PDA

View Full Version : 15 причини, поради които обичаш някого



веселата шматка :D
04-12-2007, 19:56
емии хей реших да пусна една темичка, в която никой да не се оплаква от проблемите си и т.н. а точно обратното ;) е надявам се да се заинтригувате и все някой да изрази себе си.А и няма по-приятно от това да разкриеш чувствата си пред другите.Освен това не ми се вярва че има човек, който да не се зарадва на влюбените :smt007
Е приятно писане :D

sweet_girl_
04-12-2007, 20:00
Еее..Не е нужно да броя причини.Това,че обичам един човек ми стга.

sasha_90
04-12-2007, 20:03
Могат да се изброят мн повече,но главната е,че го/я уважаваш,като личност.

nasty_f
04-12-2007, 20:03
Още не е обич,а любов,или прекалено харесване.Та,ще дам причините,поради които го харесвам страшно много.
1-во: ОЧИТЕ МУ!
2-ро: НАЧИНА ПО КОЙТО СЕ ДЪРЖИ С МЕН!
3-то: ЧЕ Е САМИЯ СЕБЕ СИ!
4-то: ЧЕ МИСЛИ ЗА ЗДРАВЕТО МИ! :smt008
5-то: МНОГО Е МИЛ И НИКОГА НЯМА ДА МЕ НАКАРА ДА НАПРАВЯ НЕЩО НА СИЛА!
6-то: ТЯЛОТО МУ!
7-мо: ВЪОБЩЕ НА ВЪНШЕН ВЕД НЯМАМ НИТО ЕДНА ЗАБЕЛЕЖКА!
8-мо: УЧИ МНОГО И Е МНОГО УМЕН! :-D
9-то: ХАРЕСВАМ ГО СТАРШНО МНОГО СЪЩО И ЗАЩОТО ЗНАЕ КАК ДА МЕ НАКАРА ДА СЕ ЧУВСТВАМ НАЙ-ДОБРЕ И В НЕГОВО ПРИСЪСТВИЕ НАЙСТИНА МИ Е НАЙ-ДОБРЕ!ЕДВАМ СИ ТРЪГВАМ КАТО ДОЙДЕ ВРЕМЕ ДА СИ ХОДЯ :(
10-то: ЗАРАДИ САМИЯ НЕГО,ВСИЧКО В НЕГО МИ ХАРЕСВА,ВСИЧКО!!!


Това 10-тото съм му го казвала...Казах му "Щом съм с един човек значи всичко в него ми харесва"

ThePainIsReaL
04-12-2007, 20:05
Преди повече от година бях седнала да пиша причините. Стигнах до 107 и просто реших, че няма смисъл, защото така мога да си карам и до милион и никога няма да съм казала всичко и никога няма да е достатъчно това, което съм написала.
Така че, няма смисъл да се мъча да изброя 15 неща.. безсмислено е, не само защото нямам кого да обичам, а и защото това са си индивидуални (и твърде лични за мен!!!) неща, които не бих споделила с толкова народ.

bulgarche
04-12-2007, 20:53
Аз пък не се оплаквам че съм съвсем сам, изоставен, вълк единак, самотник, като сирак...яко е да си сам всъщност...и не се оплаквам (в повечето случаи)

_[LiFe-StiLe]_F
04-12-2007, 20:55
по-скоро питай кои 15 човека обичам, а не защо ;) щом обичаш някой значи има за какво независимо какво е то ;)

