PDA

View Full Version : Svoboden sex



Apathik
04-13-2007, 09:57
Dobre be... Mnogo dami naposleduk si iskat napravo sex. Ot mnogo momicheta sam chuval izraza "aide sega, veche sme v 21-vi vek"... Mnogo ot tezi, koito sam chukal si imat priqteli, vupreki tova prespaha s men... Ot druga strana puk izchetoh cqlata tema za grupoviq sex s 10-15 choveka... Mislq che imashe samo 2 ili 3 dami koito kato che li bqha naviti.
Aide sega momicheta i momichenca da vi vidq kolko ste otvoreni! Ako naistina jiveete v 21-vi vek i si lqgate s kogoto vi padne, makar da ste obvurzani, i ste tolkova razkreposteni kolkoto si mislite, neka go napravim po sledniq nachin: PROSTO PISHETE OTGOVOR NA MOQ POST!!! Ako puk naistina ste nekvi sramejlivi, prosto go podminete tozi post... Lesno e nali?

Zashtoto az puk sam ot horata, koito prosto iskat da zvunnat na nekoq ebliva kukla po telefona i da se vidim i da se izpraskame! Tova e... Ako puk sluchaino nqkoq misli kato men, neka mi pishe nqkakvo "private messege", po-natatuk shte se opravim nqkak...

http://www.onlylive.org/images/imgbanner/OnlyLive.jpg (http://www.onlylive.org)

gafinka
04-13-2007, 11:25
samo moga da ti kaja 4e sexa bez 4uvstva ne e sex

04-13-2007, 11:28
samo moga da ti kaja 4e sexa bez 4uvstva ne e sex

Togava da go nare4em EBANE!

Adwokat
04-13-2007, 11:39
Zashtoto az puk sam ot horata, koito prosto iskat da zvunnat na nekoq ebliva kukla po telefona i da se vidim i da se izpraskame! Tova e... Ako puk sluchaino nqkoq misli kato men, neka mi pishe nqkakvo "private messege", po-natatuk shte se opravim nqkak...

http://www.onlylive.org/images/imgbanner/OnlyLive.jpg (http://www.onlylive.org)

hahahah :smt023

Apathik
04-13-2007, 11:55
samo moga da ti kaja 4e sexa bez 4uvstva ne e sex

Dobre de... Govorim za sex tuka... Zaglaviqta za temi s chuvstva sa na "Liubov". Puk i za kakvi chuvstva govorim? Ti si mislish che shte mi rajdash deca dokato se chukame ili kvo? :-({|=

http://www.onlylive.org/images/imgbanner/OnlyLive.jpg (http://www.onlylive.org)

04-13-2007, 12:08
Представи си че жена ти и децата ти започнат да мислят като тебе - сигурно тогава фамилията на твоето семейство ще бъде семейство Ебливи а дома ти ще е публичен дом. Дано с такова семейство бъдеш щастлив - но едва ли. А това че сме били 21 век служи само за оправдание на курвичките за да могат по този начин да се успокояват дори да стане и 50 век има правила и ценности в живота които не трябва да се нарушават ако човек иска да бъде щастлив

odysseus
04-13-2007, 12:16
samo moga da ti kaja 4e sexa bez 4uvstva ne e sex

Dobre de... Govorim za sex tuka... Zaglaviqta za temi s chuvstva sa na "Liubov". Puk i za kakvi chuvstva govorim? Ti si mislish che shte mi rajdash deca dokato se chukame ili kvo? :-({|=



Nedei da si vuobrazqva6 4e tvoite vuzgledi sa "po-pravilni" ot tezi na ostanalite i ne se 4uvstvai dlujen da im gi nalaga6... tova 4e razgrani4ava6 seksa ot lubovta ne zna4i nepremenno 4e seki trqbva da go pravi nali? Az, su6to kato mnogo drugi v tozi forum gi slagam pod 1 znamenatel. Osven tova absolutno cqlata si statiq moje6e da q sintezira6 v "obadete mi se, iskam seks", 6toto ne be6e vlojil v neq nikuv drug smisal nali?

