PDA

View Full Version : ne moga bez nego ne moga i s nego



vesi00
04-12-2007, 22:46
zdraveite na vsi4ki,bih iskala da vi popitam za mnenieto vi.i istoriqta e slednata hodq s edin 4ovek s koito iskam da sum bezkraino mnogo, edinsteve kogato sum s nego se 4uvstavam dobre tova ve4e e polovin godina,no po absolutno vsi4ko si li4i 4e tova nqma bude6te poradi stra6no mnogo pri4ini,ot nqkolko sedmici ve4e ne izdurjam az se promenih stra6no mnogo toi su6to,vsqka ve4er ima razli4na pri4ina za koqto da mi se razkusva vsi4ko,ne moga da mislq za absolutno ni6to drugo.otno6enieto mi kum horata se promeni stra6no mnogo v smisul ne moga da govorq bez da kre6tq i da vdigam skandali na koito i da e bilo postoqnno sum iznervena zaradi nego e moga da spq po celi no6ti,mu4a se i tova e ............. ta misulta mi be6e takava dali da se opitam sega da prekratq vsi4ko s nego (dori mi be6e mnogo trudno da go napi6a) ako moga sama,znam 4e 6te stradam mnogo i mnogo no bi trqbvalo da mi mine,a ne da sum s nego i da stradam ve4no neznam dali bqh mnogo qsna,ako ne e taka sujalqvam,molq vi za suveti,

BuBi008
04-12-2007, 22:59
Do kolkoto razbrah si imate nqkakvi problemi i polojenieto e dosta izostreno. No vij sega ... to vryzka bez problemi nqma ... a i moje bi tova e tochniqt moment da mu pokajesh che naistina go obichash i vapreki che imate problemi shte budesh do nego kato upora ... toest da pokajesh che si seriozna kym vryzkata vi ... i ne si samo za ediniqt kupon ili kafeto . No ako neshtata ne stoqt po nachina po koito az gi razbrah i naistina vi e tolkova trudno i minavate chak prez takiva ogormeni peripeti za da ste zaedno .... moje i da ne trqbva da ste zaedno ... moje bi prosto go pravite neshto kato zaduljenie zashtoto dori i po vreme na trudnosti edin chovek e shtastliv che e s drugiqt tochno v tozi truden moment. Taiche se zamisli dali i dvamata ste zaedno po zaduljenie ili prosto minavate prez tozi truden period v koito sichki sa iznerveni i si imate problemi prez koito shte trqbva da preminete zzaedno dvamata.

vesi66
04-12-2007, 23:13
problemite sa stra6no mnogo moga da gi izrejdam s 4asove,lo6oto e 4e qvno edinsteno na men mi puka ot tqh za nego nqma nikakvi

BuBi008
04-13-2007, 00:54
problemite sa stra6no mnogo moga da gi izrejdam s 4asove,lo6oto e 4e qvno edinsteno na men mi puka ot tqh za nego nqma nikakvi

E to kakavi sa tezi problemi?Vsmisyl probelmi vv vashata vryzka ili prosto ejednevni problemi ?

koalka
04-13-2007, 07:48
Тогава се промени.Не заради него, а заради себе си.Това, което правиш наранява всички хора около теб, включително и него.Опитай се да се успокоиш, да не вдигаш скандали, да не се караш и да бъдете заедно.

radito
04-13-2007, 07:51
абе тва е от пубертета споко :lol:

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 08:57
с бившия ми приятел бях в същото положение. причините бяха наистина сериозни, чувствах, че не мога повече да издържам на нервите, на стреса... разликата е, че аз не го и обичах. но това не от голямо значение. не е ли по-важно ти да е чувстваш добре?! гледай си своето спокойствие и спри да мислиш първо за останалите. тоест - разкарай го докато е време ;)

vesi00
04-13-2007, 08:58
zna4i problemite sa svurzani s vruzkata da i za tqh na 100% moga da kaja 4e ne sum vinovna az,a za poberteta mislq 4e na 18 i ne6to pone malko trqbva da me e pusnal

Kamuru
04-13-2007, 09:00
tapa tema kvo zna4i nemoga bez ne no nemoga i s nego tva e super debilno izqsni si kvo iska6 i togava se obra6tai za pomo6t [-( :smt018 :smt019

vesi00
04-13-2007, 09:22
ako se bqh iznqsnila 6tqh li da pi6a,a i kolko sum se ptitvala

Kamuru
04-13-2007, 09:24
ako se bqh iznqsnila 6tqh li da pi6a,a i kolko sum se ptitvala


na4I neznae6 kvo iska6 :arrow: darpai na nqkade :wink:

vesi00
04-13-2007, 12:43
dali znam ili ne mislq 4e ne e tvoi problem

Adwokat
04-13-2007, 12:56
zdraveite na vsi4ki,bih iskala da vi popitam za mnenieto vi.i istoriqta e slednata hodq s edin 4ovek s koito iskam da sum bezkraino mnogo, edinsteve kogato sum s nego se 4uvstavam dobre tova ve4e e polovin godina,no po absolutno vsi4ko si li4i 4e tova nqma bude6te poradi stra6no mnogo pri4ini,ot nqkolko sedmici ve4e ne izdurjam az se promenih stra6no mnogo toi su6to,vsqka ve4er ima razli4na pri4ina za koqto da mi se razkusva vsi4ko,ne moga da mislq za absolutno ni6to drugo.otno6enieto mi kum horata se promeni stra6no mnogo v smisul ne moga da govorq bez da kre6tq i da vdigam skandali na koito i da e bilo postoqnno sum iznervena zaradi nego e moga da spq po celi no6ti,mu4a se i tova e ............. ta misulta mi be6e takava dali da se opitam sega da prekratq vsi4ko s nego (dori mi be6e mnogo trudno da go napi6a) ako moga sama,znam 4e 6te stradam mnogo i mnogo no bi trqbvalo da mi mine,a ne da sum s nego i da stradam ve4no neznam dali bqh mnogo qsna,ako ne e taka sujalqvam,molq vi za suveti,


Ehh towa e lubov.. vruzka bez problemi nemoji pak i taka se raznoobrazqwate s nqkoi drugo skandalche:)) nqma smisul da prekratqvash vsichko moje da e samo nqkakwa faza..:)