PDA

View Full Version : Проблем с пениса, моля ПОМОООЩ!!!



ceco11
04-12-2007, 17:26
На 16г. съм.Не съм имал полови контакти.Обаче вече трети път за 3 месеца ми излизат едни като пъпки на главичката на пениса веднага след мастурбация. Някой път и малко по-надолу. После изчезват след 5 дена някъде.Първия път бяха 3-4 втория доста повече,сега са 5-6 и отдолу има малко... Споделете какво е това... Не съм правил секс,няма как се заразя, не са ми правили и орално...

bestini
04-13-2007, 14:29
Пробвай да си позамиеш ръцете \:D/

ceco11
04-15-2007, 16:08
Винаги ги мия, мия си и пениса по 1-2 пъти на ден. Ето днес пак ми изскочиха... Сякаш това са зачервени мастни образувания... Ама знам ли... Айде де - не може никой пък да не е имал такова нещо!!! Споделете, моля ви!!

batkodoki
04-17-2007, 00:01
На 16г. съм.Не съм имал полови контакти.Обаче вече трети път за 3 месеца ми излизат едни като пъпки на главичката на пениса веднага след мастурбация. Някой път и малко по-надолу. После изчезват след 5 дена някъде.Първия път бяха 3-4 втория доста повече,сега са 5-6 и отдолу има малко... Споделете какво е това... Не съм правил секс,няма как се заразя, не са ми правили и орално...

а какво ползваш като смазка и на колко си?

04-17-2007, 05:59
Писал съм на колко съм - 16. Не ползвам нищо като смазка. Един мой познат имаше подобен проблем също - след секс или мастурбация и пак му минава, ама той сякаш го приема за нещо нормално - тук съм гледал и във форума някакви едва ли не същите проблеми като моите, но на никого никой не е отговорил...