PDA

View Full Version : Toi me ob1rkvaaa!!!



sweety_hope
04-12-2007, 20:11
Az u4a v s1seden grad i p1tuvam vseki den.Ot nova godina si pi6a po skype-a s edno mom4e-vsi4ki s1u4enitzi i priqteli go poznavat-dori moga da kaja 4e toi e poznata li4nost v grada,za6totoe mn kontakten i s mn xubav xarakter.Ot kompaniqta na edno moe biv6e gadje e (v tazi kompaniq e i edin moi s1u4enik i mn dob1r pr)t.e. kompaniqta mu mi e dobre poznata.Vijda li sme se 4-5 p1ti,i sme bili zaedno vseki p1t,za6toto s nego mn se sblijixme po skype-a.Toi oba4e e mn xaresvan i se slavi s kratkotraini vr1zki i vs znaqt kolko e neseriozen toi i s kolko momi4eta e bil(ne govorq za sex).Toi taka umee da v1rti momi4etata,4e za edna ve4er smenq nqkolko.Mn e xubav i az mn se priv1rzax kam nego-da ne kaja,4e sam vliubena.Toi me kara da se usmixvam i me razveselqva i 4esto osmislq tzeli1 mi den.Kato vseki 4ovek posl1gva,no zabelqzax interes naposledak i s mn usiliq i razni nametzi i dori priznaniq ot moq strana,kato mn otkrit 4ovek mi kaza 4e mn me xaresva,4e mn go kefq,no ne iska seriozna vr1zka za6toto taka bil re6il....Ina4e e mn mn mil-pra6tame si tekstove na pesni,obesnqvame si kak 6te se gu6nem kato se vidim abe vse xubavi raboti.Dori dnes (toi ima RD) izleze po rano ot tqx predi da po4ne u-6te i bqxme na kafe i samo se gu6kaxme i tzeluvaxme i .....be6e mn xubavo a az se 4uvstvax mn 6tastliva-na sedmoto nebe...No v1prosa koito me m14i e dali da b1da po t1rpeliva s nego,no v s16toto vreme da parq distantziq i taka iteresa mu za da se re6i toi nakraq na seriozna st1pka ili prosto da ne o4akvam po seriozno ot nego???

nencuHka
04-12-2007, 20:15
Хм..щом е "плейбойче" значи ше обича недостъпните..
Що не се правишш на такава,за да видиш-може
да се увеличи интересът му към
теб... А може би да имаш
търпение ,знаеш ли - може да реши
да иска връзка..и да не е сериозна..връзка .. ?!

nasty_f
04-12-2007, 20:19
Който на каквото се е научил...Той е свикнал един начин на живот и трябва да е лудо вблюбен,за да се промени заради някой.Постарай се за му се харесаш още повече,не знам какво ще правиш,но го направи...Ще е един плюс повече и ще ти е от полза...След това недей веднага като видиш,че започва да ти пише още по-често-ако стане-да се предаваш веднага в "прегръдките му"...Изчакай малко,бъди малко по-недостъпна 1,2 дни.Като се видите недей веднага да му се нахвърляш...Но не прекалявай и с недостъпността,защото може да го накараш да се откаже.От всичко взимай по малко...И чак накрая,ако ти каже нещо,че иска по-сериозна връзка,но ако нееееее....Здраве да е :wink:

radito
04-12-2007, 20:24
Който на каквото се е научил...Той е свикнал един начин на живот и трябва да е лудо вблюбен,за да се промени заради някой.Постарай се за му се харесаш още повече,не знам какво ще правиш,но го направи...Ще е един плюс повече и ще ти е от полза...След това недей веднага като видиш,че започва да ти пише още по-често-ако стане-да се предаваш веднага в "прегръдките му"...Изчакай малко,бъди малко по-недостъпна 1,2 дни.Като се видите недей веднага да му се нахвърляш...Но не прекалявай и с недостъпността,защото може да го накараш да се откаже.От всичко взимай по малко...И чак накрая,ако ти каже нещо,че иска по-сериозна връзка,но ако нееееее....Здраве да е :wink:
пак ми взимаш думите! :-D

04-12-2007, 20:26
Ima oba4e i drug problem-toi e na printzipa ,4e ako vidi interes ot momi4e,togava i toi proqva kam nego,no ako momi4eto sam se zamislqla az e straxlivo i nere6itelno da si priznae,kakvo 6te pravi toi???Togava toi kaza:"ami ni6to-tq gubi".........Toi e golqm nepukist za vsi4ko(pone ne mu li4i da e) i ako edno momi4e mn mu se naduva ne se zanimava s nego,no tova ne ozna4ava 4e obi4a lesnite.......Toi e mn strannen i osoben i naistina me OB1RKVAAA>>>>>>

nasty_f
04-12-2007, 20:37
Ima oba4e i drug problem-toi e na printzipa ,4e ako vidi interes ot momi4e,togava i toi proqva kam nego,no ako momi4eto sam se zamislqla az e straxlivo i nere6itelno da si priznae,kakvo 6te pravi toi???Togava toi kaza:"ami ni6to-tq gubi".........Toi e golqm nepukist za vsi4ko(pone ne mu li4i da e) i ako edno momi4e mn mu se naduva ne se zanimava s nego,no tova ne ozna4ava 4e obi4a lesnite.......Toi e mn strannen i osoben i naistina me OB1RKVAAA>>>>>>
Тогава защо ти е да се забъркваш с такъв човек.Защото е гоин?Няма лошо,има много хубави момчета.После само ще си създаваш излишни главоболия и ще пускаш теми от сорта "Изневерява ли ми?" и тем подобни...Ти сама решаваш какво ще правиш.Дали постоянно ще се тревожиш за някакъв пикльо с високо самочувствие,или ще намериш едно свястно момче,което да държи на теб и да е готов на почти всичко за теб.

