PDA

View Full Version : Щелува друга...!?



nencuHka
04-12-2007, 18:28
Здравейте...ето и моят проблем.
Има едно момче,с което сме "ходили" преди от около година.Не беше дълга връзка,по скоро авантюра.
Сега от началото на 2007 той тръгна с моя приятелка (като аз го имах за приятел :) ) .
От седмици ми споделя много иска да излизаме безз Т. ,така да я нарека приятелката му) ,пред мен казва всичко и какви номера му е правила ..и т.н.
Вчера бяхме на кафе с негов приятел .Понеже му беше неудобно да говори пред него ми писа на телефона.
Пита ме харесвам ли някого и ми каза ,че иска да е смен.
Т. ще скъса до 1-2 дни и все след мен ходи...но преди малко
научавам,че днес в даскало (в различни уч-ща учим) е целунал друго бивше негово..
И сега не знам просто...чудя се дали да му вярвам..
Съвет ? Идеи? Да му вярвам ли ??
Бтв не мога да го питам,щото ми каза сестра му и ме помоли да не го питам...а тя не знае за нас :?

НА КЪДЕ МИ Е ВЪПРОСА...КАКВО ДА ПРАВЯ ???
Мерси предварително :?

hristowow
04-12-2007, 18:34
Той май не те взима на сериозно. Ако приемеш да си с него най-вероятно ще си просто една от многото за него.

gangstata
04-12-2007, 18:35
mislq ,4e trqbva da go popita6 direktno i bez zaobikalki kakva e sityaciqta s dr momi4e ili puk moje da iz4aka6,za da vidi6 dali 6te produljava da tvurdi,4e iska da e s teb i da si zamul4i6 za tova,ako se okaje 4e e iskren

Kamuru
04-12-2007, 18:40
mnogo sapunki mnogo ne6to ebasi rabotata :smt012

happy_cute
04-12-2007, 18:42
Е как може такова нещо!Не ти трябва да го гониш,а той да те гони и щом е целувал друга,докато ти говори,че отново иска да се съберете :shock: ужас какви са тия плейбойчета!Изчакай още малко и твоя специален ще дойде :wink: заеби го тоя!

nasty_f
04-12-2007, 18:43
Може и да те харесва...Все пак една целувка понякога може да не означава нищо...Но има и случаи,в които означава.Сама прецени дали да бъдеш с такъв човек..?Не ако се хванете и пак направи така да съжаляваш,че сте тръгнали.. ](*,) Имаш два варианта... :roll: Ти избираш.

nencuHka
04-12-2007, 18:53
mnogo sapunki mnogo ne6to ebasi rabotata :smt012



ЗатовА И аз се обръщам към вас...
Не мога да го питам директно,просто мисля да изчакам да видя какво ще стане...
А И. не е от т.н. "плейбойчета"...
Мисля,че не е вярно за целувката,ама мога ли пък да съм
сигуррна!? :(

alkobalko
04-12-2007, 18:58
Не се занимавай с него. Щом ти прави такива номера, значи не държи на теб.

nencuHka
04-12-2007, 19:01
Aуу само се извинявам за правописната грешка в заглавието...сега я забелязах .. :oops:

Kianna
04-12-2007, 19:05
Продължи напред с момчето и виж какво ще стане.Човек никога нищо не знае ... :roll: Рискувай.

bqsna_teenagerka
04-12-2007, 19:11
mom4eta skapa

radito
04-12-2007, 19:15
Продължи напред с момчето и виж какво ще стане.Човек никога нищо не знае ... :roll: Рискувай.
еми да :wink: пък и от къде си толкова сигурна, че не те лъжат за целувката? :roll:

04-12-2007, 19:20
atiii hubava li si ????mojebi iska da sex :P razkarai go ne te vzima na seriozno ne mu vqrvai

nencuHka
04-12-2007, 19:25
Aми преди малко говорих с него и
се оказа,че не е било целувка..
Просто са се здрависали и понеже Т. е адски,мега,много ,супер ревнива и ги е видяла и .. префърцунила е нещата..
Мерси много на всички,ама все пак не съм напълно сигурна в него ;(

koalka
04-13-2007, 07:39
Не се занимавай с него, не знае какво иска.Казва ти едно, а после се целува с друго момиче, това на какво ти прилича.Изневерява на приятелката ти...просто нямам думи.Освен да бъдеш наранена от този човек, друго не знам какво можеш да очакваш.

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 09:10
аз никога не се връщам към стари връзки! не че не съм имала такова желание, но просто си казвам, че това е затворена страница и човек трябва да върви напред, а не да се обръща назад. послушай съвета ми и гледай само напред ;)