PDA

View Full Version : Защо става така?



НаФарФоРий
04-12-2007, 21:38
Здравейте !Имам 1 въпрос към Вас (за по - просветлените на тема секс :D )
Значи може да Ви се стори тъпо , НО защо когато с приятелката ми си "играем" нали любовна игра , това онова , и аз почна да я пипам по кли**рчето тя започва да се гъне , да пъшка и да диша мн учестено..и тн (Ест знам , че това е от възбуда) и изведнъж АХА и хване та ми помести ръката и/или каже "СПРИ СПРИ СПРИ".Защо го има тоя момент в цялата история?Та нали и доставям удовлоствие(тя сама казва , че и е много приятно) ?Много тъпо се чувствам тя пред прага едва ли не да получи оргазъм чрез любовната игра и изведнъж "Спри спри !" Има ли някакъв начин да се пропусне това нещо и от какво е породено то?И още 1 въпрос -когато се възбуди до такава , че си сгъва краката и започва със "STOP STOP" няма ли начин да я провокирам по някакъв начин да получи оргазъм освен като я пипам или евентуално чрезз :smt016 ?

Moderated by ^npocTo^a3^f^
1 точка от правилника!

Kamuru
04-12-2007, 21:41
nqma bace klati6 q kolkoto moe6 i tva e :smt004

04-12-2007, 21:45
АЛЕ .. Къде съм пуснал темата...сега се усетих..В секция Любов....ама то и тва любв бре :lol: Ако има някакъв проблем моля темата да бъде преместена в тема "секс" от някой модератор :wink:
ПС: @Kamuru е клатене ама нали първо трябва да се възбуди , тя тва ми не дава точно...да я възбудя :smt012

`Death`Whore`
04-12-2007, 21:52
Ами, клиторната стимулация е странна. Например ако има и вагинална, става много яко, но иначе се мяташ като риба на сухо...а и друго си е и партньорчето да получава удоволствие заедно с теб.

И ти я възбуждаш доста преди да ти каже да спреш ;)

04-12-2007, 21:54
Иначе конкретно за това дето винаги ме кара да спра в известен момент , на какво се дължи точно?

`Death`Whore`
04-12-2007, 21:55
Не знам, и аз го правя. А ти се усещай да я започнеш по някое време :smt005

04-12-2007, 22:01
Добре , че поне се сещам ... :-D Е да де минути след това започваме половия акт, но аз съм все така озадачен :-k защо аджеба го има това нещо.Както и да е , майтап да става :lol:

ProstoAz
04-13-2007, 07:30
На мене често ми се случва и ще ти кажа защо. Защото все още не съм достатъчно възбудена, а и той натиска прекалено силно. Трябва да действаш по-нежно и по-внимателно, както и да бъдеш мнооого търпелив. :wink:

krem4et0
04-13-2007, 08:43
И аз го правя. Причина номер 1-прекалено силно ме натиска и е болезнено. Другата причина е и при оралната любов. Значи възбуждам се до ръба и аха всеки момент да свърша, но не мога. Просто седя на ръба и не мога да го прескоча. това е огромно напрежение за тялото ми. За това обикновено карам гаджето ми да се поцелуваме около 1-2 минути и да продължи работата си. вече възбудата не е на това високо ниво, но бързо достига до там и изпадам в екстаз.