PDA

View Full Version : Поредния любовен проблем !



04-13-2007, 06:33
Харесвам едно момче,а и то си пада по мен.
Споделихме си го,но решихме да изчакаме малко,защото и двамата искаме по-дълга връзка.

Проблемът е ,че докъто изчакваме аз си мисля че той може да загуби чувствата си :roll: или просто си го втълпявам,защото не искам да го изгубя.А и какво ще правим през това време , докъто чакаме????!??!?!

Аре помогнете .Нямам си понятие от такива работи :?

`Death`Whore`
04-13-2007, 06:34
Чакането означава, че връзка няма да има. Трябва да сте заедно сега точно защото искате сериозна връзка.

Nadelina
04-13-2007, 06:43
Spored men nqma smisal ot tova chakane.. No inache pod "Chakane" razbiram.. vijdate se.. izlizate si.. ama ne ste gadjeta.. priateli ste... :P

ANGEL4E
04-13-2007, 06:51
dobre de za6to 4akate?...az tova ne razbrah...haresvate se...mi tragnete...kolkoto pove4e 4ekate tolkova pove4e vazmojnosta 4uvstvata da iztinat e po golqma i dori i da tragnete nqma da imate seriozna vrazka...taka 4e napravi ne6to za da ne go zagubi6... :roll: :wink:

BebeTooOoo
04-13-2007, 07:18
Не разбирам защо е това чакане...няма смисъл...щом се харесвате..=тръгнете бе хора...колкото повече чакате...толкова възможността да тръгнете,да сте заедно и чувствата ви да са същите е доста по-малка...ако неискаш да чакаш , по-добре му го кажи....айде успех ;-)

koalka
04-13-2007, 07:22
Не знам каква е причината да иска да изчака.Това, че иска дълга връзка не зависи от чакането, все пак не е зле пак да поговорите.

radito
04-13-2007, 07:55
Нямам си и на идея какъв е смисъла да чакате?! :shock: Взимайте се, защото това чакане може само да охлади чувствата ви!

_[LiFe-StiLe]_F
04-13-2007, 08:49
аз също не виждам каква е логиката в намерението ви да чакате :-s и защо непременно искате сериозна връзка :-s тези неща не стават с предварителни уговорки! тръгвате пък вече каквото покаже времето! никога не можете да кажете от самото начало "тази връзка ще бъде сериозна" или "тази няма да е" това е глупаво!

Kamuru
04-13-2007, 08:53
tva s 4akaneto si e otsvirvane :wink:

Just_say_no
04-13-2007, 10:21
Чакането означава, че връзка няма да има. Трябва да сте заедно сега точно защото искате сериозна връзка.
na sa6toto mnenie sam

krem4et0
04-13-2007, 10:27
Това, че може да започнете връзка скоро след познанството си не значи, че тя ще е несериозна. ние с моя започнахме като преди това се бяхме виждали 3-4 пъти максимум на живо. Уж за малко, уж да побваме, а вече 2 години и 7 месеца с намерение за съвместно бъдеще!

Qnchety
04-13-2007, 11:00
Е че за кво чакате :smt017 ? Тръгвайте, че иначе чувствата ви ше си отминат!!!

nasty_f
04-13-2007, 11:39
Не ми се вярва да си изгуби чувствата ей така при положение,че не сте имали никаква връзка,а се харесвате :roll:

BAYO
04-13-2007, 20:17
Харесвам едно момче,а и то си пада по мен.
Споделихме си го,но решихме да изчакаме малко,защото и двамата искаме по-дълга връзка.

Проблемът е ,че докъто изчакваме аз си мисля че той може да загуби чувствата си :roll: или просто си го втълпявам,защото не искам да го изгубя.А и какво ще правим през това време , докъто чакаме????!??!?!

Аре помогнете .Нямам си понятие от такива работи :?

Ми от къде знаеш, че и той не си го мисли същото ... Че може да те загуби , че може да си харесаш друг, да истинеш към него и такива неща...

... докато чакате ... излизайте, забавлявайте се, ако пък не сте заедно , пишете си, не се оставяйте, давай му значета, че не мислиш да го оставяш и т.н. ... ей такива весели мелодий :::