PDA

View Full Version : trqbva li da se skarate zadaljitelno?



prosto az f
04-12-2007, 17:46
zna4i iskam da popitam ne6to,makari glupavo ama mn glupavo da zvu4i.zna4i s moeto mom4e sam ot meseci a ne sme se karali dori 1 pat seriozno,za koeto razbirase mn se radvam.oba4e toi vidq 4e ne sam kato dr te ligavi momi4enca da se sardq za nai malkoto i se 4udq dali takak kato e siguren 4e az sam vinagi na liniq i super mn go obi4am namq da mu omrazna.6toto nali zn 4e 4ovek ocenqva kakvo ima kogato go zagubi?ami ako e siguren 4e nqma da me zagubi? :-k e toi ne zoopotrebqva s tova no se pak......az se 4udq 6toto predi vreme beh sigurna 4e nema da zagubq edin i nakraq kvo stana az si praeh kvo si iskam s nego a toi me odreza takak leko.v slu4eq sa razmeneni rolite.ne kazvam 4e si prai kvvo si iska.noo neiskam da mu omrazna.....daite mnenie

04-12-2007, 17:52
според мене някое и друго скандалче не е излишно защото скандлите слотяват още повече хората.с мойто гадже ходихме 3 месец нито веднъж не сме се скарали и от това какво се получи-разделихме се.затова много внимавай скандалите не са излишни,защото мойе и да си помисли че си му разрешила несъзнателно да си прави каквото си иска

koalka
04-12-2007, 17:59
Не, караниците не са задължителни, по-добре е да ги няма.Чакай малко, вие сте от един месец заедно, нещата не са чак толкова сериозно.Е, ходете 6 месеца примерно и ако не се скарате-това може би ще е световен рекорд :lol:

white_chik
04-12-2007, 18:01
Никой не е казал,че за да е една връзка пълноценна трябва да има скандали.Щом няма за какво да се карате,значи все още няма проблеми м/у вас.Радвай се на този факт

prosto az f
04-12-2007, 18:04
ot 2 meseca hodime to4no ;)

JoeBanana
04-12-2007, 18:06
ot 2 meseca hodime to4no ;)
еее не се притеснявай, още сте в розовия период http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
след време като почнете да си лазите по нервите за най-малките неща ще има скандали колко ти душа иска http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
сега се радвай на спокойствието

nasty_f
04-12-2007, 18:08
Не си мисли,че всичко ще е розово.Сега може,защото сте от скоро заедно,но всичко ще си дойде с времето...Не че искам да те разочаровам,но това е жестоката истина.Но пък и от друга страна,представи си една връзка,без никакви караници.Няма да е интересно.То такива връзки още не съществуват,но....
Познавах едно момиче,което беше с приятеля с сигурно 5 месеца и през тези месеци въобще не са се карали.А й ги виждах всеки ден,бяха толкова щастливи и беше всичко толкова хармонично,въобще не вярвах,че може да има такова разбирателство...Но в един "хубав" ден се скараха жестоко и за малко не скъсаха.Сега пак са заедно,но се карат много често.Не искам да те разочаровам с това,но пак ти казвам,че това е самата истина.НИЩО НЕ Е ВЕЧНО!

mnogomili4kata-sf
04-12-2007, 18:32
Не е задължително. Понякога прекаляваме с идилията и е нужно поне малко да се поспречкаме. Имах такава връзка, която ме убиваше само защото ние нито 1 път не сме се карали. Сега поспорваме от време на време, ама за мен това е начин да се доопознаем и да се научим кой какво го дразни, за да не го правим повече. Но е хубаво да се обсъждат проблемите, а не просто да се карате. Според мен това, че се разбирате определено е по-добре,но нищо не се знае. Точно в розовия период сте :lol: ...и все пак ви пожелавам да продължавате да се разбирате. Това не е гаранция нито за по- продължителна връзка, нито за по-кратка. Зависи от мн неща

alkobalko
04-12-2007, 18:56
Вие сте заедно от скоро. След време ще видите, че не всичко е толкова розово. Но дори и след това да не се карате, това не означава, че ти си лесна. Това, че не се държиш като лигаво момиченце, доказва че може би си по-разумна от тях. Ако нямате поводи, не си търсете насила.
Аз съм с приятеля си вече 2 години и 3 месеца и никога не сме се скарали за нещо сериозно. Всичко е било леки спорчета за гфилм, музика, храна. Това обаче не означава, че съм му в кърпа вързана и може да си прави, каквото поиска. А и това, че не се карате не означава всеки да си прави каквото поиска без да се съобразява с другия.

prosto az f
04-12-2007, 18:59
tova 4e ne sme se karali ne zna4i 4e ne sme imali problemi,naprotiv!prosto gi razre6avame pez mn krqsaci a s razbirane :) ina4e malki spre4kvaniq sme imali ama te sa na bazik e taak ot pustiq inat :)mersi za si4ki mneniq

Kianna
04-12-2007, 19:03
Абе момиче,проблеми ли си търсиш?Защото явно от нищото ги вадиш? :shock:

divo_kotence
04-12-2007, 19:03
не нужно да се карате,а и вие се пак ходите от 2 месеца...има време за скандали и т.н.

`Death`Whore`
04-12-2007, 19:06
Няма начин двама души да прекарват много време заедно и да не се карат. По-хубаво е, когато не се карат, разбира се, но си е нужно поне спречкване от време на време. Ако не го правят, значи и двамата премълчават нещата, които не им харесват, и някога ще избухнат и ще стане наистина сериозно, вместо да си кажат отначалото.

04-12-2007, 19:17
Не е хъбаво това,другата крайност също.Но както казаха преди мен-няма ли поне спречкване,значи има премълчаване :arrow: това носи само проблеми! Аз още си нося последствията от "многот хубаво"...

krem4et0
04-12-2007, 19:24
От нова година насам с приятеля ми изживяваме сравнително идеален период. 1-2 пъти сме се карали и то все по негова вина, но не особено сериозно. когато казах на приятелките ми за какво сме се скарали-те се изсмяха, че са дребни неща и сама се навивам да имам проблем. някак си всички сме мазохисти и търсим проблемът. приятелят ми казва по тоя въпрос-това, че не страдаме, не се караме и не се нараняваме не означава, че не се обичаме и че нямае силна връзка. защо любовта трябва да боли? Радвай се! неминуемо ще дойде ден, в който ще поспорите, ще се сдърпате, ща се погледнете на криво. но това не е показател за това колко е стабилна 1 връзка!

lLady_MooN_RaiN
04-13-2007, 13:11
С приятеля ми се караме рядко и то не дори не може да се нарече каране. Но когато му се разсърдя или обидя за нещо( обикновено за глупости) после, когато ми обясни, че не е искал да прозвучи така и че съжалява се чувствам окрилена от любовта и много щастлива...

FiRe_LaDy
04-13-2007, 13:53
Mi skandalite ponqkoga raznoobrazqvat vryzkata,karat ni da osyznaem kolko mnogo obichame choveka do sebe si i sled vseki skandal ima vse poveche i poveche hubavi momenti.Bqh s edno momche mesec i neshto .. ne se karahme i kolkoto da si go obichah mi omryzna ...