PDA

View Full Version : сам или с някого на абитуриентски бал



04-12-2007, 19:21
Интересно ми е на абитуриентския бал трябва ли момчето да си има дама?Трябва ли да покания някое момиче или може и да отиде сам?Как беше на вашия абитур. имаше ли по двойки - много или малко или повечето си бяхте самички ?

04-12-2007, 19:22
Ами не знам какво да ти кажа. Но аз ще питам също така: Нужно ли е с кола? Не може ли с транспорта?

Kamuru
04-12-2007, 19:35
moe i bez kola i bez dama pa kat nqma6 kola i dama za kvo da si kupuva6 kostium naorai po kasi ga6ti i karai :smt006

sh3_1s_7h3_0n3
04-12-2007, 21:08
...не е важно с кого отиваш, а с кого се прибираш \:D/

malka_sladuranka
04-12-2007, 21:11
Оооо определено сам. Аз бях на бал миналата година в ресторанта с тези които завършваха и един от моите приятели беше с дама ии доста куцо. Не можеше да обърне внимание на класа и приятелите си, за да не скучае момичето. И след като видях това и аз не взех никой на моя бал. Иначе на него само една девойка си доведе приятеля, който бтв сваляше всички момичета, а само на нея не и обърна внимание... :-k

niGGa
04-12-2007, 21:46
Разбира се, че сам.. Аз няма да мога да се отдам напълно на обстановката.. Плюс това не искам момичето ми да ме вижда в толкова брутална светлина.. от сега чакам бала ми с голямо нетърпение..

Sexapilna_kukla
04-12-2007, 21:51
Определено е най-добре сам. Ако си с някого, все ще трябва да се съобразяваш с това, с онова... а като си сам- волна птичка :-D

hamilcar
04-12-2007, 22:02
Няма да съм с дама на бала ми. Ще си отида сам за да си го изкарам както аз си знам.

bulgarche
04-12-2007, 22:03
Да ти кажа моя клас не прелива от момичета, в другите даже нямат, някои пък са само момичета...ае к'во ли ми пука като няма да ходя..спасявайте се

04-12-2007, 22:44
нене.аз има хпредвид дали трябва да поканя някое момиче от калса примерно или от друг клас...не да си водя аверката ами ей така просто-по двойки :)

rosskata
04-12-2007, 23:02
нене.аз има хпредвид дали трябва да поканя някое момиче от калса примерно или от друг клас...не да си водя аверката ами ей така просто-по двойки :)

При нас нямаше подобно нещо... То май никъде няма...
Много американски филми за гимназии гледаш... :wink:

the^one
04-13-2007, 09:42
Моят абитюренски е след месец и нещо и ще бъда сама,защото това е вечер за завършващите ,а не за гаджетата на завършващите!

Kamuru
04-13-2007, 09:49
Моят абитюренски е след месец и нещо и ще бъда сама,защото това е вечер за завършващите ,а не за гаджетата на завършващите!

to4no i moe6 da si prai kvot si iska6 :smt016

the^one
04-13-2007, 09:53
Моят абитюренски е след месец и нещо и ще бъда сама,защото това е вечер за завършващите ,а не за гаджетата на завършващите!

to4no i moe6 da si prai kvot si iska6 :smt016

Да!И освен това балната вечер ви е последната вечер на випуска заедно!

Kamuru
04-13-2007, 09:54
Моят абитюренски е след месец и нещо и ще бъда сама,защото това е вечер за завършващите ,а не за гаджетата на завършващите!

to4no i moe6 da si prai kvot si iska6 :smt016

Да!И освен това балната вечер ви е последната вечер на випуска заедно!

i trqbva da se napiee s klasa kato za posleno a edno gadje moe da opropasti taq hubava rabota :)

PLAMENKO
04-13-2007, 10:10
Аз ще съм сам ..... лилииииииии кво ни чака :-D :-D :-D :-D

HopeLesss
04-13-2007, 13:30
Аз пък НЯМА да съм сама :smt019

Гаджето ми е от моя клас... К'во сега, да се правим, че не се познаваме ли :smt005

malka_sladuranka
04-13-2007, 13:32
Аз пък НЯМА да съм сама :smt019

Гаджето ми е от моя клас... К'во сега, да се правим, че не се познаваме ли :smt005 хъхъхъ... така е позволенууу :-D

HopeLesss
04-13-2007, 14:15
Аз пък НЯМА да съм сама :smt019

Гаджето ми е от моя клас... К'во сега, да се правим, че не се познаваме ли :smt005 хъхъхъ... така е позволенууу :-D

8-[ 8-[ 8-[

Аз пък си мисля, че ще е супер яко с кавалер на бала. Най-малкото че като отидем на мястото където се чакаме целия випуск... няма да се чудя при кой да ида, ами ще си бъда с моя мъж. Пък и сме си съчетали облеклата и ще сме големи сладури 8-[ После ще давам снимки :-$ :-({|=

RoyTheReaper
04-13-2007, 14:16
нене.аз има хпредвид дали трябва да поканя някое момиче от калса примерно или от друг клас...не да си водя аверката ами ей така просто-по двойки :)

При нас нямаше подобно нещо... То май никъде няма...
Много американски филми за гимназии гледаш... :wink:

При нас пък имаше. Но каква беше функцията - така и не разбрах. Освен, че се снимахме заедно и влизахме в заведението хванати за ръчичка, като първолачета :lol: .


нене.аз има хпредвид дали трябва да поканя някое момиче от калса примерно или от друг клас...не да си водя аверката ами ей така просто-по двойки

Според зависи. Ако вашия клас няма такава нагласа има вероятност ако поканиш някоя да ти се изсмеят (тя и останалите). А ако всички са надъхани да са по двойки по-добре си избери - ако не си избереш, те ще ти изберат. :wink:

Atika
04-13-2007, 16:18
на последната си вечер с класа .. как няма да си домъкна приятеля ..

04-13-2007, 17:22
Понеже съм талантлив може да отида сам, пък може да им изнеса концерт.

sherry
04-13-2007, 17:41
Аз мисля, че няма нужда от дама, освен ако тя не е от същия випуск. Ако си вземеш момиче с теб, ще трябва да й обръщаш внимание постоянно, за да не се обиди. А балът е последната вечер с класа ти. Трябва да се веселиш максимално с тях, да сте поне тогава едно цяло, а не на групички. Друг човек не се вписва в ситуацията. Би могъл да присъства, но САМО ако допуснем, че се познава с повечето абитуриенти и няма да откъсва момчето си от тях, а ще е и тя добра част от компанията. Аз лично казах на приятеля си, с когото ходим почти 5 години, че няма да отида на бала му, макар и всички така да очакват. Това си е неговата вечер, неговия бал, искам да е с класа си, аз какво да стоя там като падар, да трябва и за мене да мисли... :roll: