PDA

View Full Version : ,,priatelka,, mi krade gadgeto



04-12-2007, 15:29
Kato biaxme na diskoteka vidiax edno mnogo gotino momche i edno momiche shte ia nareka CV vednaga otide i mu kaza. Dotuk biax leko razdraznena no si kazax nishto. Posle izleznaxme na kafe i tia postoianno se opitvashe da mu privleche vnimanieto no na nego mu beshe skuchno. Posle otidoxme samo dvamata na razxodka i razbrax che toi e chudesen. Mil umen krasiv i t.n. No dnes CV mi kaza che ne go xaresva bez dori da sam ia pitala. Osamnix se i posle stana losho. Edna moia priatelka chula CV da govori s AN druga sauchenichka tochno kato neia da zagovornichat sreshtu men i da me sabotirat. Togava az se reshix i mu kazax nasame che go xaresvam i toi mi kaza che sam gotina i che me xaresva kato priatelka. No kato izlizax ot pobednata scena AN razbra s kogo sam govorila i 3 minuti po kasno CV govoreshe s nego i mnogo ochevidno flirtuvashe. No kogato otidox tam toi se podigravashe s neia ne mnogo iavno no taka che az da razbera che ne ia xaresva a tia nishto ne razbra. Kak moga da kaza na tova momche che CV go xaresva i iska da mu kaze loshi neshta za men bez da prozvuchi detinsko i bezmisleno.
P.S gotova sam da ubia CV :) :evil: :-({|=

I'm crazy
04-12-2007, 15:37
Първо тя не ти е приятелка...и второ...докажи се пред него, за да го спечелиш...дано той види и оцени това!!! :smt011

Kaloqn
04-12-2007, 15:39
Хубаво гадже.. запознанство в дискотека.. о.0 Аз с дискотека ходя с КУБИНКТИТЕ напред ама.. друга тема..

Кажи и на твоята "ПРИЯТЕЛКА" ЦВ(Цвети майче :)) да ЯДЕ ЛАЙНА и говори с "новото си гадже"

04-12-2007, 15:39
decka mu rauta :smt011

koalka
04-12-2007, 16:24
Продължавай да се държи мило с това момче, да си му приятелка, а тази ЦВ въобще не се занимавай с нея.Обясни на момчето как стоят нещата и какво иска да направи тя.

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 16:48
и това се нари4а ПРИЯТЕЛКА :smt011 ...ами покажи му колко си готина ухажвай го покажи се като по добрата и я опстави тя да те напшлюва не му казвай нищо от злоба тя ще прекали и тпй ще се усети :lol: и тогава както казва моето ex "АТАКА"!!!!!!!!!!

BAYO
04-12-2007, 21:04
На твоята "ПРИЯТЕЛКА" ЦВ ли е ВЦ ли е ... да ходи в гората да събира калинки и шишарки ... и говори с момчето, нищо не губиш, само можеш да спечелиш

nasty_f
04-12-2007, 21:12
Първо тя не ти е приятелка...и второ...докажи се пред него, за да го спечелиш...дано той види и оцени това!!! :smt011

_[LiFe-StiLe]_F
04-12-2007, 21:18
А обмисляш ли варянта, че това момче не ви харесва и двете???

взе ми думите от устата :lol: защо непрмененно мислиш, че като сте две момчето е задължено едва ли не, да избира само между вас?! че за него други момичета не съществуват ли?! може би харесва трета!
плюс това не разбрах какъв е смисъла на заглавието "приятелка ми краде гаджето" че вие кога сте ходили, че го нариш свое гадже :-s :-s :-s я мислете малко като пишете бе!!!!

divo_kotence
04-13-2007, 20:40
не е мн сигурно дали те харесва теб..но ако искаш поне да ти е приятел можеш да се държиш мило,винаги да си донего да разчита на теб и с времето може това приятелство да се превърне в любов...а относно "приятелката" когато му спечелиш доверието тогава му кажи

Kamuru
04-13-2007, 20:43
puberski mu rabota :-D

Kianna
04-13-2007, 20:43
_F]
А обмисляш ли варянта, че това момче не ви харесва и двете???

взе ми думите от устата :lol: защо непрмененно мислиш, че като сте две момчето е задължено едва ли не, да избира само между вас?! че за него други момичета не съществуват ли?! може би харесва трета!
плюс това не разбрах какъв е смисъла на заглавието "приятелка ми краде гаджето" че вие кога сте ходили, че го нариш свое гадже :-s :-s :-s я мислете малко като пишете бе!!!!



=D>

BAYO
04-13-2007, 23:02
_F]
А обмисляш ли варянта, че това момче не ви харесва и двете???

взе ми думите от устата :lol: защо непрмененно мислиш, че като сте две момчето е задължено едва ли не, да избира само между вас?! че за него други момичета не съществуват ли?! може би харесва трета!
плюс това не разбрах какъв е смисъла на заглавието "приятелка ми краде гаджето" че вие кога сте ходили, че го нариш свое гадже :-s :-s :-s я мислете малко като пишете бе!!!!

Направо ми взехте буквите от пръстите бе хора :lol:

QuEEr_bOy
04-13-2007, 23:19
Да всички са прави това ако се нарича "приятелка" браво на теб тогава може и да успееш някъде с такива приятелки.
А ти може да пробваш някои път когато те си говорят да отидеш и да му кажеш че му трябваш нещо да видиш дали ще я остави и ще дойде с тебе айде късмет :)

PoLiToOo
04-13-2007, 23:52
Първо тя не ти е приятелка...и второ...докажи се пред него, за да го спечелиш...дано той види и оцени това!!! :smt011