PDA

View Full Version : ne vqrvam na momchetata....kakvo da pravq



;(((`
04-12-2007, 20:18
imam nqkakav problem ...ne moga da se doverqvam na koeto i da e momche...imam priqtel koito e mn dobyr..vsichki mi go kazvat,no az ne moga da mu povqrvam i za nai malkoto neshto..nz kakvo da pravq...strax me e..imam chuvstvoto,che neprekysnato me lyji :smt010 ...iskam da mu povqrvam,a neshto ot vytre mi preche... ](*,) ](*,) ](*,)

nencuHka
04-12-2007, 20:20
Ми що не се опиташ да повярваш.. :lol:
Ам майтапа на страна,има ли нещо в миналото
ти ,което да те кара да не вярваш в силният пол?
Явно има някакво сиво петно,което ти пречи
да се довериш напълно на половинката си..
Помисли си добре дали новият човек те прави
щастлива и дали заличава или ще заличи проблемите
ти ,заради които не вярваш в момчетата.

sasha_90
04-12-2007, 20:21
И аз съм така-не мога да имам доверие на момче!

nasty_f
04-12-2007, 20:21
Женската интуиция понякога е много силна и вярна.Ако се наложи го проследявай,но много тайно,за да се увериш сама дали е така,както ти си мислиш,или не.Но ти,а не някой непознат,или просто много верен приятел,в който си сигурна,че няма да издаде плановете ти :wink:

JoeBanana
04-12-2007, 20:22
нарича се параноя и понякога се лекува с лекрства и електрошок http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

sasha_90
04-12-2007, 20:25
нарича се параноя и понякога се лекува с лекрства и електрошок http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif
нещо по смислено не можа ли да измислиш???

JoeBanana
04-12-2007, 20:27
imam chuvstvoto,che neprekysnato me lyji :smt010 ...iskam da mu povqrvam,a neshto ot vytre mi preche... ](*,) ](*,) ](*,)
сашке, на това как му се вика, А ? http://store2.data.bg/kiromastikata/mrgreen.gif

;(
04-12-2007, 20:28
nqma nishto...prosto imam mnogo priqteli koito sa mi spodelqli kak lyjat priqtelkite si i moje bi zaradi tova i az si mislq ,che i moq priqtel moje da me lyje...makar che..nali vi kazvam,che vsichki mi kazvat ,che e dobro momche i seriozno pyk i az go vijdam..ne e kato drugite..i tochno za tova iskam da mu povqrvam..a to nestava i samo se izmachvam i nego syshto :-k ](*,) :-k ](*,)

bulgarche
04-12-2007, 20:48
И защо си с него тогава?

_[LiFe-StiLe]_F
04-12-2007, 20:52
о, не се тревожи, аз съм в същата ситуация. при мен проблема дойде от там, че предишната ми връзка завърши катастрофално с разкритието на много лъжи и заблуди, на които съм вярвала повече от сляпо. от тогава нататък просто престанах да вярвам на момчетата, да приемам за чиста монета всяка тяхна дума... обаче не се гриза постоянно за това нещо, аз просто не си слагам думите на които и да било навътре, нито се задълбочавам прекалено много във връзката си. искам да си прекарам добре и толкова! отдавна съм спряла да мисля за това, че съм недоверчива... не гледам прекалено напред - всичко с времето си ;)

vivian
04-12-2007, 20:53
emi da,no ti tr da poznava6 priqtelq si i da preceni6 dali toi e kato tvoite priqteli.no vse pak ne vkarvai mn paranoq,za6toto e dosta kofti kogato si iskren,a ne ti vqrvat i za nai-malkoto ne6to...

;(
04-12-2007, 20:56
v nachaloto ne beshe taka..az iskam da mu vqrvam,no neshto mi prechi..ne e toi vinoven!dobro momche e ..ne mislq,che shte me izlyje.. i sled vsichko tova az ne moga i ne moga da vqrvam...iskam,no ne moga...za tova kazvam ,che sigorno e nqkakva bolest #-o :-k #-o :-k
mnogo e stranno.. #-o :smt012

;(
04-12-2007, 21:00
....za6toto e dosta kofti kogato si iskren,a ne ti vqrvat i za nai-malkoto ne6to...

mnogo chesto mi go kazva..che mu e bolno,che ne mu vqrvam i che vse edno si govori sam.. :cry: :-k ](*,)

vesi66444
04-12-2007, 22:30
mili4ka i az sum napulno taka,predpolagam 4e predi vreme si imala slqpo doverie na nqkoi i toi te e predal (sujalqvam ako gre6a) no pone pri men be6e taka,6te doide 4ovek na koito 6te ima6 pulno doverie tova ne zavisi samo ot tebe

;(
04-13-2007, 06:26
nikoi ne me e predaval....i za tova se chudq ot kyde moje da idva problema... :-k

IGNGN
04-13-2007, 07:21
Пробвай с момиче

koalka
04-13-2007, 07:25
Някога била ли си излъгана или просто така не искаш да повярваш?
Не е много добре за връзката ви да не му повярваш, ако наистина няма причина да се съмняваш в него.Опитай се да му повярваш. :wink: