PDA

View Full Version : JoinT кефи ли ви ???



PaMit0
04-12-2007, 20:39
е така притеснява ли ви 4е прафкате и другите гледат ли ви тъпо понеже те даже нз за кфо иде ре4 и колко 4есто пафкате :wink:

niGGa
04-12-2007, 21:35
почти всичките ми приятели знаят за какво иде реч и никога не се чувствам некомфортно.
Колко често.. зависи... имало е периоди всеки ден по много..имало е на месец веднъж..но в момента не пуша.. първата ми трева ще бъде чак от новата ми реколта..

KiLLeR_InSTiNkT
04-13-2007, 17:27
Пред приятели не се притеснявам, защото те знаят, но роднините ми нямат представа освен брат ми...

IdiOtKa
04-13-2007, 18:33
ами да ...всичките ми приятели знаят , някой са негативно натроени и ме гледат достаааааа странно когато съм напушена или пуша ,а и не ми се занимава да им обяснявам че не би трябвало да са негативно настроени ....

theEXPLOITED
04-13-2007, 21:06
AZ NQMAM TAKIVA PROBLEMI 6TOTO VSI4KITE MI PRIQTELI NAI MALKOTO PU6AT TREVA AZ SAM NARKOMANKA OT DOSTA VREME I 'NORMALNI' PRIQTELI NQMAM TAKA 4E PO SKORO ME GLEDAT STRANNO AKO NE SAM DRUSALA 6TOTO TOGAVA VE4E MI LI4I I STAVA LO6O........MNOO LO6O 8)

teenkopele
04-14-2007, 08:20
е така притеснява ли ви 4е прафкате и другите гледат ли ви тъпо понеже те даже нз за кфо иде ре4 и колко 4есто пафкате :wink:

А теб кефи ли те? :-D

IlLuSi0nS`
04-14-2007, 09:31
хахахха сичките ми френдс пушат трева.. с хора, моито не шпушат общувам мн рядко и само по наложителни причини.. така че никлои не ме глреда странно хахахахах амо единствено хората по улиците хахахаха ама аз на тях им се смея в лицето така че не ме бърка особено ако сме поече напушени и се смеем дружно щото сам малко кофти се пак хахахахха луд стаат аххаха

/wan`a`doo/
04-15-2007, 12:00
Emi nai-4esto mi se slu4va teq ot moq klas da me gledat stranno kato se hilq adski mnogo, ama te ne sa mnogo v 4as i ne mi dreme osobeno. Ponqkoga mi stava tupo kato vijdam kak vsi4ki sa se susredoto4ili v materiala, a az primerno si risuvam nekvi debil6tini i slu6am muzika, ama tva e- takuv izbor sum napravila i ne mi pre4at :roll: Ina4e priqtelite mi... emi nie pu6im zaedno vse pak- nqma kak da me gledat stranno ili tupo :roll: A po ulicite- ami az se hilq i sum 6tastliva, a ako nqkoi si pomisli 4e sum luda, za6toto sum 6tastliva- what the fuck =;

phaser
04-15-2007, 13:46
Хаха, 'кефи' ме. Много мразя тази дума.

Иначе преди пафках всеки ден и то по бая, но сега съм спрял и нямам намерение изобщо да го правя следващата година и половина. Като вляза в университета съм си обещал да се размажа :)
Хубавото е, че и цигарите заминаха, успоредно с това. Че взех доста да кашлям напоследък.

PaMit0
04-15-2007, 15:12
А теб кефи ли те? :-D

Даааа естествено 4е ме кефи хипер яко е но е така понякога не6то кат се опитам да съм сериозна и си мисля 4е целия свят седи и ме гледа и сяка6 разбира 4е сум се напафкала и ми стаа некфо тъпо и след малко аиде пак по4вам да се смея хах

04-15-2007, 18:23
еми с моите приятели пафкаме редовно и ни е много забавно и не ни пука как изглежда отстрани важното е да ни е кеф :twisted:

