PDA

View Full Version : sramni ustni



04-12-2007, 21:51
zdraveite malko mi e kofti ot temata no mi s pritesneno za6to sam taka i zatova re6ih da vi popitamtova dali e normalno.Zna4i dnes hodihme na solarium s edna moq priqtelka i se sablqkahme goli4ki i tq mi vika za6to taka ti styr4i otdolu :oops: :oops: :oops: i az vikam koe i tq vika mi vij kak si pyk vij mene i na4iiiii......mejdu golemite mi sramni usni mi bqha 6tryknali na dolu i malkite (koito sa golemi) i az vikam mi nz tvoite kak sa apak neinite malki sramni usni bqha pokrite ot golemite i ne se vijdaha apak moite se vijdat i sa po dylgi i az sq se pritesnih za6to sam taka.Tova normalno li e ima li i drugi kato men.Pi6ete pls. 4e sam mnogo pritesnena

ProstoAz
04-13-2007, 06:43
Нормално е. И срамните устни, както мъжките атрибути, могат да са в различни размери. :wink:

Allthatshewant
04-13-2007, 10:10
на всяко момиче са различни мисля че няма повод за притеснение но ако усетиш нещо нередно можеш да попиташ генеколожката си :-k

Butterfly^
04-13-2007, 19:41
[/b]Че и моите големи не покриват малките :lol: и кво..ама са ми много якии и си ги харесвам и двата чифта хахах :-D Да не ти пука- при всеки е различно, нормално е, спокойно :wink:

Th3WildAng3l
04-14-2007, 11:18
zdraveite malko mi e kofti ot temata no mi s pritesneno za6to sam taka i zatova re6ih da vi popitamtova dali e normalno.Zna4i dnes hodihme na solarium s edna moq priqtelka i se sablqkahme goli4ki i tq mi vika za6to taka ti styr4i otdolu :oops: :oops: :oops: i az vikam koe i tq vika mi vij kak si pyk vij mene i na4iiiii......mejdu golemite mi sramni usni mi bqha 6tryknali na dolu i malkite (koito sa golemi) i az vikam mi nz tvoite kak sa apak neinite malki sramni usni bqha pokrite ot golemite i ne se vijdaha apak moite se vijdat i sa po dylgi i az sq se pritesnih za6to sam taka.Tova normalno li e ima li i drugi kato men.Pi6ete pls. 4e sam mnogo pritesnena

Няма нищо ненормално, ако се поразровиш малко из форума ще видиш много теми, в които се споменава че доста момичета са така (аз също).
ПП: Тя пък бааааааааси нетактичната приятелка .. първо си е нещо нормално и щом го прави на въпрос толкова и стига акъла.. после как ще го каже точно така :-s

ThePainIsReaL
04-15-2007, 13:53
Абе , дете. Спокойно. Кво толкова е станало. И аз като бях малка много спек на тая тема.. ама кво толкова. Бахти .. супер много момичета сме така, на който не му изнася да не гледа, да не бара. Хахах.. че това си е нещо нормално. Ти къде си видяла две еднакви пишки .. Всъщност може да не си и виждала нито една. Ама айде споко. Това твоето не е проблем. И кажи на приятелката си да не гледа там... Къде погледът й клони натам.. :lol:

katttto3
04-15-2007, 14:03
и мойте понякога стърчат ама кво да прая,нема да си махна децта от децката градина я

sexi_lady_666
04-15-2007, 14:16
A tova moje da se dulji 4e ti si pravila sex ami tq ne?!moje i da e taka taka 4e spox nqma ni6to da ti stane!!!

dinosaur
04-15-2007, 14:32
A tova moje da se dulji 4e ti si pravila sex ami tq ne?!moje i da e taka taka 4e spox nqma ni6to da ti stane!!!

хахахаха ... направо ме заби в земята!Изобщо не е вярно това...
Как пък го измисли, че трябва да щръкнат щото е правила секс :shock: ...поне като даваш мнение по въпроса нека да е вярно!
#-o

sexi_lady_666
04-15-2007, 14:38
A tova moje da se dulji 4e ti si pravila sex ami tq ne?!moje i da e taka taka 4e spox nqma ni6to da ti stane!!!