mila_pila
04-12-2007, 21:15
Първо да отбележа, че говоря за любовта между момче и момиче, не за приятелската любов и т.н.
Повечето казаха, че имало много причини, но наистина се замислете защо го/я обичате. Не е нужно да пишете тук, но ако и вие не знаете защо “обичате” половинките си едва ли това вашето е любов....... аз ще напиша част от причините да Го обичам, не за дуго, а защото той най-вероятно няма да ги научи...тъй че поне с вас да споделя, ако не с някой друг...... по едно време се улях и спрях да слагам номера, но то пък някой тръгнал да ми чете поста :D
1. караш ме да се усмихвам. Почти всеки път като си спомня всичките простотии, които съм правила за да те накарам да ми обърнеш внимание и се засмивам лекичко на себе си.
2. напомняш ми за това, че не съм толкова слаба, колкото си мислех, преди да започна да правя простотиите. Наричам ги така, защото не дадоха резултат, освен, че ме направиха по-силна.
3. караш ме да вярвам в себе си, не в щастието и сдъбнатите мечти, но в себе си.
4. всеки път, когато те видя сърцето ми започва да бие лудо и си губя дъха, искам да кажа нещо, но съм твърде заета да гледам надменно и да се правя, че не те забелязвам.
5. ти си моето минало, повечето неща, които си спомням от детството ми са свързани с теб, ти си и моето бъдеще. Вярвам, че животът ми е трайно повлиян от твоето присъствие или съответно отсъствие в него.
6. караш ме да се чувствам харесвана, интересна, даже малко самоуверена
7. за теб пиша всички есета, стихчета и страшно много ми влияеш на мисленето. Понякога доста отрицателно, но и това си има положителни страни.
8. обичам те! Боже, ти ме накара да повярвам, че мога да обичам някой. Преди теб никой не съм обичала, а след теб е празно.
9. ти ме караш да се чувствам жива, осмисляш живота ми. Заради теб има за какво да мисля по цял ден, мога теб да обвинявам за всички провали в живота си, ти винаги си бил там и винаги ще има място за теб... в сърцето ми
10. преди теб не вярвах, че ще открия човек, за който да кажа, че не мога да живея без него, но ти си този човек! Знам, че и без теб ще дишам и ще съм жива, но няма да живея.
11. заради теб мразя себе си, защото съм готова да променя всичко, да бъда каквато ме искаш, газя принципите си и пак те обичам. Харесвам новото си аз... задари теб.
12. обичам те, защото имам нужда да обичам някой, имам нужда да мечтая за щастие.
13. обичам те, защото ти ме правиш щастлива, независимо, че не ти се вярва...
14. твоята слабост ме привлича, ти си като мен и го знаеш.....
15. обичам несигурността ти, обичам грозната ти усмивка, при която излгеждаш като беззъб, обичам и косата ти, обичам те, когато не знаеш какво да ми кажеш, как да ме погледнеш, когато си играеш с чувстава ми, чакайки да направя нещо, обичам те, заради това, което си. Ти винаги ще бъдеш моето мило. Обичам те, защото си ми първата любов и единствената, винаги ще си спомням за теб с усмивка и лека тъга. За да няма тъга смятам някой ден да ти дам това, което пиша сега. Прави с него каквото искаш, аз пак ще те обичам. Обичам те, защото ме караш да се съмнявам в това дали те обичам, дали съм способна да обичам като цяло и да стигна до извода, че все пак те обичам и няма да се уморя да го повтарям. Знам, че след 2 години ще се разделим за винаги и най-вероятно няма да се видим повече, но нещо ме кара да мечтая, че за тези две години ще изживея най-голямото си щастие или нещастие.....важното е, че те обичам и винаги ще те обичам. Щях да започна следващото изречение с думата “жалко”, но това би било трагедия. Нищо свързано с теб не е жалко. Обичам те, защото си идиот. Обичам те, защото и двамата сме идиоти. Обичам те, защото играеш билярд по-добре от мен. Обичам те просто така, защото никой друг не ме е обичал както ти. Да, вярвам, че си ме обичал и още ме обичаш. Обичам те, защото без теб не мода да дишам, обичам те, защото без теб няма за кого да се оглеждам като обикалям по улиците, без теб няма смисъл да тръгвам за училище, без теб няма смисъл да се опитвам да се променя, а аз искам. Обичам те, защото искам да те обичам, искам да ти дам любовта си, да те прегърна. Караш ме да се разнежвам, да виждам красота във влюбените двойки и да искам да сме като тях. Обичам те, защото ти си моето бъдеще.

BastardOfChrist
04-12-2007, 21:27
Няколко причини поради , който да не "обичаш" или по-скоро , да се залъгваш че го правиш :
1. Индивидуалноста , няма я нуждата да се съобразяваш с някого.
2. Повечето време отделено за развитието в лично ниво
3. Няма го притеснението за твоята "лИбоФ"
4. Няма караници с твоя "възлюбен" по най-различни теми
5. Няма я фалшивата заблуда в "лИбоФта"
6. ЛибоФта те прави по-слаб , в някой моменти , а можеш да черпиш "силата която тя ти дава" и от други източници
7. Няма я загубата на ценно време , в което "мислиш за прекрасната си връзка"
8. Не ставаш отдушник на душевните проблеми на "възлюбения си"
9. Няма ги травмите , който едно такова залъгване може да донесе
10. Няма я цялата ревност и разговори тип-разпити
11. Липсва нуждата да ходиш след гъза на някой и да се съобразяваш с трудния побертет травмиращ/л го :-D
12. Няма ги "трудните момемнти на плач и нараненост нанесени от половинката" :smt005
13. Повече време за осъвършенстване на личните таланти.
14. Не се страхуваш от предателство от страна на "половинката" (или така "ми казах нещо за теб , което си ми споделил/а без да искам , sorri mens )
15. Няма го и падението предизвикано от по-горе описаното "чувство"
P.S. Плс , нафлеймете ме , имах трудна седмица и трябва да разтоваря =(