AciD
04-15-2007, 21:06
mi do sega nikoi ne me e gledal stranno... ne znam de, moje i da sa ama da ne sam gi zabelqzala horata... ina4e horata okolo mene si me gledat kakto kogato ne pu6a.... puk kato se nau6ime s gajeto mi i dvamata se gledame stranno...ta mai samo toi me gleda stranno.......... (ne moga da pi6a mnogo smisleno dnes)

seFteto
04-18-2007, 14:43
hah mi da kefi me xax hiper veselo i zabavno e kat se napu6im si4kite goveda i taka a dali ni gledat stranno mi nz to nie umirame ot hilej taka 4e nz xaxa

IGNGN
04-18-2007, 17:10
Не ме притеснява, не ме интересува и различно

04-19-2007, 09:16
Mi ne mi puka kak me gledat horata,kefi me pofq i pusha....1-2 sedmichno

theEXPLOITED
04-20-2007, 11:48
Emi nai-4esto mi se slu4va teq ot moq klas da me gledat stranno kato se hilq adski mnogo, ama te ne sa mnogo v 4as i ne mi dreme osobeno. Ponqkoga mi stava tupo kato vijdam kak vsi4ki sa se susredoto4ili v materiala, a az primerno si risuvam nekvi debil6tini i slu6am muzika, ama tva e- takuv izbor sum napravila i ne mi pre4at :roll: Ina4e priqtelite mi... emi nie pu6im zaedno vse pak- nqma kak da me gledat stranno ili tupo :roll: A po ulicite- ami az se hilq i sum 6tastliva, a ako nqkoi si pomisli 4e sum luda, za6toto sum 6tastliva- what the fuck =;
ABSOLUTELY RIGHT...NA MEN MI E TO4NO TAKOVA POLOJENIETO VSEKI DEN MNOO ZLE I NE MI PUKA ZA NI6TO I NIKOI KAKTO ISKAT DA ME GLEDAT AZ SAM SI NAPRAVILA IZBORA I MI E SUPER QKO

MDMA
04-21-2007, 13:29
кефи ме,но не прекалявам, пък и пафкам само когато съм в къщи или на купонче ::: иначе навън [-X

PaRkInSoN
04-22-2007, 10:49
Не ме кефи ще ви питам след време какво ще подхванете малки наркоманчета като станете на 20.. за какво ще мислите как да си добавите тревица всички тинейджъри са се запалили по тая трева!
Пафкайте си ама след време ще съжалвате защото едва ли някои от вас (тревоманите)мисли за нещо друго освен от кой дилър си земе и с кой да се напуши!Спрете го тоя боклук и си мислете за бъдещето!Е можеш и да земеш само за релакс а ако ис се зарибил е кофти!

Sarabi
04-22-2007, 14:19
А теб кефи ли те? :-D

Даааа естествено 4е ме кефи хипер яко е но е така понякога не6то кат се опитам да съм сериозна и си мисля 4е целия свят седи и ме гледа и сяка6 разбира 4е сум се напафкала и ми стаа некфо тъпо и след малко аиде пак по4вам да се смея хах


Ех Пами, Пами :lol: Параноята те гони.
Като се напуша не ми пука за нищо. И да ме зяпат и да не ме зяпат хората- аз съм щастлива. Извод :arrow: не се опитвай да бъдеш сериозна. Ако толкова се спичаш ходи по градинките, там също стават много весели неща :twisted: .

AciD
04-22-2007, 17:56
Не ме кефи ще ви питам след време какво ще подхванете малки наркоманчета като станете на 20.. за какво ще мислите как да си добавите тревица всички тинейджъри са се запалили по тая трева!
Пафкайте си ама след време ще съжалвате защото едва ли някои от вас (тревоманите)мисли за нещо друго освен от кой дилър си земе и с кой да се напуши!Спрете го тоя боклук и си мислете за бъдещето!Е можеш и да земеш само за релакс а ако ис се зарибил е кофти!


emi kvo da ti kaja... ni6to novo ne sam podhvanala, drusam se s kvoto inagi sam se drusala... treva pu6a 6 7 8 godini, ne znam i az to4no... taka 4e trai kat ne znae6 dete

