PDA

View Full Version : Къде да отидем на лагер?



Desperated
04-13-2007, 07:59
Здравейте. С класа тая година се разделяме и искаме да отидем на лагер за 10ина дена на морето :P Аз съм ходила само тук http://olnad.com Хареса ми, определено не е лукс, даже съвсем не е, но важна е компанията. :lol: Трябва ни само слънце, плаж, море и някъде, където да спим и ядем. Аз все пак искам да чуя и чуждото мнение. Най-добре ще е ако ми давате телефон за контакт, цена, някакви снимки и описание. Благодаря предварително ;)

Kamuru
04-13-2007, 08:59
na kranevo sam 4uval e dobre ma ne sam hodil tam [-X

AliceSw
04-13-2007, 11:02
пхах, Кранево не е оферта, тва лято бях в международния там - храната - ужасна, леглата бяха най-твърдото нещо на света, абе базата е гнусна

Slave4You
04-13-2007, 11:21
ам кажи долу горе ква да е цената на хотела на стая :shock: На Балчик е хубаво, но там май е скъпичко .... та кажи колко пари да е.
П.П.: Да не би само да правиш реклама на тоя комплекс дето даде линк към него :lol: Иначе не е чак толкоз мизерно .. и по гадни хотели има

HopeLesss
04-13-2007, 13:10
Аз съм ходила само веднъж на Обзор. Базата не е нищо особено, но в крайна сметка не отиваш в 5-звезден хотел... важна е компанията и настроението :wink:

Baby_b
04-13-2007, 13:36
Мии кво ще кажеш за Китен ::: има си сичко и е супер

LSD^Lady
04-13-2007, 16:03
ам кажи долу горе ква да е цената на хотела на стая :shock: На Балчик е хубаво, но там май е скъпичко .... та кажи колко пари да е.
П.П.: Да не би само да правиш реклама на тоя комплекс дето даде линк към него :lol: Иначе не е чак толкоз мизерно .. и по гадни хотели има

Балчик ??? Ужаст... ние бяхме това лято на лагер там и просто беше УЖАСНО ! Хотела-мизерен ! Стаите-без коментар , храната -е по зле не бях виждала... Балчик е гадно.. а и няма хубав плаж... Мен лично не ме кефи там

Sexapilna_kukla
04-13-2007, 16:16
Созопол и Китен например :-k

Desperated
04-13-2007, 16:25
Готови сме да дадем до 250лв за 10 дни заедно с транспорта. На човек, разбира се :wink: Засега сме харесали и се двоумим между Олимпийски надежди и Елица. Вие кое ще ми препоръчате?

white_chik
04-13-2007, 17:31
Еми тая година едни фр ми предлагат да ходим лятото на Приморско,организира го втора английска гимназия София.ТНе мога да ти дам повече инфо,защото е много рано.ТАя ваканция от мойто даскало бяхме на Етрополе.Самата екскурзия беше супер яка,но селцето е адски тъпо

Desperated
04-13-2007, 17:35
Ами благодаря. А за колко пари е и с коя фирма имаш ли поне някаква представа? :-D И според вас, от тези:
1. http://olnad.com - Олимпийски надежди, Равда
2. http://bazaelica.hit.bg - Елица, Царево
Кое е по-добро? И като цени, и като обстановка, и като храна... Цени имам впредвид да си заслужава парите...

Desperated
04-13-2007, 19:33
Някой ходил ли е на тази Елица?

rubi
04-13-2007, 22:04
от обстановките които виждам по снимките по ми харесва Олимпийски надежди...не съм ходла нито на едното нито на др място но това ми харесва повече :D :D

teenkopele
04-14-2007, 09:28
...Олимпийски надежди...

Бил съм там само веднъж.
Мястото е добро до толкова, че да покъртите някой и друг час след тежка вечер и да хапнете нещо, колкото да не умрете от глад (за закуска най-вероятно ще ви сервират сиренка и чайче :smt005 :smt005 ). Ако ще си стоите повечко в станцията...това не е мястото.
На няколко минути пеша е градът- има къде да се наядеш доволно и да се заредиш с подаръци.
Плажът е много добър, има чалга клуб съвсем на близо...друго не се сещам. :wink:

Desperated
04-14-2007, 21:52
...Олимпийски надежди...

Бил съм там само веднъж.
Мястото е добро до толкова, че да покъртите някой и друг час след тежка вечер и да хапнете нещо, колкото да не умрете от глад (за закуска най-вероятно ще ви сервират сиренка и чайче :smt005 :smt005 ). Ако ще си стоите повечко в станцията...това не е мястото.
На няколко минути пеша е градът- има къде да се наядеш доволно и да се заредиш с подаръци.
Плажът е много добър, има чалга клуб съвсем на близо...друго не се сещам. :wink:
Ама аз съм била там :-D Горе-долу ми хареса. Чалгата влиза добре след 4тия Бейлис :-D Интересува ме Елица.

1921
04-16-2007, 13:10
пхах, Кранево не е оферта, тва лято бях в международния там - храната - ужасна, леглата бяха най-твърдото нещо на света, абе базата е гнусна
Аз пък ще кажа на тези, дето се интересуват от Кранево, да ходят... миналото лято и аз бях там..направо се изкъртихме, нямаше трезва вечер и плаж без главобол :-D

AliceSw
04-16-2007, 19:20
както ти гледам местожителството у4иш в моито у4илище => говорим за 1 и същи лагер, да верно си има яко шоу, ако си с хубава компания и последните 2 лета там са ми просто култови, и все пак не можеш да отре4еш, 4е е адската мизерия

Desperated
04-16-2007, 20:10
Здравейте отново. Благодаря на отзовалите се. Спряхме се на Олимпийски надежди. Аз бях там 2005 и беше готино, но разбрах, че бунгалата, в които бяхме, са ги бутнали. Как се другите бунгала? Миналата година някой ходил ли е? :-k А можете ли да ми препоръчате транспорт?

1921
04-17-2007, 11:33
както ти гледам местожителството у4иш в моито у4илище => говорим за 1 и същи лагер, да верно си има яко шоу, ако си с хубава компания и последните 2 лета там са ми просто култови, и все пак не можеш да отре4еш, 4е е адската мизерия
Ами за условията -да, сигурно има какво още да се желае, но не съм бил на други лагери освен в този в Кранево и не знам как стоят нещата другаде....
Иначе за мен най-гнусно е при 40 градуса да трябва да стигнеш от комплекса до "центъра" :smt013

teenkopele
04-18-2007, 08:18
...А можете ли да ми препоръчате транспорт?

С влак и после с автобус.

Desperated
04-18-2007, 08:37
...А можете ли да ми препоръчате транспорт?

С влак и после с автобус.
Автобус :-D Всъщност ние вече си намерихме. Ще пътуваме с Биомет. Казват ми, че са добри :-s Дали? Надявам се.

ThePowerOfLove
04-19-2007, 18:02
na kranevo sam 4uval e dobre ma ne sam hodil tam [-X

Ходила съм...не беше лошо + това е много близо до Албена ( по плажа пеша можеш да отидеш за 15мин) и си праиш разходките....става :wink:

IdiOtKa
04-20-2007, 06:48
ае да ви питам за квартира или нещо такова искат ли години ?