PDA

View Full Version : sexoalno zadovoavane



Razkazvachut
04-12-2007, 15:49
iskam da pitam dali edo momche e sexoalno ne zadovoleno si priznava ili kato ne mu stiga hodi pri nqkoq druga

P.S.Mola da se komentira

Jamalska
04-12-2007, 15:54
хах сексоално задовоаване...ти май си правописно незадоволен ;)
Ми става въпрос ако приятелката му не го задоволява ли?Нормално е да поговори с нея за това и да видят заедно какво могат да направят...е ако нищо не излезе тогава остава алтернативата да смени сексуалния партньор;)

malka_sladuranka
04-12-2007, 15:54
:-s Е, мъжете да не са някакви животни, които не могат да сдържат нужите си. Ако кръшкат на приятелкит си, основната причина според мен няма да е липсата на секс, ами липсата на чувства. В смисъл, ако момчето обича приятелката си, но секса не е зашеметяващ....не мисля, че ще тръгне да си начеше крастата при други.

Razkazvachut
04-12-2007, 16:01
kakto v seki sluchei i tuk ima izklucheniq ima nqkoi muje koito sa sexoalni hishtnici.A v otgovor na komentara na malka_sladuranka shte otgovorq che ne seeki mladesh moje da izchaka edno momiche kogato e gotovo togava da pravi sex i v takuv sluchen ne lipsata na chuvstva e prichina za razdqlata a SEXA.

malka_sladuranka
04-12-2007, 16:03
kakto v seki sluchei i tuk ima izklucheniq ima nqkoi muje koito sa sexoalni hishtnici.A v otgovor na komentara na malka_sladuranka shte otgovorq che ne seeki mladesh moje da izchaka edno momiche kogato e gotovo togava da pravi sex i v takuv sluchen ne lipsata na chuvstva e prichina za razdqlata a SEXA. Дам, всякакви хора има. Има и такива, има и други които биха изчакали момичето.

04-12-2007, 16:06
Много си в грешка, не може да имаш чувсва към някой и да го заебеш щот ти се ебе. :shock: Яено, не е само това, имаш бая да учиш

malka_sladuranka
04-12-2007, 16:07
Много си в грешка, не може да имаш чувсва към някой и да го заебеш щот ти се ебе. :shock: Яено, не е само това, имаш бая да учиш Казах, че има всякакви хора... :-k Друг е въпросът кои са повече..

Razkazvachut
04-12-2007, 16:11
moje da ima takiva kkoito biha izchakali no sa edenici i mnogo malko sluchei a i dori da izchaka nqkoe momche shte chaka shte chaka momicheto shte se navie da sput i posle she q zaebe i posle red sulzi red sopoli zashto taka a ne inache

Adwokat
04-12-2007, 16:38
Ами по темата какво да кажа например ако моита приятелка не ме задоволи не бих хукнал при друга защото я обичам... секи с характера си..

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 17:03
ами нито и казват нито и изневеряват просто отиват при нея и си взимат своето!

koalka
04-12-2007, 17:06
Няма да комнетираме грамотността ти...
Та по темата-най-добре е да сподели какво му липсва, какво е най-добре да направят в секса, да каже какво му харесва, а не да го търси при друга и да изневерява.Тези мъже за мен са глупаци...

alkobalko
04-12-2007, 17:27
При една нормална връзка двамата партьори би трябвало да са достатъчно открити един към друг. Нормално е, когато на единя липсва нещо да поговори и да се изяснят. Лично според мен, ако едно момче се чувства незадоволено ще каже на приятелката си или просто ще направи нещо по въпроса.