Buhtaaa
04-22-2007, 19:15
xaxa trefa ... pusha rqdko ama kato pusha pusha mn ... priqtelite mi ne mislqt koi znai kakvo zagirjvat s za mene ama znaqt che i mi e nujno da se otveq malko ot problemite si shtoto nqma s kakvo dr da si pomogna ... :roll:

BraInLesS_f
04-23-2007, 19:50
На мене не ми е хич гузно,че си пафкам...И понеже кат пуша околните винаги и те са изтрещели и ми се усмихват! :-D
В сми,че не съм пушила пред някой,който да ме гледа странно! :)
Афе пушенето бива! :)

Lauta Hools
04-24-2007, 00:01
of as nesum pushil ganja ot super mnogo vreme...problema e 4e ve4e neme fa6ta seeno pu6a cigara malko me zamaiva i ni6to drugo...ve4e sum na gabi moje bi e ot tva :-D :::

Lauta Hools
04-25-2007, 16:01
:smt017
Или нещо се ебаваш,или не знаеш дори какво говориш... ti ql li si nqkoga gabi we brato :?: :!:

PaRkInSoN
04-25-2007, 20:20
of as nesum pushil ganja ot super mnogo vreme...problema e 4e ve4e neme fa6ta seeno pu6a cigara malko me zamaiva i ni6to drugo...ve4e sum na gabi moje bi e ot tva :-D :::
После и гъбите нема да те ловнат и ще минеш на шприц ето за тов е лошо да пафкате трева! :roll:

PaRkInSoN
04-25-2007, 20:23
Не ме кефи ще ви питам след време какво ще подхванете малки наркоманчета като станете на 20.. за какво ще мислите как да си добавите тревица всички тинейджъри са се запалили по тая трева!
Пафкайте си ама след време ще съжалвате защото едва ли някои от вас (тревоманите)мисли за нещо друго освен от кой дилър си земе и с кой да се напуши!Спрете го тоя боклук и си мислете за бъдещето!Е можеш и да земеш само за релакс а ако ис се зарибил е кофти!


emi kvo da ti kaja... ni6to novo ne sam podhvanala, drusam se s kvoto inagi sam se drusala... treva pu6a 6 7 8 godini, ne znam i az to4no... taka 4e trai kat ne znae6 dete
Това друсане ли е?Щом пафкаш от толко време си минала и на шприц.

04-25-2007, 22:12
of as nesum pushil ganja ot super mnogo vreme...problema e 4e ve4e neme fa6ta seeno pu6a cigara malko me zamaiva i ni6to drugo...ve4e sum na gabi moje bi e ot tva :-D :::
После и гъбите нема да те ловнат и ще минеш на шприц ето за тов е лошо да пафкате трева! :roll: tva 4e nema da me lovat i gabite i na kvoto i da minaam sled tva kvo ob6to ima s tva 4e ne e huu da sa pafka treva?! men sprq da me fa6ta ot kakto po4nah gabi tapanar mnogo razbirash sigorno i ot gabi ama kvo da ti govora...

rootsniky
04-25-2007, 23:11
kojto pishe protiv narkoticite e tapanar, kato ne ni obichate nedejte da ni zanimavate s vas nogo zleee

rootsniky
04-25-2007, 23:12
haaaa parkinson ti si naj tupiq bate hahaha

Гост и то нов
04-26-2007, 09:23
Мале, що луд народ има. Че то само като чете човек какви простотии ръсите и трябва да му стане ясно що НЕ ТРЯБВА да пуши. Бе вземете отидете на някой сайт -например на принтънския университет и вижте снимки от ядрено- магнитен резонанс на таквиз дроги като вас и като им видите дупките и тогава приказвайте. Ма то и това няма смисъл щото един перко по- нагоре го е казал, че не му пукало. Ми ходи се гръмни бе. Ама и това е мит- на всички дроги им се мре ама мамка му не умират. Зорлем 1 на 20 да фърли топа. Щото от това се не мре- то природата си знае работата и ги е оставила да се мъчат и то така да се мъчат щото най- накрая като дойде в съдебна медицина и като му отворим мозъка прилича на пиле- фрикасе. Ама проблема е че мъчат нас останалите щото се налага да ги търпим.

