PDA

View Full Version : Сложно......



04-13-2007, 11:11
Ммм..преди 2 месеца ходих с едно момче и мисля че имам още чуства кьм него,ко също така най-добрият му приятел ми харесва а пьк братовчед му му се моли да съм излязла с него на кафе.Също така един от приятелите му ми предложи и сега незнам какво да правя...Аз още искам въпросното момче а другите ми са просто синпатични.Чудя се дали ако съм с негов приятел той няма да ревнува поне малко?а пък от др страна нейскам да лъжа другите...какво да правя ?

nasty_f
04-13-2007, 11:23
Не ги лъжи другите,а им кажи това,което мислиш....И се бори за въпросното момче,което харесваш...Ако всичките му приятели,които те харесват са му истински ще го разберат и без да се сърдят :wink:

lLady_MooN_RaiN
04-13-2007, 12:34
Не мога да разбера къде е проблема. Да си влюбена в много и да незнаеп кого да избереш-разбирам, но щом харесваш един а другите са ти само симпатични....какво тогава. Хващаш си го тоя дето го харесваш и го взимаш за гадже...

04-13-2007, 15:53
Не мога да разбера къде е проблема. Да си влюбена в много и да незнаеп кого да избереш-разбирам, но щом харесваш един а другите са ти само симпатични....какво тогава. Хващаш си го тоя дето го харесваш и го взимаш за гадже...
е да ама точно тоя дето ми харесва не ме иска !

koalka
04-13-2007, 17:42
Не го карай да ревнува, това определено няма да му се хареса.Ходили сте само два месеца, което показва, че не сте имали нещо кой знае кобко сериозно.Според мен не трябва да се обръщаш назад. :wink:

BAYO
04-13-2007, 18:21
13 сезон, 13 епизод (повторение)....

Имаш толкова голям избор, какво се чудиш. Не можеш да го забравиш, знам, трудно е в началото, но именно тва начало може да ти даде в бъдеще нещо много много по-интересно. Защо не пробваш?