PDA

View Full Version : Обича ли ме още или само си играе с мен?



Гост.
04-12-2007, 16:18
Не мога да го разбера преди много време скъсахме смисъл....5 месеца може да има и след като скъсахме той се държеше така че все едно не съществувам...сега си хвана гадже и започна да се зарибява с мен?!Не знам как да разбирам неговите действия.Кажете вие как мислите има ли още чувства към мен и да се боря ли за него?

koalka
04-12-2007, 16:28
За обич абсурд да става дума, нямаше да е с друга.Зарибява те може би, защото търси разнообразие, за да хлътнеш пак, да те разиграва.Не мога да гадая, причините са много.

furtado
04-12-2007, 16:49
За обич абсурд да става дума, нямаше да е с друга.Зарибява те може би, защото търси разнообразие, за да хлътнеш пак, да те разиграва.Не мога да гадая, причините са много.

absolutno sym syglasna.i na men mi se e slu4valo takova ne6to.prosto pluq na takova otno6enie.stoi nadale4 ot nego,neka si e s novoto gadje

hristowow
04-12-2007, 16:58
Той едва ли има чувства към теб. Недей да се занимаваш с него, а гледай напред.

iNsaNE`giRL
04-12-2007, 17:11
Ами и аз мисля, че трябва да погледнеш напред и да забравиш за миналото и за него. Доста време е минало така, че едва ли след като се е правил, че не съществуваш ще те обича още. Аз имах подобрен случай: Тръгнах с едно момче ходихгме няколко месеца, но аз не го обичах. Просто го имах повече като приятел затова скъсах с него. Знаех че той ме обича супер много щото му бях първото гадже и той много се привърза към мен. Но нямаше как и скъсах с него. Той после ми пишеше обаждаше ми се но аз не му отвръщах и имаше един период в който даже и здрасти не си казвахме. Но сега той тръгна с едно друго момиче и ми писа че не я обича че все още иска да сме заедно че ме обича разни такива. Но аз сега си имам приятел и нищо не може да се получи.
Едва ли на някой тук му се слушат моите историй но.. :lol:

SouL^*DiViNe
04-12-2007, 17:13
Той едва ли има чувства към теб. Недей да се занимаваш с него, а гледай напред.
подкрепям

BAYO
04-12-2007, 20:49
Иска разнообразие човека и ако му се вържеш ще му го дадеш. По-добре си гледай живота и не се занимавай с него. След като се е държал с теб, като с непозната , изключи си го от регистрите на мозъка и чиста ти работа.

nasty_f
04-12-2007, 21:00
НЕ!Не го прави...Според мен само си играе с чувствата ти.Щом веднъж е решил да не сте заедно няма за какво да те търси втори път...Ей така,от някъде са му изникнали чувствата пак?...Не става толкова лесно.

_[LiFe-StiLe]_F
04-12-2007, 21:33
а сигурна ли си, че той точно се зарибява с теб :lol: не приемай един или два бъзика за флирт :wink:

malkoto_sladur4e
04-13-2007, 06:30
6e se bori6 ./. ...q na mene tfa da mi se slu4i 6e pre4ukam m 4eto...zaribqvai se s dryg i go nervi po vs v1zmojni na4ini da hl1tne pak po teb..ne te obi4a!!!!!!!!! :-({|=

Nadelina
04-13-2007, 06:49
Hvanal si e gadje i sega pak pochva da se zaribqva s teb? Sig iska da dokaje na sebe si che e golemia playboy.. i moje pak da ti zamae glavata.. Mahni go toa.. Ne vqrvam da ima chuvstva.. Ako imashe - 1.nqmashe da e s druga.. 2.shteshe da e s teb! :P

radito
04-13-2007, 08:01
А ти какво точно имаш впредвид под зарибявка? Може изобщо да няма нищо такова. То по тая логика всяко момче трябва да си мисли, че искам да съм с него. Аз просто флиртувам! Може и той да прави същото