PDA

View Full Version : Moderated: От 3-4год. ми излизат пъпки и ги третирах със...



Карък
04-12-2007, 18:27
от 3-4 години ми излизат пъпки и ги третирах със салицилов спирт (2%) ама страшно много прекалих и май си прокопсах лицето.
Миналото лято ходих на басейн и оттогава лицето ми е СТРАШНО много червено, кожата ми е изхабена, изтощена, даже ако се измия малко по-агресивно със сапун сутринта се лющи.
предполагам не е нужно да казвам колко грозно изглежда.
Кофтито в случая е, че за да оставя лицето да се възстанови трябва да го мия доста по-рядко, защото всяко едно миене със сапун => изсушаване. Обаче пък ако не го мия се омазнява и се появяват пъпки.

Сега кажете к'во по двестата дяволи да правя !?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
7 точка от правилника!

$tedinka$^^^26@05!!!!!
04-12-2007, 18:31
върви на дерматалог,като начало той ще ти даде най-добър съвет как да продължиш да третираш кожата си и ще те насочи към най-подходящите продукти! ;-)

^t_a_n_i_a^
04-12-2007, 19:19
Сапуните наистина много изсушават кожата на лицето или поне така са ми казвали затова си купи някакъв гел или нещо друго за почистване на лицето,но да също може да отидеш на дерматолог :lol:

mechtaq_za_teb
04-12-2007, 19:22
:-k Naistina e dobre da se konsultirash s dermatolog i po4ni da si miesh liceto sas sapun po-rqdko,zashtoto izsushava mn kofti.

04-13-2007, 12:44
Предложете някой почистващ гел за лице ...

Adwokat
04-13-2007, 12:49
A we pich zashto ne otidesh na dermatolog ?? i si mii liceto po rqdko dori i da ti se omaznqwa.. probwai moje i da se pooprawi malko..

04-13-2007, 12:56
A we pich zashto ne otidesh na dermatolog ?? i si mii liceto po rqdko dori i da ti se omaznqwa.. probwai moje i da se pooprawi malko..

Бе лесно ти е да го кажеш ти ... заповядай да се поставиш в моето положение.

Adwokat
04-13-2007, 13:05
A we pich zashto ne otidesh na dermatolog ?? i si mii liceto po rqdko dori i da ti se omaznqwa.. probwai moje i da se pooprawi malko..

Бе лесно ти е да го кажеш ти ... заповядай да се поставиш в моето положение.

Pich i az sum imal problemi obache na gurba.. s tez gadni pupki i az bqha taka beshe me sram da otida na dermatolog , no lqtoto idvashe i sa reshix i otidox!! i nqmashe nishto sramno...

04-13-2007, 15:44
A we pich zashto ne otidesh na dermatolog ?? i si mii liceto po rqdko dori i da ti se omaznqwa.. probwai moje i da se pooprawi malko..

Бе лесно ти е да го кажеш ти ... заповядай да се поставиш в моето положение.

Pich i az sum imal problemi obache na gurba.. s tez gadni pupki i az bqha taka beshe me sram da otida na dermatolog , no lqtoto idvashe i sa reshix i otidox!! i nqmashe nishto sramno...

Хаха, нямах това в предвид :)
Аз на дерматолог ще отида, даже уговорих вече следващата седмица.
Исках да кажа, че дори при по-малко миене проблема си остава.

А относно дерматолога ... ще отида и ще му избълвам всичко, което знам, срам не изпитвам никога и от никого, дори когато си вървя по улицата. Ако ми беше чак толкова кофти да се разхождам щях да се самоубия досега или да изпадна в дълга летаргия & изолация. Смисъл наистина лицето ми изглежда НЕВЕРОЯТНО зле. Просто представи си човек с 1-ва степен изгаряния по лицето ... нещо подобно :smt004
Мога да дам снимка, но ще изгубя анонимността си, което определено няма да ми хареса.

Adwokat
04-13-2007, 16:29
A we pich zashto ne otidesh na dermatolog ?? i si mii liceto po rqdko dori i da ti se omaznqwa.. probwai moje i da se pooprawi malko..

Бе лесно ти е да го кажеш ти ... заповядай да се поставиш в моето положение.

Pich i az sum imal problemi obache na gurba.. s tez gadni pupki i az bqha taka beshe me sram da otida na dermatolog , no lqtoto idvashe i sa reshix i otidox!! i nqmashe nishto sramno...

Хаха, нямах това в предвид :)
Аз на дерматолог ще отида, даже уговорих вече следващата седмица.
Исках да кажа, че дори при по-малко миене проблема си остава.

А относно дерматолога ... ще отида и ще му избълвам всичко, което знам, срам не изпитвам никога и от никого, дори когато си вървя по улицата. Ако ми беше чак толкова кофти да се разхождам щях да се самоубия досега или да изпадна в дълга летаргия & изолация. Смисъл наистина лицето ми изглежда НЕВЕРОЯТНО зле. Просто представи си човек с 1-ва степен изгаряния по лицето ... нещо подобно :smt004
Мога да дам снимка, но ще изгубя анонимността си, което определено няма да ми хареса.

е недеи тогас по добре запази анонимността си :))

zvezdichka
04-14-2007, 20:08
Sqka vecher, sled kato si izmiesh liceto go maji sus maslo ot chaeno durvo (tva nqkude 1-2 sedmici) na men lichno mn mi pomogna i dori veche nqmam pupki :)

^t_a_n_i_a^
04-15-2007, 07:50
Sqka vecher, sled kato si izmiesh liceto go maji sus maslo ot chaeno durvo (tva nqkude 1-2 sedmici) na men lichno mn mi pomogna i dori veche nqmam pupki :)
и аз така правя