mila_pila
04-12-2007, 21:36
P.S. Плс , нафлеймете ме , имах трудна седмица и трябва да разтоваря =(
аз няма да те "нафлеймя", даже мисля, че си прав/а. животът щеше да е по-лесен без любовта, без чувствата като цяло..........ех, романтичното в мен се обади :-D

flora23
04-12-2007, 22:17
ами това май ми е първото мнение в такива форуми,обаче мисля,че избрах най-правилния хехе
ем какво да кажа, обичкам си го и то много :), а ето и някои причини:
1-ми защото го обичам хихихи
2-защото и той ме обича :smt007
3-защото ме кара да се чувствам специална 8)
3-защото когато съм с него усещам сигурност и знам, че нищо лошо неможе да ми се случи
4-защото с него съм щастлива
5-защото мисли кое е най-добре за мен и винаги се съобразява с моите желания :}
6-защото винаги "казва каквото мисли и понякога немисли какво казва",абе с една дума честен е :)(а това е рядко срещано качество,особено при момчетата :-s )
7-защото когато нее до мен съм самотна и много ми липсва :(
8-защото и сега искам да е до мен и да си го гушкам и да си го целувам...ехх :smt008
9-а отбелязах ли че ми е голям хубавец :P
10-ех и тези синьо-зелени очи... :roll:
11-защотооо...защото не е като другите момчета
12-защото не е егоист
13-зарди страхотното му чувство за хумор :lol:
14-защото въпреки че понякога прекалявам с лигавенето и доста го притеснявам пак си ме търпи :-) ой на какаа... хиихи :smt058
15-защото е много сладък като го притесня :twisted:
16-защото, когато ме поеме в силните си ръце и ... неискам да ме пуска...никога :smt049
17-защото си е мой :smt054
18-защото...аа те стнаха повече от 15 хихи :lol: ,ами защото мога да продължавам още,но ще спра дотук ;)

UnsTToPPaBBle
04-13-2007, 06:27
ot tezi na "nasty_f" samo 6 i 7 mi kucat :-D :-D :-D :-D

kiflata_mi
04-13-2007, 15:20
Няколко причини поради , който да не "обичаш" или по-скоро , да се залъгваш че го правиш :
1. Индивидуалноста , няма я нуждата да се съобразяваш с някого.
2. Повечето време отделено за развитието в лично ниво
3. Няма го притеснението за твоята "лИбоФ"
4. Няма караници с твоя "възлюбен" по най-различни теми
5. Няма я фалшивата заблуда в "лИбоФта"
6. ЛибоФта те прави по-слаб , в някой моменти , а можеш да черпиш "силата която тя ти дава" и от други източници
7. Няма я загубата на ценно време , в което "мислиш за прекрасната си връзка"
8. Не ставаш отдушник на душевните проблеми на "възлюбения си"
9. Няма ги травмите , който едно такова залъгване може да донесе
10. Няма я цялата ревност и разговори тип-разпити
11. Липсва нуждата да ходиш след гъза на някой и да се съобразяваш с трудния побертет травмиращ/л го :-D
12. Няма ги "трудните момемнти на плач и нараненост нанесени от половинката" :smt005
13. Повече време за осъвършенстване на личните таланти.
14. Не се страхуваш от предателство от страна на "половинката" (или така "ми казах нещо за теб , което си ми споделил/а без да искам , sorri mens )
15. Няма го и падението предизвикано от по-горе описаното "чувство"
P.S. Плс , нафлеймете ме , имах трудна седмица и трябва да разтоваря =(
:smt023

alkobalko
04-13-2007, 15:33
Няма да ми стигнат само 15 неща. Аз обичам този човек повече от всичко на света и е глупаво да се мъча да изброя само 15 неща. Обичам всичко в него.

Always`Sad
04-13-2007, 15:54
Аз имам само 1 и тя е, че е това което е.

Adwokat
04-13-2007, 17:28
Няма да ми стигнат само 15 неща. Аз обичам този човек повече от всичко на света и е глупаво да се мъча да изброя само 15 неща. Обичам всичко в него.

