ахахх....и какво като струва 1400 лева ? Хахаха...един такъв телефон във всяка една нормална модерна страна струва от порядъка на 1-2 евро с подходящ договор. аз съм с Motorola MOTOKRZR K1...която знаеш ли коло струва-1 евро! В България не знам дори я има и колко ще струва, така че няма смисъл да се перчиш! Още по малко да разбиваш мутрата на човешко същество, защото е завидяло..ами- нормална, естествена реакция... като си толкова над нещата, защо просто не го удави в презрението си и може би само една жлъчна фраза... защо някой не си изгаси фаса на моя телефон- представям си как си се фукал с него, за да се стигне до там! И пак ти казва- това, че струва еди-колко си нищо не значи, цената му е нерентабилна, тоест ти нямаш повод за гордост
P.S.-и все пак си се прецакал-провери в Тимобайл, ако искаш- първоначалната и цена е била 449 евро, сега я има и в програми за 19,90 :lol: :lol: :lol:

ПРАВ ЛИ СЪМ?
04-14-2007, 11:21
Отговор на последното съобщение-
Относно това, не съм се фукал, просто тъпото говедо завижда, нормално е, но съм си съвсем прав!Ела ти ми залепи още един фас и ще лежиш в интензивното, абе аз ви казвам, това същество не е наред с главата и аз го оправих по-добре,иначе откъде може да ми върне парите?
Как да няма значение, питаш ли този който се е трудил за тях?Ти си май същото злобно и надменно същество...

Fucking_Life
04-14-2007, 11:59
Аз щях му завра фаса у гъз0 ! :mrgreen: