PDA

View Full Version : изрусяване на косъмчета



04-12-2007, 15:26
Нямам време да търся с търсачка и затова пускам направо тема.
Искам да ви попитам дали някой знае нещо, с което да си изруся косъмчетата на ръцете? Пробвах с кислородна вода, но не стана. Някъде бях чела за някаква Супра, но нито знам колко струва, нито дали може да се намери във всяка аптека, понеже съм от малък град. Благодаря предварително на всички, които ми отговорят на въпросите!

Lorraine
04-12-2007, 17:28
Това да потърсиш щеше да отнеме не повече от 3 минути ама айде ще ти отговоря-най добре си ги махни вместо да ги изрусяваш.Кой харесва окосмени ръце?!Особено на момиче!Не се излагай ми се обезкосми с кола маска и проблема е решен. ](*,)

kaka_lara
04-12-2007, 17:38
Подкрепям горното мнение! Махай ги!!! O:)

Zahara
04-12-2007, 17:43
На кичури ги направи :lol: Сериозно - махай ги ! ;)

ЦвЕтИт0
04-12-2007, 20:40
Здравей.До скоро и аз имах същия проблем ако може въобщще така да се нарече.И аз като теб исках да ги изрусявам но прецених че епилацията е по-добър естетичен и разумен вариант.Можеш да премахнеш космите зъ по-дълъг период от време чрез кола маска или епилаторАма все пак то си е до въпрос на личен избор.Така че пък ако толкова не искаш да ги отстраняваш се опитай да ги изрусиш с кислородна вода ама на слънчево място.Успех. :wink:

babi_girl
04-13-2007, 07:29
i az iskma d apopitam neshto no ne za kosmite na rycete a za liceto ( mustaci). iskam da gi izrusq s perhidrol no mi kazaha che stavali po-dylgi. Ta vyprosa mi e kolko po-dylgi she stanat. kajete ako nqkoi znae molq vi

mademoiselle_de_Soleil
04-13-2007, 15:22
izrusqvat se s kislorodna voda i amonqk v otno6enie 2 kum 1
sled tova stoi na slunce
efekta e 100% garantiran ;)

Just_say_no
04-13-2007, 16:04
izrusqvat se s kislorodna voda i amonqk v otno6enie 2 kum 1
sled tova stoi na slunce
efekta e 100% garantiran ;)
abe vie 4uvate li se? po dobre s kola maska i tam ... kakvo predstavete si prez lqtoto fanali ste ten i tam vi sedi nqkvo ruso.. :smt005 :smt005 :smt005 kato na cigan4e :smt005 :smt005

Lorraine
04-14-2007, 10:38
i az iskma d apopitam neshto no ne za kosmite na rycete a za liceto ( mustaci). iskam da gi izrusq s perhidrol no mi kazaha che stavali po-dylgi. Ta vyprosa mi e kolko po-dylgi she stanat. kajete ako nqkoi znae molq vi :shock: Къф перхидрол бе,момиче?Нямам думи за вас честно :smt011 ,като искаш да ги изрусяваш иди на козметик,нали е затова се пак!Лично мое мнение е ,че тия изрусявания са пълна простотия,махаш ги изцяло и си готова.

Adwokat
04-14-2007, 11:11
На кичури ги направи :lol: Сериозно - махай ги ! ;)


хаха ще е яко на кичури червени и зелени :smt005 :smt005