Дам наистина е глупаво да изброяваме 15 причини и аз моята приятелка я обичам адски много бил дал и направил всичко за НЕЯ !! ВСИЧКО !! Дори като си уговорим среща и като я вида на 15 метра от мене и незнам защо но веднага се усмихвам.. незнам как да обесня но я обичам много ! :smt007 :smt007 :smt007

koalka
04-13-2007, 17:29
Хех, те да бяха само 15...прекрасен е, какво друго да кажа...Обичам го много, прекалено много...

BAYO
04-13-2007, 19:14
Стигнах до 10 000 и реших, че няма смисъл, защото така мога да си карам и до милион и никога няма да съм казал и написал сичко.
Така че, няма смисъл да се мъча да изброя 15 неща.. даже нищо няма да пиша. "Тихото" казване на нещата е по-добре, от колкото с думи. Невъзможно е да казваш на някой какво е за тебе, че го обичаш и т.н. а да не го показваш на яве.

sweet_holly
04-15-2007, 11:52
Аз никога не бих могла да кажа само 15 неща,защото го обичам повече от всичко друго на света,особено сега,когато е в болницата и страшно ми липсва :cry: Обичам го,защото е себе си,защото се държи невероятно мило,защото ми е адски хубаво,когато съм с него... :smt055

NightSky
04-15-2007, 12:04
Такамм...ако тръгна да ги изброявам много ще станат...просто този човек е всичко за мен :smt007

Barbie
04-15-2007, 14:49
Няма да номерирам и няма да броя - причини бол. Той е причината.
Приема ме такава, каквато съм.
Не се прави на нещо, което не е - естествен е.
Кара ме да искам да бъда по-добра, вярва в мен.
Аз вярвам в него.
Знам, че е добър човек.
Кара ме да се усмихвам и ме прави щастлива.
Мога да споделя с него всичко, той е най-близкият ми приятел.
Мога да разчитам на подкрепата му.
Искам той да може всичко да сподели с мен, да бъда до него, не бих позволила да се чувства сам.
Никога не се чувствам самотна, когато съм с него (А мен много ме е страх от самотата, освен това мога да се чувствам сама дори и сред много хора.)
Хубаво е човек да се замисля за подобни неща, всъщност темата ми допада. Помага ти за пореден път да оцениш, колко безумно много значи момчето/момичето ти за теб... Останалите причини ге запазвам за себе си :wink:

IKisseDAGirL
04-15-2007, 14:52
Могат да се изброят мн повече,но главната е,че го/я уважаваш,като личност.
:lol: :lol:
Има бая хора, които уважавам, но със сигурност не ги обичам.

animalita
04-15-2007, 15:05
1. Забавен е
2. Романтичен е
3. Мил е
4. Добър е
5. Красив е
6. Чувствителен е
7. Искрен е
8. Уверен е
9. Лоялен е
10. Импулсивен е
11.
12.
13.
14.
15.

Явно не съм толкова влюбена.... :smt009

ThePowerOfLove
04-15-2007, 16:17
1. Добър е
2. Красив е
3. Умен е
4. Забавен е и винаги като ми е кофти ме развеселява :)
5 Мил е
6. Съобразява се с мен :roll:
7. Винаги и е заинтересован как съм и какво правя
8. Сладък е 8)
9. Защитава ме когато имам нужда
10 Готов е да ми помогне
11. Обожавам неговите :smt008 и прегръдки
12 Грижи се за мен
13 Харесва ми да съм с него адки е приятно 8)
14 Дава всичко за мен
15 ОБичам го

russianmafiaboss
04-24-2007, 19:29
ми моите са :
1. защото е мн красива
2. защото когато се усмихва аз се чувствам щастлив
3. защото е много сладка когато се притеснява
4. защото искам да е до мен завинаги
5. защото тя ме обича
6. защото аз я обичам
7. защото си пасваме
8. защото тя е готова да промени себе си заради мен
9. а аз себе си заради нея
10. защото тя е много специална за мен
11. защото тя е моята първа истинска любов
12. защото тя ме кара да се чувствам особен
13. защото тя е човека , когото аз искам да виждам по всяко време
14. защото когато тя не е до мен - тогава тя страшно ми липсва
15. защото тя е единственото момиче от което се нуждая
16. защото мога да се удавя в нейните очи
17. защото тя може с една целувка да ме лиши от сън цяла нощ
18. защото тя е единственото момиче в мислите ми
19. защото мисля че мога да напиша още многоооо неща ...
20. защото всъщност аз не го мисля , а знам...