04-13-2007, 12:17
Да има правила които винаги ще са актуални и ако човек ги нарушава ще се саморазруши

Katerichka
04-13-2007, 12:28
samo moga da ti kaja 4e sexa bez 4uvstva ne e sex

Dobre de... Govorim za sex tuka... Zaglaviqta za temi s chuvstva sa na "Liubov". Puk i za kakvi chuvstva govorim? Ti si mislish che shte mi rajdash deca dokato se chukame ili kvo? :-({|=

http://www.onlylive.org/images/imgbanner/OnlyLive.jpg (http://www.onlylive.org)

Братле, кефиш ме :smt005 :smt005 :smt005 :smt005

04-13-2007, 13:55
СЕКСА СИ Е СЕКС!!!!
тук автора не говореше за любов и прочея...всеки има нужа от секс. Айде спомнети си от както навършихте 14 (4е и доста по-рано) колко пъти на дени сте си мислили за СЕКС, не говоря за любов, чуства и т.н.т, а за физическо задоволяване!!!
За мен СЕКСА е нещо съвсем нормално, не влагам никакви чуства само задоволявам потребностиите си(естествено когато държиш на човека до теб има и чуства). Не виждам смисъл да се правите на СВЕТЦИ и да подтискате желанията

aniezina
04-13-2007, 13:59
az s16to razgrani4avam lubovta ot sexa, no tova ne zna4i 4e s1m kurva!
az za6tavam zad Apathik. I na men mi se izka da moga da zv1nna na nqkogo i da napraim edin buren, i zadovolqvq6t hubav sex!mene mnogo pove4e 6te me kefi taka,bez t1pi v1prosi, obe6taniq, obqsneniq i hvalbi na lqvo i dqsno 4e me bil ebal! Za jalost me ograni4ava roditelskoto tqlo, s fakta 4e v momenta s1m leeeeeeeeeeeeeeeeeeko nakazana. :-D

odysseus
04-13-2007, 14:04
СЕКСА СИ Е СЕКС!!!!
тук автора не говореше за любов и прочея...всеки има нужа от секс. Айде спомнети си от както навършихте 14 (4е и доста по-рано) колко пъти на дени сте си мислили за СЕКС, не говоря за любов, чуства и т.н.т, а за физическо задоволяване!!!
За мен СЕКСА е нещо съвсем нормално, не влагам никакви чуства само задоволявам потребностиите си(естествено когато държиш на човека до теб има и чуства). Не виждам смисъл да се правите на СВЕТЦИ и да подтискате желанията

С риск да се повторя, това е начина по който мислиш ти. Естествено, че секса е необходимост и надали някой е достатъчно тъп да го отрече. Просто казах, че (за мен) това е потробност, тясно свързана с друга една потребност - за обич, а самоцелния секс не бих могъл да го рабера. А и не обичам като стане въпрос за чувства и секс някой да ми казва "Не, не си прав, нещата стоят така и така"...малко е елементарно не мислиш ли?

ROBOT
04-13-2007, 14:14
daa i az mislq 4e nqma problem ako i dvamata go iskat :-D tova si e prosto izpuskane na parata i utolqvane na strasta.Vij ako go pravi semeen 4ovek togava sym protiv no ako ne e nevijdam kakyv e problema :smt008

04-13-2007, 17:27
Ebati tva vi e problema na povecheto hora - nqkoq macka kato se izchuka s nqkoi s koito nqma vruzka i vednaga i lepvat etiketa KURVA.I za kvo..... tq se zabavlqva prosto,prai si kefa i se se namira nqkoi koito da kaje "taq se ebala s edi koi soi i s edi koi si,tq e kurva"Ami za men kurva e jenka koqto pravi sex za pari ei tva e , i s 1000 muje da go e praila ne e kurva - ima si potrebnosti i gi zadovolqva,a vie deto ste ot drugata strana i i vikate kurva - vii po celi noshti si biete chikii. :smt016

aniezina
04-14-2007, 07:54
Ebati tva vi e problema na povecheto hora - nqkoq macka kato se izchuka s nqkoi s koito nqma vruzka i vednaga i lepvat etiketa k***a.I za kvo..... tq se zabavlqva prosto,prai si kefa i se se namira nqkoi koito da kaje "taq se ebala s edi koi soi i s edi koi si,tq e k***a"Ami za men k***a e jenka koqto pravi sex za pari ei tva e , i s 1000 muje da go e praila ne e k***a - ima si potrebnosti i gi zadovolqva,a vie deto ste ot drugata strana i i vikate k***a - vii po celi noshti si biete chikii. :smt016
O GOSPODI! Q zemi se regni i mi dai skypa si, 6toto adski mnogo me kefi6! Tova e mnenie na zrql 4ovek, a ne na pikluo, koito samo si me4tae za momi4eto koeto nari4a "kurva"!!!! =D> =D> =D> :D

