PDA

View Full Version : Нещо мн странно



Little
04-12-2007, 19:08
Предполагам ще си кажете-поредната тъпа тема,но ви моля за съвет защото найстина нз какво да правя? :? Та значи проблема ми е,че тази година се запознах с едно момче от моето училище което е с 3 години по голямо от мен.Въпреки това след като се запознахме известно време си писахме закачаше ми и така нататък.Всъщност след това разбрах че една моя приятелка го харесва и зада е щастлива тя реших че е по-добре да се опитам да ги събера и рпеших че мойте чувства не са важно.....НО в последствие работата стана с тях двамата но за кратко сега не са заедно,и от време навреме той подмята някои неща които ме объркват и не съм сигурна дали ме харесва или не?! :| Лошото при мен е че аз изпитвам голямо влечение към него и го харесвам и неспирам да мисля за него и това ме побърква,но и да има шанс да сме заедно се страхувам да не изгубя приятелката си! Ако някой може да помага....да казва... #-o Мерси предварително

Kianna
04-12-2007, 19:10
"Отстъпила" си го на приятелката си->нейн е.Забрави го.

nasty_f
04-12-2007, 19:19
Добър човек си.
По темата- Вече си направила това,което се изисква от една истинска приятелка,но щом не са заедно сега....Няма лошо да пробваш.Не ми се вярва приятелката ти да се разсърди.Ако е истинска ще ти върне на жеста с жест :wink:

radito
04-12-2007, 19:34
Добър човек си.
По темата- Вече си направила това,което се изисква от една истинска приятелка,но щом не са заедно сега....Няма лошо да пробваш.Не ми се вярва приятелката ти да се разсърди.Ако е истинска ще ти върне на жеста с жест :wink:
взе ми думите от устата!

nasty_f
04-12-2007, 19:38
Добър човек си.
По темата- Вече си направила това,което се изисква от една истинска приятелка,но щом не са заедно сега....Няма лошо да пробваш.Не ми се вярва приятелката ти да се разсърди.Ако е истинска ще ти върне на жеста с жест :wink:
взе ми думите от устата!
:mrgreen:

SaYoNaRa
04-12-2007, 19:45
Ти вече си показала че си добра приятелка.Направила си всичко възможно да сабереш приятелката си с това момче.Щом като не са заедно си пробвай шанса, пък й ще разбереш дали имаш приятелка истинска като теб.

sasha_90
04-12-2007, 19:48
ми пробвай се с него,нищо не губиш

honda^
04-12-2007, 19:49
Поговори с приятелката си. Кажи й това, което написа на нас. Обясни й, 4е това, което са имали, ве4е е приклю4илои ти има666 право да се бори666 за него, както и за своето 666тастие :roll:

koalka
04-13-2007, 07:43
Още в началото е трябвало ти да избираш какво да направиш.Говори с приятелката ти и с него и реши какво да правиш.

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 09:06
след като приятелката ти вече не е със този човек, не виждам защо толкова се притесняваш, че ще я загубиш. сигурна съм, че тя ще те разбере ако й обясниш, че изпитваш влечение към него (стига естествено да си сигурна и в неговите чувства!!!!) ако обаче не чуеш от устата му "харесвам те" просто не си прави труда да казваш каквото и да било пред приятелката си. излизайте, сближете се, пък вече времето ще покаже ;)

krasivata_luvica
04-13-2007, 09:19
"Отстъпила" си го на приятелката си->нейн е.Забрави го.
така е!!!!

BAYO
04-13-2007, 20:23
Ако нямам нищо общо с тва момиче, харесвам я, но и мой приятел също --- винаги и 200% му я отстъпвам. Неа се прайм на ***** за едно маце я... мацета фул!

04-13-2007, 20:27
КОЙ КЛАС СИ??????

PoLiToOo
04-13-2007, 23:59
"Отстъпила" си го на приятелката си->нейн е.Забрави го.

sherry
04-14-2007, 07:04
Приятелката ти харесва ли го още?

Мисля, че трябва да пробваш с него, но преди да предприемеш каквото и да е било, говори много сериозно с приятелката си. Попитай я какво чувства към него, кажи й, че отдавна го искаш и, че не искаш да си развалите двете приятелството.

sk8er_girl
04-14-2007, 07:15
pravila sam sa6tata "gre6ka" samo 4e go otstapih na macka deto ne q e***e mn mn za nego i taka s tqh ne izleze ni6to, toi ne mi prosti 4e go otrqzah zaradi neq, i sega po4ti 3 godini sled tova taq fr nikva ve4e ne mi e, a s nego ne si govorim za pove4e ot godina i polovina.

informaciqta mai be6e izli6na oba4e ti kazvam 4e trqa da preceni6 dali si zaslujava. govori s priqtelkata si-ako naistina ste dobri fr tq 6te razbere kakto i ti si q razbrala togava. ako ne razbere zaebi q i posledvai 6tastieto si:)

BAYO
04-14-2007, 11:07
Ти вече си показала че си добра приятелка.Направила си всичко възможно да сабереш приятелката си с това момче.Щом като не са заедно си пробвай шанса, пък й ще разбереш дали имаш приятелка истинска като теб.

Тва ми хареса! =D>

a~n~i~t~y
04-14-2007, 11:21
spored men oshte v na4aloto predi da go otstapish trqbvashe da govorish s neq, a i ne samo s neq ami i s nego, za da razberesh kam koq ima po - golqmo vle4enie..... li4no spored men...sega sled kato ve4e e imala ne6to s nego 6te i e po gadno da bydesh s nego sega, otkolkoto ako predi tova beshe stanalo ne6to. nz moe mnenie