PDA

View Full Version : Otkazva mi seks



04-12-2007, 21:10
Purvo momiche sum, vtoro ne znam kakvo mu ima na priqtelq mi
ama qvno ne e nared. Predi nqkolko sedmicsi go napravihme az sum na 16, toi na 18. Beshe mi za purvi put i mn mi haresa vupreki bolkata i kruvta, zashtoto go obicham. Posle sled nqkolko dni go napravihme oshte kum 5-6 puti i toi zakluchi che sum stanala nimfomanka, che samo za tova sum si mislela kak vidite li sum go izpolzvala kato vibrator. Samo deto ne kaza, che sum go bila iznasilvala... sqkash i toi ne go iskashe ... ](*,)
Sega ne smeq da povdigna temata. Obqsnih mu, che ne e grqh che pravim seks i che mi e mnogo hubavo s nego... ne che samo se chukame.
:-s
Daaaaaaa momiche sum i gadjeto mi sa durpa da pravim seks vpishete me v knigata s rekordite na Gines...

ThePainIsReaL
04-12-2007, 21:14
Наистина е странно това. Повдигала ли си някога темата след този негов коментар ?
И бтв ако някое гадже ми каже такова нещо, доста ще се замисля дали си заслужава да съм с него.

malka_sladuranka
04-12-2007, 21:15
:-k ....
Може да е в цикъл....
Не бе, незнам...точно каква може да е причината.
Може би му е странно да възприеме, че връзката ви е минала на друго стъпало...Знам ли..? :-k

04-12-2007, 21:26
Наистина е странно това. Повдигала ли си някога темата след този негов коментар ?
И бтв ако някое гадже ми каже такова нещо, доста ще се замисля дали си заслужава да съм с него.



Da povdigala sum q. I toi kaza, che za nego tova ne bilo vajno, che edva li ne go bil pravel po zaduljenie zaradi men. Za nego seksa bil pulna glupost. Daje mi kaza, che moje bi i izobshto poveche sme nqmalo da go pravim (tova ne e ebavka, problema e seriozen!!!) ne zn kakvo da pravq veche. :smt010 Moje bi ne me haresva veche...

Devilka
04-12-2007, 21:32
Наистина е странно това. Повдигала ли си някога темата след този негов коментар ?
И бтв ако някое гадже ми каже такова нещо, доста ще се замисля дали си заслужава да съм с него.



Da povdigala sum q. I toi kaza, che za nego tova ne bilo vajno, che edva li ne go bil pravel po zaduljenie zaradi men. Za nego seksa bil pulna glupost. Daje mi kaza, che moje bi i izobshto poveche sme nqmalo da go pravim (tova ne e ebavka, problema e seriozen!!!) ne zn kakvo da pravq veche. :smt010 Moje bi ne me haresva veche...

ne mislq che e zashtoto ne te xaresva... no ne znam kakva moje da e prichinata,po-dobre pogovori s nego... abe obqsni mu -to e normalno sled kato mnogo ti e xaresalo osobeno v nachaloto da ti se iska oshte i oshte,ne si nimfomanka ... tepurva pochvash svoq polov jivot

=)
04-12-2007, 21:49
Ела аз няма да се дърпам :lol: (шега)
По темата : Ми може да е притиснително момчето или с по - особен начин на мислене (което е по - вероятното) .Най - добре е да си поговорите :wink:

`Death`Whore`
04-12-2007, 21:54
Той е гей или не те харесва изобщо вече.

Cherlotte
04-12-2007, 22:19
Мисля, че вариантите са 2. Или има нещо, което го притеснява (не мога да го обясня по-точно, но както някой преди мен каза, може още да не е осмисли факта, че сте преминали "нивото" или нещо подобно ... причини колкото искаш) и второто, което е рядко срещано (болестно състояние мисля че е ) да няма либидо (т.е. сексуално желание) - мисля, че му се викаше асексуалност. Не вярвам причината да е в теб, т.е. да не те харесва - гадже ти е все пак. Моят съвет е да изчакаш малко, да поговориш открито с него (щом имате връзка би трябвало да можете да говорите спокойно) и да си наясно какъв точно е проблемът. :wink:

04-12-2007, 22:28
edna priqtelka ima6e sa6tiq problem, gadjeto i ne i puska6e taka da se kajae... ama se opraiha... problemat moje naistina da si misli 4e go izpolzva6 samo za seks i za ni6to drugo... imam i takiva priqtelki
az sam mom4e i s takiva priqtelki mislq 4e i az bih se zamislil ako priqtelkata mi postoqnno mi natqga za sex... to hubavo hubavo ama po nqkoi pat omrazva i ne e hubavo kato e mnogo na hubavo

of dano da ste me razbrali..spi mi se...leka no6t :-D

A_Loving_Girl
04-12-2007, 22:49
Тцтцтц....за пръв път чувам момче да отказва..на моя приятел докат му кажа и е готов веднага ;)

NiksaN4o
04-12-2007, 22:52
Или може просто да е мн ама мн тъп... имам един приятел който ходи с едно момиче 2 месеца. Тя още на 2рата седмица искаше да правят секс и така доста пъти му намекна за тея 2 месеца, но той така и не го направи сн нея ... ](*,) странни хора колкото искаш. :-k А тя е готино момиче което го посреща гола на вратата ... :smt005

bulgarche
04-13-2007, 07:06
Е странно щом вече сте го правили да ти откаже...аз сим бил с момиче,гаджета, т'ва онова, но просто не искам да правя сескс с тях.

koalka
04-13-2007, 07:56
Вземи поговори с него, защото това не е нормално.

SINDEL
04-13-2007, 07:59
Може би, колкото и странно да зву4и, се притеснява, 4е за теб връзката ви се гради само на секс. Верно е, 4е пове4е моми4етата се сдухваме и си мислим подобни работи, но нищо не пре4и и при него да е така. Евентуално подозира, 4е не го оби4аш, ами си с него само заради оная му работа, така да се каже. Поговорете си по въпроса.

krem4et0
04-13-2007, 08:37
нормално е двама млади да правят секс. Ненормално е да не го правят. Причинете може да са много-страх от обвързване, преумора, пренасищане, семейни проблеми и прочие. сега ако сте го правили 5-6 пъти за 1 ден е нормално да не му се иска известно време. да му е дошло в повечко и да с бои, че пак ще го цедиш толкова. защото 1 мъж да свърши 6 пъти си е жива мъка. Имаше тук и нещо относно свирките-обичам я и не искам да ми прави свирки. може и той да възприема сексът като нещо мръсно, в което не иска любимата му да е замесена. При всички положениея само 1 разговор ще ви оправи. Поговорете си!

gafinka
04-13-2007, 11:15
za pyrvi put go 4uvam tova mom4e da otkaje na momi4e....i vse pak kogato ti kaje aide da pravim sex kolkoto i da ti se pravi kaji mu neiskam

Adwokat
04-13-2007, 11:50
Ami ili Bisex.. ili e gay.. :) :smt017

04-13-2007, 14:06
Добре бе може не нещо момчето до се е притеснило недей да гледаш само от твоята гледна точка и да си правиш прибързани изводи постави се на мястото на другия питай го защо не иска, говорете и тогава съм сигурен че ще намерите решение на проблема