_[LiFe-StiLe]_F
04-12-2007, 20:42
ти самата казваш, че е прекалено харесвано момче за да устои на изкушението да бъде само с едно момиче дълго време. казваш, че те кара да се усмихваш, че те прави щастлива, че си се сближила с него, но помисли... колко момичета казват същото за същия човек?! нима мислиш, че ти си единствената, която изпитва това към него. естествено, че не! не бъди поредната глупачка, която ще се върше на всеобщия любимец! щом толкова харесваш характера му тогава просто си останете приятели, но не намесвай в тези отношения по-дълбоки чувства, защото това може само да те разочарова!

sweety_hope
04-12-2007, 22:17
Sig se zablujdavam za nego,no znam,4e mn ot ne6tata koito se govorqt za nego,ne sa istina.E da-po-lesno 6te mi e da mi e priqtel,za6tto toi e mnosoben i sig s nego 6te e trudno,no ne moga-ve4e go priex "po drugiq na4in".A i toi ne e 4ak tak1v PlayBoy-prosto kazva,4e ne iska seriozna vr1zka,a kogato nqma6 seriozna vr1zka s nikoi i kam nikoi zad1ljeniq,s kolkoto i da si na ve4er razli4ni partniora ne izneverqva6 na nikoi ot tqx,nali?A i mislq,4e tova 4e toi se e vlubil predi 2 godini i e bil zarqzan ot momi4eto mn go e naranilo i ozlobilo....O,boje!!!Imam nai-razli4ni tezi i mneniq po edin i s16t problem.Nz kakvo da mislq i nz kakvo iskam i kakvo ne v momenta - i me e strax,no i iskam da sam s nego.Nz kakvo da pravq......Tova e za6toto TOI ME OB1RKVA!!!

koalka
04-13-2007, 07:36
Може заради тази раздяла, която го е наранила, сега той да не търси дълги и изпълнени със силни чувства връзки и е разбираемо.Трябва да помислиш ти каква връзка искаш и съответно да решиш дали искаш да си с него.Ако искаш сериозна-не ми се вярва да те огрее при това момче, тъй като, както каза е харесван и се слави с краткотрайните връзки и флиртове.
Ако го харесваш и съответно не искаш нищо сериозно, бъди с него.Но помисли при вероятна раздяла, дали ще бъдеш наранена.

sweety_hope
04-14-2007, 16:24
Ami az se 4uvstavm dobre v momenta s nego,makar 4e sme se razbrali da nqma ni6to seriozno,po-skoro toi kaza 4e ne iska da me narani i za tova iska da znam,4e v momentz ne moga da o4akvam ne6to seriozno ot nego.No az mislq,4e ako prod1ljim taka da se vijdame,da se gu6kame, da se tzeluvame,da se d1rjim taka,da si spodelqme i t.n. 6te se vlubq,a v tak1v slu4ai sega6noto polojenie nqma da mi e ugodno.Iskam da se pazq i da prod1ljavame taka za6toto sega se 4uvstvam 6tastliva,istinski 6tastliva,za6toto ima 4ovek(mom4e),koeto da osmislq denq mi,no se s1mnqvam 4e az 6te se zaplesna i 6te stane po-slojno???Kakvo da pravq?

04-17-2007, 12:49
Чакай, чакай, значи се гушкате и се целувате, но не си гадже с него? :-s

BAYO
04-17-2007, 13:01
Ми ко да ти кажа. Пази се и не се привързвай. ТОй ти е казал, че за момента не иска да прескача на следващия етап от взаимоотношенията ви.Продължавайте да си се виждате, харесвате се и това е хубаво, но ако нещо стане и той поиска да си отиде, на теб ще ти е страшно кофти, ще се чувстваш зле, но поне си дай сметка, че от цялата тая работа може да излезе или нещо хубаво, след време, или всичко да свърши така, както е започнало.

sweety_hope
04-17-2007, 16:02
Ami da - gu6kame se i se tzeluvame bez da xodim - ima razlika i tq e v tva 4e nikoi nqma nikakvi zad1ljeniq kam drugiq-moje da e s drugi,no kogato az sam tam okolo nego toi e s men i obratnoto.

BAYO
04-17-2007, 16:07
Ми не че като си с гадже, не си свободен да правиш, каквото си искаш, твоя воля.Не си длъжен да правиш нищо, което не искаш! Пък щом сте си така и ви е готино, кво лошо? Само не мога да си представя факта, ако той или ти си хванете гадже?! Пак ли ще ш'се мотате двамката, като сте един около друг???

sweety_hope
04-18-2007, 15:20
Emi za momenta nikoi ot nas ne iska gadje!No to4no v tova e golemiqt mi problem-xubavo mi e s nego i ne iskam da spirame,no ako toi si nameri gadje,na mene 6te mi e mn gadno,za6toto mai po4nax da se priv1rzvam naistina kam nego a nz dali trqbva da si go pozvolqvam>