ChRiSTiaNo_07
04-14-2007, 08:04
Ми да се ебеш с кой ти падне е малко....незнам как да се изразя :-k

aniezina
04-14-2007, 08:11
ne e kazano s koito ti padne, az go napraih s mom4e koeto haresvah, no ne hodehme, i ot togava s1m kurva, za nqkoi hlapeta.Otnosno tva da zvanne6 na nqkogo, p1rvo e dobre da si znaete pone imenata...... :smt006

ROBOT
04-14-2007, 08:14
daa pravilna misyl :smt005 6te e mnogo glupavo da pravi6 sex s nqkogo bez da go poznava6

aniezina
04-14-2007, 08:15
hahaha, mnogo sme6no.........Tva kamani v moqta gradina li bqha?....... :-k

ROBOT
04-14-2007, 08:17
ne be mome otkyde ti hrumna tova :-k prosto kazvam 4e ne e mnogo umno da pravi6 sex bez pone malko da poznava6 4oveka s kogoto 6te si

aniezina
04-14-2007, 08:20
oho, ve4e na mome li preminahme, predi be6e po nejen....... 8-[

ROBOT
04-14-2007, 08:22
syjalqvam sladur4e ;-)

aniezina
04-14-2007, 08:26
a, taka po-stava...... :wink:

Apathik
04-14-2007, 13:56
I taka... zaformi se hubava tema kato cheli. Ot koeto puk az sam adski dovolen. :-D

Neshto samo da poqsnq, poneje kato che li ima malko offtopic, taka da se kaje...

Temata e "SVOBODEN SEX". Povtarqm go za tezi koito vse oshte ne sa razbrali!

I adski mnogo sam dalech ot misalta, che nqkoq shte mi se vurje, ta shte mi pishe private messege, puk vij si ostavila i telefona. Moje i da sam prost za nqkoi ot vas, no ne chak tolkova.

Temata q pisah vuv vruzka, s tova, che v BG ima dosta svobodni jeni i momicheta. I pod dumata "SVOBODNI" ne iskam da si mislite k*$vi. Na men mi se pravi sex, kakto i na sasedkata i se pravi [primerno]. I ako az taq sasedka q poznavam, shte i zvunna nqkoi den, puk tq shte mi kaje kakvo misli po vaprosa. Sushtoto e s kolejkata, sas sauchenichkata, s priqtelkata na moqta priqtelka i prochie... Nadqvam se mi hvashtate misulta. I naistina nai-malko trqbva da sme se vijdali. Ne moga i da si predstavq kak nqkoq bi mi zvunnala, ili puk az na neq, predi da sam i vidql feisa.

I posledno - tozi topic nqma absoliutno nishto obshto s moite cennosti. Temata e SEX, a moq topic e "SVOBODEN SEX". Ottam natatuk, kakvi sa moite lichni misli, si ostavqm za men. Saglasni li ste? Moje puk utre da pisha v LIUBOV, neshto super salzlivo, koeto, mejduvprochem otnovo da e dosta "parlivo", sushto kato tazi tema tuka!

I nai-nakraq da dovursha - bih iskal da pishat tuk naistina otvorenite macki, zashtoto ima takiva. A ne da me komentirate men i moite telefonni porivi ili puk da mi kazvate "ne moga da pravq takiva neshta".

Nadqvam se sega me razbrahte veche!?
:twisted:

http://www.onlylive.org/images/imgbanner/OnlyLive.jpg (http://www.onlylive.org)

aniezina
04-14-2007, 14:06
Ние (поне аз) те разбрахме още в началото, и нямаше нужда от такова пояснително съобщение, но щом си преценил.... и ако не се бъркам( в противен случай моля поправете ме) от всички момичета писали в тази тема, само аз съм "за" свободния секс.Това ме навежда на мисълта, или че аз съм извратена курва (което едва ли е така) или всички останали момичета, са едни срамежливи тийнейджърки, които ги е срам или страх(не знам) да си поискат! моля поне едно момиче също да пише че е за, защото започвам да се притеснявам!Ако вече има такъв пост, покажете ми го! Благодаря предварително!
П.П.:Както казах в една друга тема, "Секса му е майката"!

SFX
04-14-2007, 14:11
Аз винаги съм бил на мение, че преди човек да излезе било то от психиатрична клиника или затвор трябва да мине през някой друг терапевт, щото вижте какви неща се получават в противен случай...

Kraken
04-14-2007, 14:16
Когато некое момиче се отрака с некой който не й е никъф й викаме курва а нас момчетата кво викаме по тоя случай в смии нали плейбой не стаа щото има много поече уважение към него от колкото към к...вата