PDA

View Full Version : Миризлива бомбичка?



04-12-2007, 16:45
Някой да има идея как се прави такова чудо като "Миризлива бомбичка"?Или каде се продават?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

dete_na_prostora
04-12-2007, 16:51
Охо......... тфа ми припомня приятни спомени.... веднъж искахме класа да се оттървем от един час и пуснахме миризливи бомби4ки..... е са, тъпата ни даскалка ни забута ф стаята да ни мирише и пак си прайхме контролното... гррр дълго се помни такаа воня..... пуснахме миризливи бомби4ки и в един друг 4ас и не се усешта учителя от кфо е и само си запушфа носа.... и ний викаме че предния 4ас физк сме имали...... горки4кия в чудо се видя....... та... да си дойдем на темата...... препоръчфам да си купите няколко за да е по силен ефекта :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

n1ght_shadow
04-12-2007, 16:54
mm as pomnq kak na 1 mu pusnahme 2 takiva v ranicata :D

RoyTheReaper
04-12-2007, 17:04
За такива не съм чувал, но когато бях млад използвах ампули с мирис на развалени яйца. Ако счупиш една, поне 1 етаж от даскалото ти ще смърди. Виждал съм как чупят такава на стълбите на първия етаж и смърди на 4тия. Пускал съм такива в кабинетите по биология и английски в основното училище и в двата случая резултата беше анулиран час. :lol:

Купувах си ги от магазин за гадорийки.

niGGa
04-12-2007, 19:34
Тази миризма на "развалени яйца" всъщност е сероводород, който е силно отровен газ.
Купуват се от куку магазините..

bulgarche
04-12-2007, 20:00
Групата по немски не кара часове, защото леко беше метната една ампула и на целия първи етаж не се стоеше. Тез торбички обаче не вършат работа.

ДжиПи
04-12-2007, 21:32
За какви ампули става вапрос , че незагрявам?

KoRn
04-13-2007, 06:37
оо Оргазъм ли бе?? По добре недей щото оня ден щяха да ме изкючат заради едно такова.....

bulgarche
04-13-2007, 06:59
оо Оргазъм ли бе?? По добре недей щото оня ден щяха да ме изкючат заради едно такова.....
Mda...класната каза на бащата че съм бил аз, че и на родителската среща го изплющяла туй....
После подася извинения, ама....файда
Тоз дето я метна щеше да ходи при директора, ама не знам какво стана
Понеже днес имаме патронен празник и ще се събират всички, пък и разни шефчета от ТЕЦ-овеете е има...замисляхме пак да спретнем нещо, ама ще видим...то на 3 минути от тератара продават :twisted:

Cartman
04-13-2007, 07:19
не си хаби парите,по-добре някой да настъпи едно лайно да го избърше в стаята,да се спари и води чак в коридора тей беше напрайл един от моя клас и са местихме от стая на стая целия ден

04-13-2007, 07:35
И все пак какви са тези ампули?

RoyTheReaper
04-13-2007, 13:03
И все пак какви са тези ампули?

Ампули с мирис на развалени яйца. Като ги счупиш замирисва на развалени яйца... и то доста.

teenkopele
04-14-2007, 08:56
Вземи няколко яйца, остави ги на открито, по възможност на място, на което пече слънце, за няколко седмици и ще имаш натурални миризливи бомби. :-D

evil_lady_in_black
04-14-2007, 09:07
И все пак какви са тези ампули?

Ампули с мирис на развалени яйца. Като ги счупиш замирисва на развалени яйца... и то доста.
е в куку магазините има избор понякога , може да мирише и на разни други гнусотии :-D

04-14-2007, 20:40
Къде в бургас има такъв куку магазин ?