04-30-2007, 09:56
Мале, що луд народ има. Че то само като чете човек какви простотии ръсите и трябва да му стане ясно що НЕ ТРЯБВА да пуши. Бе вземете отидете на някой сайт -например на принтънския университет и вижте снимки от ядрено- магнитен резонанс на таквиз дроги като вас и като им видите дупките и тогава приказвайте. Ма то и това няма смисъл щото един перко по- нагоре го е казал, че не му пукало. Ми ходи се гръмни бе. Ама и това е мит- на всички дроги им се мре ама мамка му не умират. Зорлем 1 на 20 да фърли топа. Щото от това се не мре- то природата си знае работата и ги е оставила да се мъчат и то така да се мъчат щото най- накрая като дойде в съдебна медицина и като му отворим мозъка прилича на пиле- фрикасе. Ама проблема е че мъчат нас останалите щото се налага да ги търпим.

em da ti kato si tolkova umen ne pu6i i se zanimavai s qdrena fizika e ni misli nas drogite det vika6 zemi se grumni, i moq mozak ne prili4a na pile frikase za razlika ot tvoq we tulup :smt005

04-30-2007, 10:11
Мале, що луд народ има. Че то само като чете човек какви простотии ръсите и трябва да му стане ясно що НЕ ТРЯБВА да пуши. Бе вземете отидете на някой сайт -например на принтънския университет и вижте снимки от ядрено- магнитен резонанс на таквиз дроги като вас и като им видите дупките и тогава приказвайте. Ма то и това няма смисъл щото един перко по- нагоре го е казал, че не му пукало. Ми ходи се гръмни бе. Ама и това е мит- на всички дроги им се мре ама мамка му не умират. Зорлем 1 на 20 да фърли топа. Щото от това се не мре- то природата си знае работата и ги е оставила да се мъчат и то така да се мъчат щото най- накрая като дойде в съдебна медицина и като му отворим мозъка прилича на пиле- фрикасе. .

Хахохихихи!!!! "дупки в мозъка" ти добре ли си бе, биология поне у4ил ли си, (4е от медицина , анатомия и физиология на 4овека, и особенно от биохимия на мозъка и бъкел не разбираш е ясно като бял ден)

Buhtaaa
04-30-2007, 14:06
лично аз се кефех до едно време ... след което разбрах ... че си навличм големи проблеми и спрях ... пушех почти всяка седмица но сега ми се случва на месец веднъж ... дори и по рядко ...

05-02-2007, 20:39
разкътаха ни фамилията ушевите =D> като им се чади и аха, аха, откъде да зимат...затва спрях едно време. ама тва време мина... O:)
петък-ден се чади по 7-8 пъти. през седмицата по веднъж-два пъти. сичко е на 60. най-се дразня като налазват някви, вече не толкова от куки тряя се пази човек, ми от налазвачи :evil:

rootsniky
05-03-2007, 07:21
abe nie vi turpim vas, nasqkade qko typi i samo gluposti letqt iz vuzduha, ama nea go razberesh shoto ne si malcinstvo a glupostta e naj razprostranena

sWeEt_SeEd
05-03-2007, 12:37
мии ,пуша , щото ми харесва усещането, забавлявам се и ми е яко, не пуша-пак ми е яко...пуша през ден, два,понякога вс ден...няа значение.Приятелите ми не ме гледат странно щото мнозинството пафкат, а тези, които ми пискаха на главата,поучаваха ме и тн. скоро забравиха и ме бяха закопали вече, сега май не ги интересува...не знам всъшност...забраих ги :mrgreen: те почнаха да с еосъзнават ма късничко .
offtopic:
Wisskas ти от Перник ли си :smt006 сори ако нешу нахалствам, ама да пушнеме някой път заедно :smt016

rootsniky
05-03-2007, 20:34
pernikkkkkkkk haaahahaaaaaa haaaaahaaa ahaha

pathetic
05-03-2007, 21:08
Перник е гей.

Същото е и с вас.

..

пафкам ха ха ха.

sWeEt_SeEd
05-04-2007, 12:08
мм тъпо- да... ма ми се налага да го посещавам по неприятни причини :smt009 pathetic- nice...отива ти =D>