хахахаха ... направо ме заби в земята!Изобщо не е вярно това...
Как пък го измисли, че трябва да щръкнат щото е правила секс :shock: ...поне като даваш мнение по въпроса нека да е вярно!
#-o ne sum kazala 4e e to4no ot sexa no ima i nqkoi takiva imam edna priqtelka takava!!!taka 4e znam!!!!

dinosaur
04-15-2007, 14:43
A tova moje da se dulji 4e ti si pravila sex ami tq ne?!moje i da e taka taka 4e spox nqma ni6to da ti stane!!!

хахахаха ... направо ме заби в земята!Изобщо не е вярно това...
Как пък го измисли, че трябва да щръкнат щото е правила секс :shock: ...поне като даваш мнение по въпроса нека да е вярно!
#-o ne sum kazala 4e e to4no ot sexa no ima i nqkoi takiva imam edna priqtelka takava!!!taka 4e znam!!!!


О.о а ти на колко си? 13-14?...
просто от секса неможе да стане...както казаха по-горе на всяко момиче са му различни :roll:

sexi_lady_666
04-15-2007, 16:20
A tova moje da se dulji 4e ti si pravila sex ami tq ne?!moje i da e taka taka 4e spox nqma ni6to da ti stane!!!

хахахаха ... направо ме заби в земята!Изобщо не е вярно това...
Как пък го измисли, че трябва да щръкнат щото е правила секс :shock: ...поне като даваш мнение по въпроса нека да е вярно!
#-o ne sum kazala 4e e to4no ot sexa no ima i nqkoi takiva imam edna priqtelka takava!!!taka 4e znam!!!!


О.о а ти на колко си? 13-14?...
просто от секса неможе да стане...както казаха по-горе на всяко момиче са му различни :roll: moje imam takava fr ne di genekolog da kaje6 nali?!?! i sum na 18 i na mene ni6to nemoje da mi kaje6!!!!

Presley
04-17-2007, 11:27
A tova moje da se dulji 4e ti si pravila sex ami tq ne?!moje i da e taka taka 4e spox nqma ni6to da ti stane!!!

хахахаха ... направо ме заби в земята!Изобщо не е вярно това...
Как пък го измисли, че трябва да щръкнат щото е правила секс :shock: ...поне като даваш мнение по въпроса нека да е вярно!
#-o
Съгласна съм!Пълна глупосто,не е въэможно да се дълже но това..!
А аэ дои не виждам нищо странно...нормално е -формите и баэмерите на всички жени ни могат да бъдат еднакви :smt016 Не се тревожи,няма эа какво [-X

titinkaa
02-04-2010, 09:36
Е все пак не може всички да сме еднакви,така че споко нормално е :)

babylofzz
02-04-2010, 09:38
темата е от 2007

ELiTyYy
02-04-2010, 10:52
и кво като е от 2007? ... мисля,че на много момичета с този проблем,ще помогне да разберат ,че не са единствените с такива срамни устни и да не се комплексират ;)

Dopeass
02-04-2010, 11:05
мисля,че на много момичета с този проблем
Това проблем ли е?


На момичетата, на които малките устни не се покриват от големите - Тва е нещо нормално. Повечето ми познати момичета са така. Не се оплакват от липса на секс, нито от някакви други проблеми.
Другото, което е тва не се получава, защото едно момиче е правило секс (много секс). Тва си е ген. Огледайте се за катериците на майките си :lol: Моята е същата като на мама, само че по-млада :lol: :lol: :lol: :lol:

СПОкоо еее момчетата не ги интересува дали ти е голяма или малка, дали ти е виснала или не, важното за тях е да е ДУПКА ! Ако ще и геврек да е.

ameli
02-04-2010, 11:12
:shock:
мисла че е нормално поне при някой :D

пак ли се напи ...

kalpazanka
02-04-2010, 13:11
Стара повтаряща се тема.